• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / НАГОРОДЖЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ ПРОЕКТУ STEM: ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

НАГОРОДЖЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ ПРОЕКТУ STEM: ПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

Київ, 26 квітня – Центр “Розвиток КСВ” провів фінал проекту «STEM-професії майбутнього». Проект спрямований на мотивацію учнів 10-их класів обирати професії в науці, технологіях, інжинірингу та математиці. Партнерами проекту 2016-2017 років виступають компанії Syngenta, SAP, Melexis, Енергоатом та ВОЛЯ.

В рамках проекту учні 10-х класів двадцяти шкіл м. Києва та Київської області, поринули у робочу атмосферу компаній – партнерів. Школи знайомилися з діяльністю компаній та роботою конкретних фахівців STEM-напрямку протягом трьох місяців. Проект вже відбувається втретє.

“За три роки цей проект для кожного з нас став дуже рідним. Тому ми щиро вболіваємо за дітей, а також намагаємоь зробити для них круті речі. Вони це відчувають, і практично в кожній своїй презентації підтверджують: STEM – це круто. Ми з нетерпінням будемо чекати наступного проекту, що розпочнеться восени”– говоритьМарина Саприкіна, керівник Центру  Розвиток КСВ

Надзвичайно цікаві зустрічі та демонстрація процесу з середини підприємства вплинули на підхід дітей при виборі майбутньої професії, адже показали їм різницю між їх стереотипними уявленнями про STEM-професії та реальністю, зацікавили талановиту молодь з активною життєвою позицією залишатися в Україні і розвивати її потенціал.

Для фіналу кожна школа підготувала фінальний проект: відео, постер, презентацію та сценки. Цього року потужна креативність учнів вразила усіх членів журі. Вони не тільки поєднали зібрані факти та фото у фінальне відео, але й ще продемонстрували танці у стилі STEM, придумали пісню, що має стати гімном проекту та театралізовані сценки, що комедійно пояснюють мету даного проекту.

Переможцями проекту «STEM-професії майбутнього» стали:

  • перше місце отримав Економіко-правовий ліцей ІІ-ІІІ ступенів Деснянького району (переможець проекту другий рік поспіль.)
  • друге місце посіла гімназія НПУ імені М.П.Драгоманова
  • третє місце здобув ліцей “Наукова зміна”

Призові місця нагороджувалися корисними подарунками: активаторами інтерактивної поверхні. Окремими подарунками журі, що складалося з представників компаній-партнерів, відмітили дві команди:

  • спеціалізована школа № 135 І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови отримала сертифікат на фотоапарат,
  • школа І -ІІІ ступенів № 8 Оболонського району м.Києва – сертифікат на майстер класи з робототехніки;

 “Організатори і партнери проекту висловлюють подяку учням за їх вибухову віддачу у фіналі! Ми пишаємося українською молоддю, їх талановитістю та жагу до пізнання, “ – говорить Анна Борисова, координатор напрямів STEM.

З питань: Анна Борісова, (044) 292 02 48, ab@csr-ukraine.org