• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / СУТТЄВІ ПИТАННЯ IT КОМПАНІЙ: ЩО ВАЖЛИВО СТЕЙКХОЛДЕРАМ

СУТТЄВІ ПИТАННЯ IT КОМПАНІЙ: ЩО ВАЖЛИВО СТЕЙКХОЛДЕРАМ

10 липня 2017, Київ – Центр «Розвиток КСВ» провів семінар для представників IT-компаній “Корпоративна соціальна відповідальність для IT: розробляємо стратегічний підхід”. Семінар відбувся в рамках проекту «Програма сприяння зеленій модернізації української економіки», що фінансується Федеральним міністерством економічного розвитку та співробітництва Німеччини (ВМZ) GIZ. Партнери семінару – Асоціація “Інформаційні технології України” і SoftServe.

Керівник Центру Марина Саприкіна відкрила семінар з вітальним словом: «IT сектор сьогодні є таким, що динамічно розвивається. Його важливість для економіки України важко переоцінити: одне робоче місце в IT створює чотири робочих місця в інших сферах. Але сьогодні лише невелика кількість компаній в цьому секторі має стратегічні пріоритети КСВ, а соціальний звіт є у однієї компанії – SoftServe. Сподіваюсь, цей семінар допоможе IT компаніям розробити стратегічний підхід до КСВ, тому КСВ стратегій та звітів побільшає”.

Учасниками семінару стали представники компаній Luxoft, EPAM, DLA Piper, Ciklum, Keepsolid, Lohica, Miratech, і представники IT Асоціації.

На семінарі було презентовано підходи з корпоративної соціальної відповідальності, конфліктної чутливості, активності в рамках проекту, в тому числі і керівництво з конфліктної чутливості.

Під час роботи в групах учасники виділили основних стейкхолдерів IT сектору, їх виявилось більш, ніж двадцять п’ять, в тому числі співробітники (адміністративний персонал і працівники), клієнти (індустріальні, вендори, державний сектор, IT компанії), державні органи, громада, інвестори, власники, акціонери, цільова аудиторія, постачальники адміністративної частини  та виробничої, IT спільнота, екологія, медіа, конкуренти, партнери, науковці. Потім учасники обрали ключових, а саме: працівники, клієнти, конкуренти, громада, медіа, громада, IT community, постачальники.

Після цього було визначено суттєві питання IT сектору (ті, хто мають значення для компанії і стейкхолдерів), а саме: інновації, нові робочі місця, репутація, якість, корпоративна культура, прозорість, бренд роботодавця, комплаєнс, робота з громадами.

Учасники дійшли висновку, що суттєві питання питання можуть стати основою для розробки КСВ стратегії і її ключових показників ефективності.

19883998_10212541366145823_4058734764515130772_n

З питань тренінгу: Центр КСВ, 044 292 02 48

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, розвиток підприємництва, популяризація Ukraine Country Brand.

Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Програма сприяння зеленій модернізації української економіки спрямована на те, щоб державні установи, малі та середні підприємства, а також професійні об‘єднання кращим чином використовували передові знання та нові інструменти задля розвитку зеленої економіки. Програма зеленої економіки фінансується Федеральним міністерством економічного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ) з лютого 2014 р. по березень 2018 р. на трьох рівнях: національний рівень (Міністерство економічного розвитку та торгівлі); регіональний рівень (державні установи, організації недержавного сектору, окремі великі підприємства, малий та середній бізнес, представники громадянського суспільства, бізнес асоціації та торгово-промислові палати); рівень компаній (надавачі бізнес-послуг). Детальніше: (044) 279 33 79, www.giz.de/ukraine