• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ШІСТЬ ФРАНЦУЗЬКИХ КОМПАНІЙ ПІДПИСАЛИ УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020

ШІСТЬ ФРАНЦУЗЬКИХ КОМПАНІЙ ПІДПИСАЛИ УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020

17 травня в рамках Ярмарку вакансій “Франція в Україні” відбулася церемонія урочистого підписання Пакту заради молоді – 2020 французькими компаніями, які працюють на території України. Ініціатори підписання Центр “Розвиток КСВ” та Міністерство молоді та спорту України, організатор заходу – Франко-українська торгово-промислова палата.

Від сьогодні ще шість провідних компаній Servier Ukraine, Mazars Ukraine, Global Distribution Ukraine, Bomond Group, BETEN Ingénierie International та Crédit Agricole будуть сприяти впровадженню європейських підходів щодо працевлаштування української молоді.

Український Пакт заради молоді – 2020 став продовженням європейської ініціативи і передбачає сприяння створенню як мінімум 300 партнерських проектів між бізнесом та освітнім сектором та забезпечення 10000 місць для стажування та першого робочого місця молоді.

Участь у церемонії взяв заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович. Він висловив вдячність компаніям-підписантам за підтримку ініціативи.

“Українська молодь прагне пізнавати нове та підвищувати свій професійний рівень. Ваші ж компанії дають таку можливість через кар’єрний ріст та застосування провідного європейського досвіду”, – зауважив заступник Міністра.

У свою чергу Президент Франко-української торгово-промислової палати Томас Моро відзначив, що наші співвітчизники мають високий рівень компетенції і понад 100 франкомовних компаній-роботавців, що нині представлені в Україні, зацікавлені у тому, аби в їхніх бізнес-структурах працювали молоді, талановиті та енергійних кадри.

“Ми прагнемо до того, щоб керівні пости, що сьогодні займають французькі представники, вже завтра зайняли українці”, – наголосив Томас Моро.

Координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ” Тарас Деркач розповів про проведену роботу та досягнення пакту за попередній рік.

“Минулого року Український Пакт заради молоді – 2020 підписали 32 компанії та організації, які створили 106 партнерств з освітнім сектором та 5500 місць для роботи та стажування молоді. До реалізації Пакту долучились п’ять регіонів України (Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Одеська та Сумська області). Результати реалізації проекту у 2016 році перевищили заплановані, так було створено 106 партнерств між бізнесом та освітнім сектором (план на 2016 р. – 25) і забезпечено 5 500 місць для стажування та першої роботи молоді (план на 2016 р. – 2 500). У березні 2017 року 6 нових компаній у м. Києві та м. Львові приєдналися до Пакту”, – зазначив Тарас Деркач.

 

DSC_0115