• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ОБИРАЙТЕ КРАЩІ ВІДЕО-РОБОТИ КОНКУРСУ «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ»!

ОБИРАЙТЕ КРАЩІ ВІДЕО-РОБОТИ КОНКУРСУ «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ»!

З 22 до 28 травня на сайті finlit.in.ua проходить онлайн-етап Національного конкурсу відео-робіт «Фінансова грамотність», який проводить серед студентів Центр «Розвиток КСВ» за підтримки компанії Visa. Для публікації на сайті було відібрано кращі 19 відео, які охоплюють теми планування бюджету, взяття кредиту, безготівкових розрахунків та банківського шахрайства. Кожен може проголосувати за улюблене відео на finlit.in.ua та підтримати його на сторінці facebook.com/finlit.in.ua!

За результатами голосування, кращі команди буде запрошено до Києва на фінальний етап конкурсу. В рамках фіналу учасники представлять свої відео-роботи та інвестиційні проекти (для реалізації виграних коштів) перед журі. Переможців очікують грошові призи від Visa на суму 3000, 6000 та 9000 грн.

Мета Конкурсу – підвищити інтерес молоді до фінансової грамотності та покращити їх фінансові знання. Шляхом створення відео студенти допоможуть одноліткам засвоїти важливі теми фінансової грамотності. Кращі роботи будуть використовуватись під час занять в школах та університетах.

Інформаційні партнери – Мiнiстерство молоді та спорту України, Studway та ГУРТ: Портал суспільно активних громадян.

Деталі щодо проекту (044) 292 02 48, td@csr-ukraine.org