• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ ЮРИСТА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ ЮРИСТА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

 

Партнери проекту «ТВОЄ МАЙБУТНЄ В ЮРИДИЧНІЙ СФЕРІ» зустрілися вдруге для обговорення кар’єри та професійних напрямків юристів. Компанії прагнуть підготувати для школярів і студентів якісні інформаційні матеріали та заняття про кар’єру юриста.

Компанії поділилися своїм баченням кар’єри юриста у сфері консалтингу. Серед переваг роботи з юристом зазначають: гарні перспективи для заробітку, високий статус у суспільстві, можливість легко вирішувати власні проблеми, цікаву та творчу роботу, а також можливість зануритись у різноманітні сфери бізнесу та визначати, за якими правилами житимуть люди. Наполягаючи на свідомому виборі, компанії також наголосили на можливих труднощах: великій конкуренції на ринку, складному початку кар’єри і тиску відповідальності, адже на кону часто життя та долі людей.

Також темою обговорення був досвід роботи з дітьми: практиками екскурсій, тренінгів та ігор. Обговорювали, яким має бути кар’єрне консультування для школярів, як правильно пояснити відмінності корпоративного юриста та юриста у консалтингу, державного службовця та приватного практика.

Цікаво зазначити, що у процесі підготовки матеріалів ми з’ясували, чому робота у юридичній фірмі така цікава сучасній молоді. Молоде покоління юристів володіє низькою толерантністю до корупції і не готове жертвувати репутацією у неоднозначному середовищі на державній службі, в судах, прокуратурі. Тому вибір падає саме на розвиток у юристом компанії чи юридичні фірмі, де велике значення мають репутація та авторитет.

Подробиці щодо CareerHubUkraine на сторінці в Facebook

За детальною інформацією звертайтесь до координатора проекту – Тарас Деркач, td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

***

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, карєрного консультування і STEM, нефінансова звітність муніципалітетів. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1). Детальніше:www.csr-ukraine.org

«ТВОЄ МАЙБУТНЄ В ЮРИДИЧНІЙ СФЕРІ» – це ініціатива Центру «Розвиток КСВ» та юридичних компаній “Arzinger”, «Василь Кісіль і Партнери», «DLA Piper Ukraine» та представництво “Baker & McKenzie”. В рамках проекту буде створено детальну карту всіх професій юридичної сфери, веб-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по всій країні, а також підготовлені матеріали для проведення спеціальних занять на тему кар’єрного розвитку в школах та ВНЗ.