Український бізнес активно включився в боротьбу з COVID-19, перераховуючи тисячі та мільйони гривень на допомогу медикам та лікарням, підтримку своїх працівників та соціально незахищених верств населення.

Тому ми маємо відмітити та продемонструвати усім українцям внесок бізнесу під час пандемії, їх допомогу як фінансову, так і матеріальну, підтримку вразливих верств населення, створення корисного позитивного контенту, надання безкоштовних продуктів і послуг, ефективну робота зі співробітниками та клієнтами.

Якщо Вашої компанії немає в Каталозі або Ви хотіли б оновити інформацію, Ви можете надати її нам, натиснувши кнопку “ДОДАТИ КЕЙС”. Ця ініціативна є повністю безкоштовною.

УКРАЇНСЬКИЙ АЛФАВІТ

А

Програми підтримки вразливих верств населення / Благодійна фінансова допомога

Закупили 12 сучасних систем CFX96 для виконання діагностики інфекційних захворювань на суму близько 10 млн. гривень. Створили графік обслуговування пенсіонерів, забезпечили створення нових робочих місць, а співробітників засобами індивідуального захисту.

https://www.msp.gov.ua/news/18415.html, https://www.atbmarket.com

Благодійна фінансова допомога

Виділено кошти на придбання медичного обладнання для лікарень

https://www.stopvirus.kh.ua/ua/news/cpisok-kharkovchan-i-kharkovskikh-kompaniy-kotoryie-pomogli-svoemu-regionu-podgotovitsya-k-koronavirusu.h

Благодійна фінансова допомога

Український бренд одягу, натхненний новою українською армією. Частину свого виробництва перекваліфікував на пошиття комплектів одноразових масок.

https://m.facebook.com/aviatsiyahalychyny/

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Запезпечили: безкоштовну доставка замовлень з інтернет-магазину лікарям та літнім людям, старше 60 років; переобладнання власного швейного виробництва під виготовлення захисних масок; запустили виробництво антисептиків; придбання одного ШВЛ для інфекційної лікарні; разом з підприємствами «Астарта», ТОВ «Колос», ТОВ «Алмаз-М», ТОВ «Системи модернізації складів» cклали та оплатили контракт на постачання 10 000 захисних костюмів.

https://m.facebook.com/avrorasogodni/

Благодійна фінансова допомога

Закуплено апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ) швейцарського виробництва HAMILTON-C3. Його вартість — 1 млн 650 тис. грн.

http://automagistral.com.ua/

Безкоштовні послуги / Програма підтримки вразливих верств населення / Благодійна матеріальна допомога

Зробили безкоштовний ремонт автомобілів швидкої медичної допомоги PEUGEOT Boxer і CITROЁN Jumper, включаючи медичне обладнання, яке встановлено на цих автомобілях по всій Україні.

Києву та Одеській області також передали 52 одиниць спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типу С (реанімобілів), обладнаних апаратами ШВЛ. Київ отримав 7 таких машин, Одеська область – 45.

https://avtospetsprom.com/https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/648673.html

Благодійна матеріальна допомога

Закупили п’ять апаратів V8600 Oricare (США) . Обладнання доставлено у лікарні Києва, Вінниці, Житомира, Черкас та Прилук.

https://autostrada.com.ua/

Благодійна матеріальна допомога

Компанія придбала аналізатор газів крові та електролітів вартістю 340 тис. грн для отримання екстреної діагностичної інформації. Обладнання передано в лабораторію Гадяцької центральної районної лікарні.

https://hadiach.city/read/promo/72372/tov-agro-kraj-zakupilo-dlya-gadyackoi-rajonnoi-likarni-analizator-kritichnih-staniv

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 3 ​​млн грн на захист лікарів, які протистоять коронавірусу. Гроші виділяють на всі районні лікарні, де компанія обробляє землю.

https://latifundist.com/novosti/49446-agroprodservis-napravit-3-mln-grn-na-borbu-s-koronavirusom

Благодійна фінансова допомога

Аделаїда – це фермерське господарство, що займається переважно виробництвом картоплі. Спрямувало допомогу для одної з лікарень Харківської обл, надало 100 респіраторів, 100 флаконів із дезінфікуючим засобом, 350 одноразових масок.

http://www.adelaidaua.com/

Благодійна фінансова допомога

Дніпровська компанія, що спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових приміщень. Виділила 100000 грн; за ці кошти придбано: бактерицидний медичний рецеркулятор 9 шт – 39312 грн; електровідсмоктувач 4 шт – 21614 грн; шапочку медичну 12000 шт – 21600 грн; окуляри захисні 76 шт – 17290 грн; захисний щиток багаторазового використання 1 шт – 150 грн. Залишок коштів – 34 грн

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Благодійна фінансова допомога

Виділили 495 тис грн на придбання бронхоскопа.

http://tvoemisto.tv/news/hto_i_yak_iz_lvivskyh_pidpryiemtsiv_dopomig_u_borotbi_z_koronavirusom_detali_108498.html

Програми підтримки вразливих верств населення

Створили службу психологічної підтримки з можливістю безкоштовних онлайн та тестових консультацій.

https://www.facebook.com/ac.kiev.ua/posts/2596568160598539

Програма підтримки вразливих верств населення

Долучилися до ініціативи благодійного фонду «Життєлюб» та ввели до своїх меню доставок позиції «Ба» та «Ді», кошти з яких підуть на товари першої необхідності для людей похилого віку.

