• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ФОРУМ БІЗНЕС-УНІВЕРСИТЕТИ: ПРО ЩО ГОВОРИТЬ ЄВРОПА

ФОРУМ БІЗНЕС-УНІВЕРСИТЕТИ: ПРО ЩО ГОВОРИТЬ ЄВРОПА

7-8 квітня, Брюссель – Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ», відвідала 7-ий Форум «Бізнес-Університети». Форум традиційно організовує Європейська Комісія навесні, один раз на два роки.

Основними темами 1,5-денного Форуму були: як налагодити партнерство між бізнесом та університетами, як в партнерстві ефективно робити дослідження та інновації, як розвивати підприємництво.

«Центр «Розвиток КСВ» в цьому році вже вп’яте проводитиме Форум «Бізнес-університети». Тому побачити синергію, дізнатися про нові теми для дискусії, знайти подібності та відмінності між Україною та ЄС – саме це і було ціллю візиту на Форум. Головне, що ми бачимо, що як в ЄС, так і в Україні подібні форуми виступають класними майданчиками для обговорення партнерства та розбудови довіри», – стверджує Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ».

Також на Форумі презентували новий звіт щодо співпраці бізнесу та університетів, основними тезами якого було:

-         Університети є важливими для бізнесу та корпоративних інновацій: 85% європейського бізнесу співпрацюють з університетами, 99% бізнесу планують підтримувати або розвивати зв’язки з університетами, наразі тільки 50% вчителів співпрацюють з бізнесом через освіту або дослідження.

-         Основними бар’єрами для співпраці між бізнесом та університетами є: фінансування такого партнерства, ресурси, бюрократія, культурні відмінності і таймінг.

-         Основною мотивацією для стимулювання такого партнерства є: фінансування, дослідження і доступ до інновацій.

Цікавими були представлені кейси фінських, австрійських та португальських університетів та глобальних компаній. Більше Ви зможете дізнатися на сніданку 19 квітня (9.30 – 11.00, ресторан Тре Франсе, вартість – 250 грн, для членів Центру – безкоштовно)

Форум «Бізнес-Університети» відбудеться в Києві 26 жовтня 2017р.  Реєстрація ld@csr-ukraine.org