• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / БАНКИ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ НАД КАР’ЄРНИМ ПРОЕКТОМ ДЛЯ ДІТЕЙ

БАНКИ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ НАД КАР’ЄРНИМ ПРОЕКТОМ ДЛЯ ДІТЕЙ

30 березня  відбулася перша робоча зустріч проекту «Твоє майбутнє в банківському секторі» за участю банків партнерів проекту: Першого Українського Міжнародного Банку та UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group.  Проект має на меті об’єднати зусилля бізнесу та освітніх установ для підвищення обізнаності молоді про професії та кар’єру в банківській сфері.

Важливим результатом зустрічі стало вироблення структури майбутнього буклету та сайту про професії банківського сектору. Компанії відзначили, що на сьогодні цей сектор в Україні має величезний потенціал для розвитку. На найвищому рівні відбуваються реформи, ринок оздоровлюється, адже із нього йдуть ненадійні та непрозорі банки.

Щодо сфер діяльності, в яких можна розвивати кар’єру в банку, компанії зазначили споживче кредитування, роздрібний та корпоративний банкінг та ринки капіталів. Цікаво, що кар’єра у банку не лінійна, а кожен може обрати свій шлях розвитку: від стажера чи клієнт-менеджера до найвищих управлінських посад різних напрямків.

Після проведеної зустрічі, стає зрозуміло, що банки сьогодні – це генератори інновацій, вони стають ближчими до людей та будують свою роботу на цінностях взаємної довіри.

***

Твоє майбутнє у професіях (карта професій) – це ряд проектів Центру «Розвиток КСВ» та компаній різних секторів бізнесу зі створення карти професій і кар’єрних занять у школах та ВНЗ. Метою проекту є допомога школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях від школи до роботи в обраній професії.

За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту – Тарас Деркач, td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48