https://m.facebook.com/alltrueeast/

Благодійна фінансова допомога

Виділили 2 млн грн для закупівлі апарату ШВЛ Hamilton-C6, який передали в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова

https://minfin.com.ua/2020/04/10/43271827/, https://alfabank.ua/

Благодійна допомога

Закупили 4 апарати ШВЛ, 300 захисних костюмів, 400 літрів антисептичної речовини, 10000 захисних масок для київських міських клінічних лікарень: №4 і 15, та двох закладів в області – Обухівської центральної районної та Ірпінської центральної міської лікарень.

https://aet.in.ua/ua/

Благодійна фінансова допомога

Для інфекційного відділу Олександрівської клінічної лікарні м. Києва 50 медичних захисних костюмів, а Чернівецькій обласній клініці пальне для швидкої автомобільної допомоги.

https://amicenergy.com.ua/ua/

Благодійна фінансова допомога / Робота із співробітниками

Придбано два пересувних двомісних рентгени для лікарень Харкова; забезпечено працівників засобами індивідуального захисту.

https://www.stopvirus.kh.ua/ua/news/cpisok-kharkovchan-i-kharkovskikh-kompaniy-kotoryie-pomogli-svoemu-regionu-podgotovitsya-k-koronavirusu.html, https://apteka911.com.ua/

Безкоштовні послуги

Виділили 12 тисяч захисних масок для медичних працівників м. Кривого Рогу.

https://ukraine.arcelormittal.com/index.php?id=12&pr=726

Благодійна фінансова допомога

Виділили близько 300 тис. євро. Компанія забезпечила медичний захист для перебування за кордоном для 10 українських лікарів-волонтерів, які вилетіли на стажування до Італії.  Завдяки АСКА медики в разі необхідності зможуть отримати медичне забезпечення під час стажування. Страхова сума –  30 тис євро на кожну застраховану особу.

https://aska.ua/ua/news/strahova-kompaniya-aska-zabezpechila-medichnij-zahist-likaryam

Благодійна фінансова допомога

Під час пандемії коронавірусу COVID-19 компанія мобілізувала всі свої ресурси та виділила 25,3 млн грн. На виділені кошти було придбано 35 апаратів штучної вентиляції легенів, 5 кисневих концентраторів, 900 кисневих масок, 46 пульсоксиметрів, 1000 тест-систем, 2 монітора пацієнта, дефібрилятор, 70 інфрачервоних безконтактних термометрів, 37 тисяч медичних масок, 26,5 тисяч медичних рукавичок, 25 тисяч медичних шапочок, понад тисячу медичних халатів, по 2,7 тисяч захисних костюмів, респіраторів та окулярів. В сумі 36 лікарень у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській та Чернігівській областях отримали допомогу та вона продовжує надходити. Окрім того, спільно з партнером з постачання засобів захисту рослин компанією UKRAVIT було передано понад дві тисячі літрів дезинфікуючих засобів. Щодня поетапна допомога продовжує надходити в 36 медичних закладів в семи областях України.

https://astartaholding.com/news/79 , https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-astarta/

Програма підтримки вразливих верств населення

Приєдналися до ініціативи «Нагодуй лікаря» і розвозять безкоштовні обіди та продукти харчування лікарям.

https://m.facebook.com/akhali.lviv/

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

З 6 травня три магазини міста Львів (Ашан Південний, Ашан Сокільники, Ашан Чорновола) долучились до акції «Нагодуй лікаря».
Команди магазинів забезпечують харчуванням працівників двох лабораторій у Львові, що здійснюють тестування ПЛР на вул. Крупярській та вул. Зеленій.

Також компанія Ашан допомагає дітям й людям із синдромом Даун – 11 магазинів долучились протягом двох тижнів до збору соц. пакетів для 30ох сімей.

Фундація Ашан для Молоді (благодійна організація, яка підтримує соц. проекти, що спрямовані на підтримку дітей та молоді у напрямку здорового харчування та здорового способу життя) надала грант у розмірі 50 000 євро на реалізацію надважливих проектів в період світової санітарної кризи COVID-2019 :

1) Ашан Київська разом з партнерами ГО «Все робимо самі» отримали грант на суму 20 000 євро на придбання для дитячої лікарні імені В.Й. Башека міста Житомира двох апаратів штучної вентиляції легень;

2) Ашан Хотинська разом з партнерами БФ «Пелі кан лів» отримали грант на суму 15 000 євро та вже допомагають засобами захисту, зв’язку, продуктовими наборами 150-м малозабезпеченим та багатодітним сім’ям Чернівецького регіону, першого інфікованого COVID-2019; 

3) Ашан Сім’ї Сосніних разом з партнерами ВБО «Даун Синдром» отримали грант на суму 15 000 євро та вже почали реалізацію курсу відео-уроків дистанційних форм навчання для сімей з дітьми із синдромом Даун з усієї України.

https://www.facebook.com/auchantalants/posts/1735241156629694 

https://www.youtube.com/watch?v=qdkDTX-YJTw&feature=youtu.be

https://www.facebook.com/194162627297540/posts/2919164668130642/?d=n 

Б

Благодійна фінансова допомога

Компанія «Байєр» надала допомогу медичним закладам України, забезпечуючи медичним обладнанням для контролю за станом пацієнтів на суму 1 млн. гривень. Кошти спрямовані на закупівлю надважливого медичного обладнання для Бердичівської міської лікарні та Попільнянської лікарні у Житомирській області. Допомога у вигляді пульсоксиметрів, інфузоматів, моніторів пацієнтів, дефібрилятора, електрокардіографів доставлена до медичних закладів для підтримки лікарів та пацієнтів, які опинилися під загрозою вірусу.

http://www.bayer.ua/media/news/the-bayer-company-in-ukraine-provides-1-million-uah-to-counteract-the-coronavirus.php

Безкоштовні продукти/послуги

Приватне акціонерне Товариство «Бель Шостка Україна», частина міжнародної Групи Бель, взяло активну участь в благодійній місії Групи Бель – надати фінансову та продуктову підтримку:

32 700 порцій продукції ТМ «Весела Корівка» було розподілено між тими закладами Шосткинського району, в яких проживають та обслуговуються найуразливіші категорії населення: Шосткинським центром психологічної реабілітації дітей; Iнтернатом для людей похилого віку (смт. Вороніж); Шосткинським територіальним центром соціальної допомоги.

