ЦЕНТР “РОЗВИТОК КСВ” РОЗПОЧАВ ІНТЕНСИВ ЗІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

3 листопада 2020 – CSR Ukraine, експертна організація, Центр “Розвиток КСВ” у партнерстві з компанією Noorwind за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні розпочала інтенсив зі сталого розвитку Sustainability Crash Course 2.0 для малого та середнього бізнесу. 

Протягом двох місяців 15 компаній будуть переглядати свої бізнес-моделі з фокусом на сталому розвитку з врахуванням глобальних та локальних викликів та надихатися успішними КСВ-практиками українських та закордонних компаній. Ключовим результатом курсу стане інтеграція сталого мислення в діючі бізнес-моделі та проєкти учасників та учасниць. 

“Дослідження “Covid-19. Життєстійкі” говорить, що пандемія та нова реальність стала поштовхом для компаній розглянути зміну бізнес-моделей, впровадження нових технологій та інвестиції у свої бренди. А 29% компаній зазначили, що їхні організації планують вийти на новий ринок. Все це вказує на те, що бізнес потребує та готовий до змін. І почати їх варто з переосмислення стратегії із врахуванням соціальних та екологічних впливів” – зазначила Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”. 

В основі курсу – канва сталої бізнес-моделі, запропонованою нідерландською компанією Noorwind. Це серія кроків, за допомогою якої бізнес визначає ключові напрямки своєї діяльності, на кожному з яких мають бути інтегровані принципи сталого розвитку. 

“Канва сталої бізнес-моделі — це дуже практичний інструмент, який команди можуть використовувати для досягнення декількох цілей: для започаткування нового проєкту, запуску нової послуги або залучення нової групи клієнтів. У сьогоднішні часи це дуже гарний інструмент, щоб зрозуміти, що потрібно змінити в бізнес-моделі, щоб стати більш стійкими до ризиків, пов’язаних із COVID-19” – засвідчує Сане Мілонос, засновниця Noorwind – партнера курсу. 

Серед лекції курсу — теми партнерств, фінансові блоки, стейкхолдери, комунікація, мистецтво презентацій. Фінальний захист планується 16 грудня.

Контактна інформація: Чайка Дар’я, комунікаційна менеджерка, 0966227609, pr@csr-ukraine.org

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top