• English
  • Ukrainian
  • Facebook

Про центр

ЦЕНТР «РОЗВИТОК КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ (КСВ)»

 

-          Експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (Центр КСВ) була заснована у 2008 році.

-          Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні.

-          Працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади і просування України за кордоном.

-          Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і Партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1)

-          Близько 20 компаній виступають партнерами Центру КСВ у освітніх проектах (напр.: Ericsson, Samsung, Melexis, Syngenta, Київстар та інші).

-          Працює на всій території України з більш ніж 100 компаніями, 200 університетами, 20 школами, 60 державними компаніями і 40 муніципалітетами.

-          Основними здобутками Центру КСВ є:

  • приєднання України до розробки міжнародного стандарту з соціальної відповідальності ISO 26000;
  • формування спільноти соціально відповідальних компаній;
  • проведення щорічного Конкурсу кейсів з КСВ
  • запровадження Індексу прозорості державних компаній як індикатора реформ державної власності;
  • створення платформи для взаємодії бізнесу та університетів й шкіл задля підвищення якості вищої і середньої освіти в Україні (Національний форум “Бізнес і університети”, Лабораторія “Бізнес і університети”).

-          В цілому, Центр реалізував понад 80 проектів, підготував та видав більше 135 публікацій, провів більше 250 публічних заходів, в яких взяли участь близько 4500 представників бізнесу, громадських організацій та ЗМІ.

-            Керівник Центру КСВ – Марина Саприкіна, сертифікований експерт з КСВ, Executive MBA (Sheffield).

-          У 2016 році організація планує продовжувати працювати над своїми 4-ма напрямами. Додатково будуть розроблені проекти щодо бізнесу і прав людини та розвитку соціального підприємництва.