Продукція ТМ «Весела Корівка» стала чудовим доповненням до раціону одиноких громадян похилого віку та дітей з неблагополучних родин: адже перші потребують якісних молочних продуктів для профілактики захворювань, а другі – для правильного розвитку організму.

562 000 грн. було виділено на закупівлю медичного кисневого концентратора та 3-х моніторів пацієнта для інфекційного відділення Шосткинської центральної районної лікарні, 525 противірусних респіраторів FFP-3 для шосткинських лікарів та людей похилого віку.

Загалом, компанією було виділено 700 000 гривень.

https://bel-ukraine.com/newsroom/news/solidarity_day/ , http://www.shostka-news.com/hto-dopomagaye-tertsentru-i-jogo-pidopichnij-pid-chas-karantinu-syuzhet/  , https://shostkanews.city/read/misto/76971/koronavirus-ta-blagodijnist-pro-dobri-vchinki-pid-chas-epidemii

Безкоштовні продукти/послуги

«БРСМ-Нафта» — торгова марка мережі автозаправних комплексів під управлінням керівної компанії — ТОВ «ЄВРО ПАУЕР». Від 20 березня мережа «БРСМ-Нафта» безкоштовно заправляє власний транспорт медичних працівників та автомобілі швидкої допомоги різних медичних закладів, включених МОЗ до переліку установ екстреної допомоги та лікування хворих на коронавірус.

https://brsm-nafta.com/news_article/8150.html

В

Благодійна фінансова допомога

Перерахувала близько півмільйона гривень у Сарненську лікарню.

http://vse.rv.ua/article/biznes-proti-koronavirusu-na-rivnensini-pidpriemci-dopomagaut-u-borotbi-z-covid-19.html

Благодійна фінансова допомога

Магазин сучасних велосипедів, комплектуючих, спеціалізованих інструментів, аксесуарів та спеціального одягу. Надала кошти у розмірі 106 тис. грн. для боротьби з коронавірусом.

https://mc.today/wp-content/uploads/2020/04/infografika5.jpg  

Безкоштовні продукти/послуги

Виробник систем вентиляції та кондиціонування повітря. Придбала 200 захисних одноразових комбінезонів для Києво-Святошинської центральної районної лікарні та Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

https://www.5.ua/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html

Безкоштовні продукти/послуги

Виробник скляної тари. Закупила та передала у Рівненську ЦРЛ костюми, респіратори, безконтактні термометри, закупили 500 комплектів тестів для діагностики COVID-19.

http://vse.rv.ua/article/biznes-proti-koronavirusu-na-rivnensini-pidpriemci-dopomagaut-u-borotbi-z-covid-19.html

Благодійна фінансова допомога

Фонд. Засновник – Тарас Вервега, член Ради директорів SoftServe. Виділили 10 млн грн для підтримки медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу.

https://dyvys.info/2020/03/18/lvivska-it-kompaniya-skeruye-10-miljoniv-dlya-pidtrymky-medzakladiv-u-borotbi-z-koronavirusom/

Благодійна фінансова допомога

Фонд, створений підприємцями для подолання коронавірусу. Надає допомогу Обласному штабу протидії коронавірусу, а також міським штабам Дніпра, Нікополя і Новомосковська. За півтора тижня вдалося зібрати близько 4,6 млн грн.

https://11tv.dp.ua/news/dp/20200403-u-dnipri-nazvaly-kompaniyi-yaki-dopomagayut-u-borotbi-proty-koronavirusu.html

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення / Інноваційні рішення

З початку 2020 року компанією «Вірл Україна», що представляє міжнародну компанію Whirl, було спрямовано 200 тис. грн на благодійні цілі. Зокрема, на ці гроші компанія відправила партію антисептиків для рук у Чернівці – місто з найбільшим після Києва рівнем захворювання на коронавірус.

Антисептики від Whirl виготовлені на нано-сріблі, чиї антибактеріологічні, протигрибкові та антивірусні властивості клінічно доведені, а головне – вони не наносять шкоди дитячого організму, через те, що не містять спирту.

https://business.ua/rezultaty-vzaiemodii/9757 , https://mywhirl.com/

Благодійна фінансова допомога

Агарна компанія, що працює в різних сферах агровиробництва: рослинництві, зберіганні зернових, олійних та бобових культур. Долучилася до оснащення корпусу обласної лікарні у Боголюбах. Саме там облаштували приміщення, в якому лікуватимуть хворих на коронавірус волинян.

https://pershyj.com/p-bnp-biznes-yakomu-ne-pofig-i-pandemiya-na-volini-43001

Благодійна фінансова допомога

Футбольний клуб вищої ліги України. Виділили 2,5 млн доларів на боротьбу з коронавірусом.

