• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Статті / МОЛОДЬ РОЗРОБИЛА КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ CAREER HUB

МОЛОДЬ РОЗРОБИЛА КРЕАТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ CAREER HUB

1 квітня у Києві відбулась молодіжна конференція Youth Speak Forum від AIESEC Ukraine. Захід зібрав активну молодь, щоб обговорити сучасні соціальні проблеми в Україні та знайти шляхи їх вирішення.В рамках форуму Центр «Розвиток КСВ» і Міністерство молоді та спорту спільно з активними студентами розробили креативні рішення щодо розробки та популяризації майбутнього порталу про кар’єру та працевлаштування – Career Hub.

Молодь запропонувала справді свіжі рішення та ідеї: впровадження стажувань для школярів, розробка мобільного додатку про кар’єру, залучення відео-блогерів до промо сайту та організація занять про кар’єру у школах за участі студентів. У вирішенні кейсу особливо відзначилась збірна команда кейсерів Your Future – це студенти з різних міст, які надали найбільш цікаві поради та виявили бажання доєднатися до розвитку Career Hub.

Директор департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва розповіла учасникам форуму про існуючі проекти для молоді, які спільно з Центром «Розвиток КСВ» реалізуються в Україні. Зокрема, ініціатива Український пакт заради молоді-2020, що об’єднує зусилля державних органів, бізнесу та освіти для ефективного працевлаштування молоді. В межах Пакту компанії зобов’язуються активно створювати перші робочі місця для молоді та розвивати партнерства з університетами.

Тарас Деркач, координатор Career Hub, платформи з кар’єрного консультування у Центрі «Розвиток КСВ», також детально розповів про діяльність хабу та проект «Карта професій». Метою проекту є допомога школярам та студентам зрозуміти професії, етапи побудови кар’єри, важливі навички та кар’єрний шлях від школи до роботи в обраній професії. Саме для цього в рамках проекту розробляється методика кар’єрних занять у школах та ВНЗ, а також веб-портал про кар’єру та працевлаштування молоді.

Дізнавайтесь більше про проекти на сторінці - www.facebook.com/CareerHubUkraine