• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / ІТ-КОМПАНІЇ РОЗПОЧИНАЮТЬ ПРОЕКТ ДЛЯ КАР’ЄРНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

ІТ-КОМПАНІЇ РОЗПОЧИНАЮТЬ ПРОЕКТ ДЛЯ КАР’ЄРНОГО РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

13.06.2017, Київ – відбулося підписання меморандуму про співпрацю Центру «Розвиток КСВ», компанії «SAP» та міжнародної Групи компаній БАКОТЕК в реалізації освітнього проекту «Твоє майбутнє у сфері ІТ». Проект має на меті об’єднати зусилля бізнесу, шкіл та університетів з підвищення обізнаності молоді про професії сфери інформаційних технологій. Проект передбачає створення веб-порталу з описом професій та серії занять у школах та ВНЗ, що сприятимуть усвідомленому кар’єрному вибору молодих людей.

На сьогодні в Україні питання професійного вибору школярів залишається не вирішеним. За даними UNDP, 52% української молоді працює не за фахом. В першу чергу, причинами цього є низька обізнаність підлітків щодо професій та галузей, відсутність розуміння, як розвивати кар’єру, а також ігнорування можливостей освіти і працевлаштування в Україні. Крім того, діти часто керуються стереотипами відносно професії, престижності та рівня оплати праці, при цьому не  усвідомлюючи її реального змісту та цінності. Соціально відповідальні компанії ІТ-сфери вирішили об’єднати зусилля заради покращення цієї ситуації.

«Все частіше діти роблять професійний вибір опираючись на думку батьків, учителів чи модні тенденції. А потім, пройшовши певний шлях, розчаровуються у професії та розуміють, що хочуть присвятити своє життя зовсім іншому. Тому так важливо, щоб молода людина могла усвідомлено обирати майбутню професію. Спільна робота компаній та навчальних закладів дозволить школярам та студентам дізнатися більше про професії в ІТ-сфері, про навички, необхідні для успішної кар’єри і про те, як вибудувати свій кар’єрний шлях від школи до роботи у ІТ-компанії в Україні», — зазначає Марина Саприкіна, Голова правління Центру «Розвиток КСВ».

«Компанія SAP розуміє важливість якісної підготовки молодих кадрів і їхньої ролі в розвитку української економіки. Тому ми підтримуємо цю ініціативу та віримо, що вона зможе надихнути молодь розвиватися у напрямку IT-галузі, за якою — майбутнє», — зауважив директор ТОВ «САП Україна», Максим Матяш.

«Наразі ІТ — це один з найперспективніших напрямків для професійної діяльності у світі. Ми, як міжнародна компанія з українським корінням, прагнемо показати, що в Україні є всі можливості для професійного розвитку, а для того, щоб стати висококласним IT-спеціалістом та працювати на міжнародному рівні, не обов’язково їхати десь за кордон. Впевнений, наш спільний з партнерами проект спонукатиме молоде покоління звернути увагу на ІТ при виборі майбутньої професії і покаже, що Україна має великий потенціал в цій галузі», — говорить операційний директор БАКОТЕК Євген Ковалевич.

DSC_91162

 

З детальних питань:

Тарас Деркач, керівник напрямку Career Hub, 093 440 50 28, td@csr-ukraine.org

***

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади і просування України за кордоном. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1). Детальніше: www.csr-ukraine.org

БАКОТЕК – міжнародна група компаній, один з лідерів у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції. БАКОТЕК постачає рішення провідних світових ІТ-виробників — лідерів у своїх сегментах, надаючи професійну «до-» і «пост-» продажну, маркетингову і технічну підтримку для партнерів і кінцевих замовників. Територіально БАКОТЕК працює в 26 країнах:  в Україні, країнах Східної Європи, Балтії та СНД. 

SAP – один із світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Незалежно від того, допоміжні це служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки — рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників та організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 345 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств різноманітних галузей. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на www.sap.com. Запити, пов’язані з діяльністю компанії в Україні адресуйте Аліні Степанової alina.stepanova@sap.com