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2902894-vorskla-vidilila-25-miljona-na-borotbu-z-koronavirusom.html

Благодійна фінансова допомога

Виділив кошти на 2 апарати штучної вентиляції легень.

https://mc.today/wp-content/uploads/2020/04/infografika5.jpg

Безкоштовні продукти/послуги

З підрядниками LKcostume, Wear Me, Basic Story, Brooklyn та FromUs пошиють понад 2500 комбінезонів для лікарів (у співпраці з VISA).

https://www.visa.com.ua/uk_UA/pay-with-visa/promotions/vsi_svoi_social.html

Г

Безкоштовні продукти/послуги

Усі АЗС, власником яких є концерн «Галнафтогаз» працюють в штатному режимі – цілодобово та без вихідних для безперебійного надання послуг клієнтам. Відвідувачі мають змогу отримати улюблені страви в форматі «Take away». Концерн долучився до ініціативи  Міністерства охорони здоров’я України і прийняв рішення профінансувати 20 000 перевезень для медичних працівників через сервіс  Uber, 20 000 перевезень через сервіс Uklon та 10 000 через Bolt.

https://www.okko-group.com.ua/en/novunu/holding-news/okko-profinansuie-50-000-perevezen-medpratsivnikiv-cherez-servisi-uber-uklon-ta-bolt

Благодійна фінансова допомога

У складі благодійного фонду компанія ПРАТ Графія Україна надала грошову допомогу розмірі 50000 гривень. Загалом фонд закупив 5374 захисних комбінезонів, 5000 респіраторів класу FFP2, 700 захисних екранів, 29 400 медичних масок, а також інше обладнання і медикаменти. Все придбане, по мірі доставки, щоденно передається в Черкаські лікарні.

https://18000.com.ua/strichka-novin/yak-biznes-ta-aktivisti-na-cherkashhini-dopomagayut-borotisya-z-koronavirusom-foto-video/

Благодійна фінансова допомога

Компанія допомагає медичним закладам Калуського та Галицького районів. Загалом було закуплено медичним матеріалів на суму 350 тис.грн.

https://www.facebook.com/GoodvalleyUA/photos/a.624766544326229/1861738523962352/?type=3&theater

Ґ

Безкоштовні продукти і послуги.

Заклад (львівський ресторан) забезпечує безкоштовним харчуванням медичних працівників лікарень та лабораторій, які зараз в найбільшій зоні ризику.

https://galinfo.com.ua/news/restorany_ta_kafe_lvova_doluchylys_do_initsiatyvy_nagoduy_likarya_342333.html

Д

Благодійна фінансова допомога

Фармацевтична компанія «Дарниця» та благодійний фонд Zagoriy Foundation передали Київській міській клінічній лікарні швидкої допомоги три апарати штучної вентиляції легенів Vela американської компанії Viasys.

26 березня «Дарниця» повідомила, що спільно із Zagoriy Foundation придбала експрес-аналізатор для первинного визначення коронавірусної інфекції для Київської міської клінічної лікарні №4, яка входить до переліку опорних лікарень Києва для прийняття і тестування хворих на COVID-19. Також буде передано дев’ять експрес-тестів на коронавірус і три діагностичні набори. Загальна вартість комплекту придбаного обладнання – 155 тис. грн.

https://gordonua.com/ukr/publications/povnij-spisok-biznesmeniv-i-kompanij-jaki-dopomagajut-ukrajini-vporatisja-z-koronavirusom-informatsija-onovljujetsja-1491415.html

Позитивний корисний контент / Благодійна фінансова допомога

ГШ «Діємо разом» розповідають про успішні приклади соціального підприємництво, запустили волонтерський штаб, щоденні вебінари, у яких консультують в режимі онлайн, закликають допомагати літнім сусідам, бабусям та дідусям. Також придбали 5 кисневих концентратори, закупили 10 км тканини для пошиття костюмів індивідуального захисту лікарів.

https://dyvys.info/2020/03/30/ob-yednajmosya-zarady-zdorov-ya-u-lvovi-volontery-ta-metsenaty-zapustyly-gromadskyj-shtab/

Благодійна фінансова допомога

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) профінансував придбання високовартісного медичного обладнання для Київської міської клінічної лікарні №9. Клуб забезпечив Інститут серця МОЗ України ультрасучасним портативним УЗД апаратом, який має набір функцій для експертної візуалізації серцево-судинної системи та дозволяє отримувати високоякісні зображення у будь-яких умовах.

https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/2906058-fk-dinamo-pridbav-obladnanna-dla-institutu-serca.html , http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/kiivska_miska_klinichna_likarnia_9/

Безкоштовні продукти/послуги

У боротьбі з коронавірусом ПрАТ «Дубномолоко» передали 100 л розчину для дезінфекції. Розчин «Бланідас-А-Форте» надали КП «Дубноводоканал». З нього можна виготовити 10 тонн дезинфікату.

https://03656.com.ua/dubnomoloko-nadaye-dopomogu-v-borotbi-z-koronavirusom/

Благодійна фінансова допомога

СТОВ «Дніпро» перерахував на благодійний рахунок по боротьбі з коронавірусом 150 тис. грн.

https://uman-rda.gov.ua/news/1585040605/

Благодійна фінансова допомога

Працівники лісового господарства перерахували одноденний заробіток для допомоги у боротьбі з коронавірусом. Це становило 13 650 грн., на ці кошти лісівники придбали тести для діагностики коронавірусу для Яремчанської центральної міської лікарні.

https://vikna.if.ua/news/category/if/2020/04/14/109200/view , https://mi100.info/2020/04/14/lisivnyky-delyatynskogo-lisgospu-prydbaly-testy-dlya-diagnostyky-covid-19/

Благодійна фінансова допомога / Корисний позитивний контент

Луганська обласна державна адміністрація разом з ДТЕК створили та запустили сайт STOP Covid-19 задля спільної протидії поширенню вірусу у регіоні. Сайт є актуальною платформою щодо поточних потреб лікарень області у боротьбі з коронавірусом та надає можливість усім небайдужим долучитися до спільної протидії поширенню пандемії. Сайт Луганського обласного Штабу протидії пандемії STOP COVID-19 є вже третьою платформою створеною за підтримки ДТЕК в обласних Штабах.

