• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / НОВІ КИЇВСЬКІ КОМПАНІЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО ПАКТУ ЗАРАДИ МОЛОДІ

НОВІ КИЇВСЬКІ КОМПАНІЇ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО ПАКТУ ЗАРАДИ МОЛОДІ

26 травня у КМДА відбулось підписання Пакту заради молоді-2020 за участі провідних комунальних компаній Києва, зокрема КО Київмедспецтранс , КП Інформатика, КП Київкомунсервіс, КП Київреклама, КП Київський Метрополітен, КП Київський міcький будинок природи та компанія DEOL Partners. Ініціатори підписання Центр «Розвиток КСВ» та Міністерство молоді та спорту України, організатор заходу – Київська міська державна адміністрація.

Компанії вдосконалюватимуть та розроблятимуть нові програми для стажувань та працевлаштування молоді, а також активно працюватимуть з навчальними закладами.

На підписанні компанії вітали Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України та Ганна Старостенко, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

На сьогодні Пакт підписали 51 компанія з 6 міст України. Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загально європейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.
Серед перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Платинум банк», «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».
В планах Пакту на 2017 рік: залучення нових компаній, створення як мінімум 25 партнерств і 2500 місць для стажування та першої роботи, розробка гайду для компаній з працевлаштування молоді, створення Національного плану дій — програми спільних дій органів державної влади щодо працевлаштування молоді.

пакт заради молоді кмда 20170526_131518_08+