• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ПАРТНЕРСТВО БАНКІВ ЗАРАДИ КАР’ЄРНОЇ ОСВІТИ МОЛОДІ

ПАРТНЕРСТВО БАНКІВ ЗАРАДИ КАР’ЄРНОЇ ОСВІТИ МОЛОДІ

27 березня у Києві Центр «Розвиток КСВ», ПУМБ та UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group підписали меморандум про співпрацю в реалізації освітнього проекту «Твоє майбутнє в банківському секторі». Проект має на меті об’єднати зусилля бізнесу та освітніх установ для підвищення обізнаності молоді про професії в банківській сфері, що сприятиме усвідомленому кар’єрному вибору.

За останніми даними, економісти і фінансисти входять до ТОП-10 найпрестижніших професій України (HeadHunter, 2015). В той же час, мало хто з молоді розуміє можливості кар’єри в банку, а також вимоги до необхідних знань та навичок.

Проект «Твоє майбутнє в банківському секторі» має на меті розробити детальну карту професій банківської сфери, створити веб-портал для вільного доступу до інформації молоді та вчителів по свій країні, а також підготувати спеціальні матеріали для проведення занять на тему кар’єрного розвитку в школах та ВНЗ.

«Банківський сектор є важливим для економіки України, а працюючи з дітьми ми бачимо, що це і важливий сектор, в якому вони планують свою професію. Тим не менше, завжди виникає питання про свідомий вибір професії, тому цей проект – для того, щоб діти розуміли, що з себе представляє робота і кар’єра в банку », - говорить Марина Саприкіна, керівник Центру «Розвиток КСВ».

«Наш банк вирішив взяти участь у проекті «Твоє майбутнє в банківському секторі», оскільки сьогодні в Україні професійній орієнтації школярів приділяється занадто мало уваги. На жаль, підлітки обирають майбутню професію несвідомо. Вони не знають всі можливості свого розвитку, не розуміють, як побудувати успішну кар’єру. Не маючи всієї необхідної інформації, їм дуже складно зробити правильний вибір. Проте щасливі вони будуть тільки там, де займатимуться улюбленою справою, знайдуть простір для свого зростання. Банківська сфера – перспективна для молодого покоління. В ній працюють економісти та фінансисти, аналітики і розробники, юристи та маркетологи. Банк – надійне місце роботи, де заохочуються талант і амбіції»,- зазначає Тетяна Костюченко, заступник Голови Правління по роботі з персоналом банку ПУМБ. 

«Робота у міжнародному банку стає хорошим стартом кар’єри для молоді, адже дає можливість дізнатись більше про фінансовий ринок та міжнародні банківські стандарти, співпрацювати із підприємцями та корпораціями, здобути досвід у експертному середовищі. Беручи участь у проекті, ми також заохочуємо розвиток фінансової грамотності серед молоді, що важливо у час стрімкого розвитку нових фінансових інструментів і трансформації банківського сектору», – коментує Оксана Франків, начальник Центру управління талантами та змінами UKRSIBBANK BNP PARIBAS Group.

З детальних питань:

Тарас Деркач, керівник напрямку Career Hub, 093 440 50 28td@csr-ukraine.org

banks

***

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація з розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній, розвиток підприємництва, популяризація Ukraine Country Brand. Деталі: csr-ukraine.org

Твоє майбутнє у професіях (карта професій) – це ряд проектів Центру «Розвиток КСВ» та компаній різних секторів бізнесу зі створення карти професій і кар’єрних занять у школах та ВНЗ. Метою проекту є допомога школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях від школи до роботи в обраній професії.

На сьогодні вже розробляються інформаційні буклети та методичні матеріали із компаніями Аграрної сфери («Астарта-Київ», «Монсанто Україна», «Сварог Вест Груп», «Сингента» та «Харвіст Холдинг») та Юридичної сфери («Arzinger», «Василь Кісіль і Партнери», «DLA Piper Ukraine» та представництво «Baker & McKenzie»).