Компанії ДТЕК, Метінвест та інші бізнеси SCM Ріната Ахметова, а також ФК «Шахтар» стали партнерами регіональних антикризових штабів з боротьби проти епідемії COVID-19 в Донецькій, Луганській, Львівській та Івано-Франківській областях.  Фонд Ріната Ахметова закупив 300 тисяч експрес-тестів для Стабілізаційного Фонду при Президентові України, а також для державних лікарень щонайменше 200 апаратів штучної вентиляції легенів та інше устаткування.

https://dtek.com/media-center/press/rinat-akhmetovs-business-unites-ukraine-in-the-fight-against-coronavirus-scm-partners-with-anti-crisis-centres-in-western-and-eastern-ukraine-/

Благодійна фінансова допомога

За підтримки «Донецьксталь» в ДонНТУ виготовили 1000 захисних екранів. Свої перші 150 примірників отримали співробітники Покровської міської лікарні.

1200 експрес-тестів отримала Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування. Ще 800 експрес-тестів були доставлені КНП «Мірноградський центр первинної медико-санітарної допомоги».

При поддержке «Донецксталь» в ДОННТУ изготовили 1000 защитных экранов. Свои первые 150 экземпляров получили сотрудники Покровской городской больницы. 

1200 экспресс-тестов получила Покровская клиническая больница интенсивного лечения.  Еще 800 экспресс-тестов были доставлены КНП «Мирноградский центр первичной медико-санитарной помощи».

http://donetsksteel.com.ua/news/pri-podderzhke-donetskstal-v-donntu–izgotovili-1000-zashhitnyh-e-kranov

Е

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Холдингова компанія ЕКО-ДІМ придбала та передала міській клінічній лікарні швидкої допомоги м. Львова 75 бактерицидних опромінювачів для знезараження повітря та 3 комплекти аспіраторів (медичних відсмоктувачів) на суму 540 тисяч гривень придбала та передала . Ліцей Еколенд профінансував пошиття медичної уніформи для медпрацівників на понад 240 тисяч гривень.

https://ufb.org.ua/initiatives/lviv-vs-koronavirus/

Безкоштовні  продукти/ послуги

Надає свої послуги на Житомирщині, запропонувала безкоштовно підвозити медпрацівників.

https://www.zhitomir.info/news_190931.html

Благодійна фінансова допомога

50 тисяч гривень перерахували на рахунок установи «Черкаська агенція регіонального розвитку»

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yWKwKOlI9hYimMczTjca-8rZka7H_bRBIu676MQMFA4/edit#gid=0

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила  50 000 грн. фонду «Відродження регіону», за кошти придбали: Катетер підключичний 100 шт – 3250 грн, Катетер внутрішньовенний G 24 100 шт – 938 грн, Катетер внутрішньовенний G 22 84 шт – 728,28 грн, Катетер внутрішньовенний G 16 37 шт – 878,75 грн, Бактерицидний медичний рецеркулятор 8 шт – 34944 грн, Електровідсмоктувач 1 шт – 5403,5 грн, Шприц 50,0 549 шт – 3843 грн

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Робота зі співробітниками

НАЕК «Енергоатом» вживає заходи для мінімізації ризиків розповсюдження коронавірусу COVID-19. Весь наявний парк автобусів (легкового автотранспорту) підрозділів «Енергоатома» буде задіяний для розосередження кількості працівників під час доставки до робочих споруд та післязмінного переїзду до території міст-супутників АЕС.

http://www.energoatom.com.ua/ua/press_centr-19/novini_kompanii-20/p/energoatom_vzivae_zahodi_dla_minimizacii_rizikiv_rozpovsudzenna_koronavirusu-45874

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 100 000 грн. фонду «Відродження регіону», за кошти придбали: Бактерицидний медичний рецеркулятор 22 шт – 96096 грн, Інгалятор компрессорний 4 шт – 3340 грн, Шприц 50,0 80 шт – 560 грн

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Робота зі співробітниками

Закуповують регулярно експрес-тести і перевіряють працівників, які забезпечують стабільну роботу заводу і доставку продукції в магазини у Львові та області.

https://www.facebook.com/companyenzym/photos/a.1657880487776217/2663359410561648/?type=3&theater

Благодійна фінансова допомога

50 тисяч гривень перерахували на рахунок установи «Черкаська агенція регіонального розвитку»

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yWKwKOlI9hYimMczTjca-8rZka7H_bRBIu676MQMFA4/edit#gid=0

Благодійна фінансова допомога

Щомісяця виділятиме близько 40-50 млн грн. Зараз вже виділено понад 150 млн грн на закупку медичного обладнання, засобів захисту та дезінфекції у боротьбі з коронавірусом.  На них замовили 150 апаратів ШВЛ. 28 млн грн спрямовані до фонду «Корпорація монстрів». 58 медичних закладів Хмельниччини вже отримали: 50, 2 тис масок, 4,2 тис респіраторів, 20,3 тис рукавичок, 603 захисні костюми, 1 ампліфікатор, 1 мобільний рентген апарат, 685 літрів для дезінфекції і т.д.

https://epicentrk.ua/ua/news/epitsentr-protidii-koronavirusu.html

Є

Ж

Благодійна фінансова допомога

Внесено 7000 грн у фонд «Відродження регіону». На цю суму придбано: окуляри захисні 5 пар – 1137,5 грн; захисний щиток багаторазового використання 39 шт – 5850 грн; залишок коштів – 12,50 грн.

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Співпраця з формацевтичною компанією АТ «Фармак». Виділили 10 млн грн. Міська клінічна лікарня № 9 і Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1, де лікуються хворі на коронавірус, отримали електрокардіограф CARDIOVIT AT-1 G2, дефібрилятор-монітор DEFIGARD 4000 і монітор пацієнта IM-80 (2.0) від благодійного фонду родини Жебрівських. Виділені кошти мають піти на закупку апаратів для штучної вентиляції легень, експрес-тестів на коронавірус, захисних костюмів та масок, дезінфікуючих розчинів для потреб лікарень.

https://farmak.ua/ru/news/oborudovanie-kotoroe-priobrel-blagotvoritelnyj-fond-semi-zhebrivskih-dlya-preodoleniya-covid-19-prodolzhaet-pribyvat-k-mestu-naznacheniya/

Благодійна фінансова допомога

Виділено кошти на придбання медичного обладнання.

https://www.stopvirus.kh.ua/ua/news/cpisok-kharkovchan-i-kharkovskikh-kompaniy-kotoryie-pomogli-svoemu-regionu-podgotovitsya-k-koronavirusu.html

З

Благодійна фінансова допомога, робота зі співробітниками

Передали кошти фонду Новицького, що закупив 1720 костюмів біозахисту, 12700 респіраторів для Донецької, Харківської та Миколаївської областей. Забезпечують індивідуальним захистом працівників підприємства.

https://www.zaporizhstal.com/ru/press-centr/novosti/krupnyj-biznes-pomogaet-zaporozhju-v-borbe-s-koronavirusom/

Благодійна фінансова допомога

Спільно з «Любе Авто» та «Лемберг МІТ» – закуплено 495 захисних респіраторів для 8 МКЛ міста Львів

http://tvoemisto.tv/news/hto_i_yak_iz_lvivskyh_pidpryiemtsiv_dopomig_u_borotbi_z_koronavirusom_detali_108498.html

И

І

Безкоштовні продукти/послуги

Виробник рекламної та сувенірної продукції. Виготовили близько 4 тис. багаторазових захисних екран-масок для обличчя з поліетилентерефталату (ПЕТ), які повністю закривають обличчя. Маски є в продажі та будуть безкоштовно розповсюджені в лікарні міста Полтави.

https://www.facebook.com/imidgm

Безкоштовні продукти/послуги

Будівельна компанія за власний кошт обладнала приміщення для комп’ютерного томографа в обласній лікарні в Боголюбах, де приймають хворих на коронавірус. Орієнтовна вартість таких будівельних робіт – близько 200 тисяч гривень. Передала медичні маски (2000 штук), антисептики, респіратори, захисні окуляри, нетрилові рукавички в наступні лікарські заклади: Луцька міська клінічна лікарня, Волинська обласна клінічна лікарня, Луцька районна лікарня, Волинська обласна інфекційна лікарня, Волинська обласна дитяча лікарня, амбулаторії Луцького району, Луцьке районне відділення екстреної медичної допомоги.

https://pershyj.com/p-dlya-dvoh-likaren-volini-biznesmen-kupiv-2-tisyachi-masok-42287, http://www.volynpost.com/news/161443-budivelna-kompaniia-za-vlasnyj-kosht-oblashtovuie-prymischennia-dlia-tomografa-u-bogolyubah-foto

Безкоштовні продукти/послуги

Безкоштовне надання компанією, що продає автомобільні запчастини 200 захисних щитків багаторазового використання на суму 30 тис. гривень в фонд «Відродження регіону» для боротьби з коронавірусом в Дніпропетровській області

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія вирішила підтримати ділову активність українського бізнесу в період карантину. До кінця карантину системою зовнішнього електронного документообігу >deals можна користуватися безкоштовно: зняття плати за електронний підпис не здійснюється. Сервіс дозволяє погоджувати та відправляти контрагентам підписані за допомогою електронного підпису документи навіть не з’являючись в офісі та виконуючи усі настанови МОЗ.

https://inbase.com.ua/ua/blog/kompaniya-deals-nadae-mozhlivist-bezkoshtovnogo-koristuvannya-sistemoyu-elektronnogo-dokumentoobigu-do-kintsya-kvitnya.html

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Закуплена й доставлена з Китаю партія засобів індивідуального захисту для медиків на суму 36 млн. грн.: 34,3 тис. біозахистних костюмів, 23,3 тис. ізоляційних халатів, 66 тис. респіраторів високого класу захисту, 27 тис. медичних хірургічних масок. Також спільно з фондами Віктора і Олени Пінчук вже виділила 114 млн грн. На боротьбу з епідемією в Україні та області. Ще компанія розмістили рекламу кампанії збору коштів для боротьби з коронавірусом в Дніпропетровській області (на головній сторінці сайту), підготувала 1 400 продуктових наборів для ветеранів заводів у Дніпрі, Новомосковську та Нікополі.

https://interpipe.biz/media/newsone/413,  https://www.nikopoltoday.com/article-869/Nikopol-Ak-velikij-biznes-dopomagae-zdolati-pandemiu-koronavirusu-z-Kitau

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Безоплатно передала Збройним силам України понад 100 тис. Доз противірусного препарату Аміксин. Закупила для вірусологічної лабораторії ГУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» обладнання для проведення діагностики методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Направила понад 2,5 млн грн на забезпечення Одеської інфекційної лікарні медичним обладнанням і ліками. Безоплатно передала прикордонникам і медичним працівникам 200 тис. доз противірусного препарату для профілактики зараження коронавірусом.

https://interchem.ua/ru/news

Ї

Робота з клієнтами в умовах кризи

Запустила безконтактну доставку, щоб захистити клієнтів.

https://www.yizhak.in.ua/%D0%BF%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81/

Робота з клієнтами в умовах кризи

Сервіс доставки сушеної їжі та їжі довгострокового зберігання. Запустила безконтактну доставку, щоб захистити клієнтів.

https://izha4ok.com/

Й

К

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Карітас України посилює свою роботу в умовах пандемії захворювання COVID-19 та продовжує докладати максимум зусиль для організації допомоги найбільш вразливим категоріям населення в різних регіонах нашої держави. Більшість осередків Карітасу, хоч і працюють дистанційно, але не полишають відвідини самотніх людей похилого віку (з усіма необхідними засобами безпеки), надають послуги психологічної та духовної підтримки по телефону та в режимі онлайн, проводять вебінари та транслюють майстер-класи для дітей, консультують щодо пошуку роботи.

У ці непрості часи пандемії, для Карітас також особливо важлива підтримка партнерів. Гарним прикладом, є започаткування співпраці з компанією Procter&Gamble, яка разом із Карітасом України запускає новий соціальний проект. У рамках якого, самотнім літнім людям по всій Україні запропонують новий благодійний сервіс – послуги безконтактних пралень, які діють при місцевих осередках Карітас. Procter&Gamble надає для них пральні порошки Ariel і Tide, мийні засоби Fairy і Mr.Proper.

Карітас-Київ надає допомогу самотнім та хворим людям. На сьогодні вже закуплено понад 100 наборів, які доставляються людям додому працівниками кризового центру Карітасу Київ. Також у Карітасі Київ можна отримати консультації соціального працівника, кризового консультанта, кейс-менеджер та психолога. Більшість працівників працюють дистанційно, надають послуги психологічної та духовної підтримки по телефону та в режимі онлайн, проводять вебінари, онлайн-зустрічі та транслюють майстер-класи для дітей, консультують щодо пошуку роботи.

https://www.prostir.ua/?news=tyzhnevyk-zahodiv-karitasu-z-protydiji-covid-19, http://caritas.ua/

Безкоштовні продукти/послуги

Виділили для Калуської міської ради три тонни гіпохлориту натрію, який є дезінфікуючим засобомдля обробки будівель, їх внутрішніх приміщень та вулиць. 20 тон такої продукції підприємство відвантажило для потреб Тернополя.

http://naftohimik.info/news/mistsevi-novini/z-metoyu-zapobihannya-poshirennyu-infektsi-kaluski-naftokhimiki-shchodenno-vidvantazhuyut-desyatki-tonn-hipokhloritu-natriyu-na-adresu-mist-ta-pidprimstv-ukrani-1585204040, https://vikna.if.ua/news/category/kl/2020/03/26/108558/view

Безкоштовні продукти/послуги

ПрАТ «Квіти Львова» закупили кисневий концентратор M80 у кількості 1 шт на загальну суму 59 тис. грн, отримали допомогу 8 МКЛ.

https://cityadm.lviv.ua/lmrdownloads/2020_koronavirys/%D0%91%D1%96%D0%B7%D0%BD%D0%B5%D1%81%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%96%D1%80%D1%83%D1%8124_04_2020.pdf

Безкоштовні продукти/послуги

Мережа готелей Київ Скайп Груп готова безкоштовно надати місця для проживання медикам, яким важко діставатись до роботи.

https://www.facebook.com/hotelskyiv/posts/533569490627331

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

«Київстар» виділив благодійну допомогу у розмірі 30 млн гривень на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту для лікарів. Зокрема, сім українських лікарень у різних регіонах України отримають 10 апаратів ШВЛ Savina 300 Select та 20 моніторів пацієнта Vista 120 від світового лідера з розробки та виробництва медичного обладнання – німецької компанії Drager.

Раніше Київстар вже інвестував ще 30 мільйонів гривень на реалізацію ініціатив, які спрямовані на підтримку українців у період карантину. Серед них – нарахування 150 гривень на бонусні рахунки медиків (50 тис. медикам), безкоштовні дзвінки на номери державних гарячих ліній та нетарифікованих доступ до офіційних інформаційних ресурсів, безкоштовні консультації лікарів у додатку «Доктор онлайн», спеціальні нарахування для абонентів, що перебували в роумінгу, допомога бізнес-клієнтам із впровадженням системи віддаленого офісу та пільгові пропозиції для них, а також багато іншого. Крім того, Київстар продовжує інвестувати у розвиток мережі та розширює покриття 4G, аби 26 мільйонів абонентів завжди залишалися на зв’язку з рідними та близькими.

Компанія підтримує національний проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – платформа Київстар ТБ надає доступ до телеканалів, що транслюватимуть навчальні уроки для школярів, усім користувачам. Щодо співробітників, то більша частина колективу зараз працює дистанційно. На робочих місцях залишаються ті, чия присутність є критично важливою для функціонування компанії. Для них організовані особливі умови праці та застосовані посилені профілактичні заходи.

https://kyivstar.ua/uk/mm/news-and-promotions/kyyivstar-vydilyaye-30-milyoniv-gryven-blagodiynoyi-dopomogy-na-borotbu-z, https://www.5.ua/amp/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html, https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-kiivstar/

Благодійна фінансова підтримка

Надали фінансову підтримку для придбання апаратів штучної вентиляції легень для Сарненської районної лікарні.

https://rivnepost.rv.ua/news/lisivniki-takozh-dopomahayut-likaryam-i-sobi

Благодійна фінансова допомога

Комітет підприємців Львівщини виділив 100 тисяч грн. для опорних лікарень, задіяних у боротьбі з коронавірусом. КПЛ долучився до ініціативи Ярослава Рущишина «Діємо разом», у рамках якої згуртовуються волонтери у мікрорайонах, допомагають уразливим групам, об’єднуються фахівцями для проведення вебінарів та онлай-навчання.

https://www.facebook.com/kpl.info/photos/a.2004128939798688/2589315481280028/?type=3&theater

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками

У зв’язку із небезпекою поширення вірусу COVID-19 агрохолдинг розгорнув посилену підтримку медичних закладів області та допомагає у забезпеченні першочергових потреб. На придбання захисних костюмів для трьох районів вже спрямовано 300 тис. грн, і це тільки перша партія допомоги, яку надає «Контінентал». 675 комплектів індивідуального захисту для медичних працівників у районні лікарні Козівського, Бережанського та Зборівського районів Тернопільщини передала Компанія «Контінентал Фармерз Груп».  У «Контінентал Фармерз Груп» було прийняте рішення переорієнтувати соціальний бюджет Компанії, який складає 130 грн за кожен гектар землі в обробітку, в першу чергу, на потреби боротьби з епідемією. Крім забезпечення медиків засобами індивідуального захисту в найближчих планах благодійників – придбання медобладнання першочергової необхідності: зокрема, апаратів штучної вентиляції легень, кисневих концентраторів тощо.

Також на виробничих об’єктах Компанії вжиті посилені заходи безпеки задля уникнення ризиків для здоров’я працівників та запобігання можливому поширенню коронавірусу. Проводиться регулярна дезінфекція автотранспорту, с/г техніки та приміщень. Підрозділи забезпечені необхідною кількістю засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими розчинами та антисептичними засобами, безконтактними та електронними термометрами. На підприємствах Компанії запроваджено масковий режим. Для ефективної протидії епідемії компанія також розпочала перевірку працівників на наявність антитіл до вірусу COVID-19.

 

https://www.0352.ua/news/2708564/kontinental-dopomagae-likaram-protistoati-epidemii-koronavirusu, https://cfg.com.ua/

Благодійна фінансова допомога

Компанія «Кормотех» придбала та передала львівським лікарням медичне обладнання та засоби захисту на 4 мільйони гривень. Загалом на суму 4 мільйони гривень підприємці придбали: 1. для обласної інфекційної лікарні: апарат штучної вентиляції легень Hamilton C3; генератори кисню та кардіомонітори; 2. для 8-ої міської лікарні: апарат штучної вентиляції легень Hamilton C3; 3. для військового госпіталю у Винниках: кардіомонітори; 4. для лікарні швидкої допомоги шприцові апарати; 5. для лабораторного центру МОЗ бокс біологічної безпеки. Між цими медзакладами та дитячою лікарнею «Охматдит» також розподілять: 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2; 10 000 медичних респіраторів; 300 захисних костюмів для медперсоналу. «Кормотех» та «Ензим» це зробили разом.

https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/278157-kompanii-kormotekh-i-enzym-peredaly-lvivskym-likarniam-zasoby-zakhystu-ta-obladnannia-dlia-borotby-z-covid-19

Благодійна фінансова допомога

Креді Агріколь Банк реалізував 3 хвилі благодійних ініціатив за період кризи COVID-19. Загальний внесок банку на придбання медичного обладнання – 6 300 000 грн:

 1. Березень – банк придбав апарат штучної вентиляції легенів для Київської міської лікарні. Вартість – 700 тис.грн
 2. Квітень – банк у партнерстві із Mastercard придбали медичне обладнення для 2-х лікарень: у Тернополі та Києві. Вартість – 1,1 млн грн (Креді Агріколь виділив 600 тис. грн)
 3. Травень – банк реалізував наймасштабнішу в своїй історії благодійну ініціативу – комплексне облаштування реанімаційного блоку обласної лікарні в Чернівцях. Вартість – 5 млн грн.

https://credit-agricole.ua/o-banke/pres-centr/novini/kredi-agrikol-bank-pridbav-aparat-shtuchnoyi-ventilyaciyi-le-916 , https://credit-agricole.ua/o-banke/pres-centr/novini/kredi-agrikol-bank-ta-mastercard-vidilili-1100000-griven-na-933 , https://credit-agricole.ua/o-banke/pres-centr/novini/5-000-000-griven-na-obladnannya-dlya-reanimacijnoyi-v-cherni-945

Благодійна фінансова допогога / Безкоштовні продукти/послуги

Кредобанк придбав монітори пацієнта у кількості 2 шт. на загальну суму 127 102,80 грн., отримана допомога КНП «Пологовий клінічний будинок № 1., м. Львова». Кредобанк виділив 3 млн грн. на допомогу лікарням Львівської області, які приймають та лікують хворих на коронавірус. Зокрема, за надані банком кошти буде придбано: 7 спеціалізованих ліжок для інтенсивної терапії Stigelmeyer Evario загальною вартістю близько 1 мільйона гривень для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні; ультразвуковий діагностичний сканер Samsung HM70А вартістю 1 мільйон гривень для 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова; захисне спорядження, засоби індивідуального захисту та дезинфекційне обладнання для лікарень Львівської області, визначених Міністерством охорони здоров’я та Національною службою здоров’я України для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

https://kredobank.com.ua/about/pres-sluzhba/news/kredobank-skerovuye-3-miliony-gryven-na-dopomogu-likarnyam-lvivshyny-u-borotbi-z-koronavirusom, https://wz.lviv.ua/news/411113-kredobank-skerovue-3-mil-joni-griven-na-dopomogu-likarnyam-l-vivshchini-u-borot-bi-z-koronavirusom

Благодійна фінансова допомога

БФ «Крила надії» виділили 150 тис. грн для допомоги Охмадиту, та закупили 20 костюмів біозахисту для медиків. Загалом допомога становила близько 2 млн. грн.

http://tvoemisto.tv/news/yak_lvivskyy_biznes_dopomagaie_borotys_z_koronavirusom_107489.html, https://galinfo.com.ua/news/yaki_pidpryiemstv_lvivshchyny_pozhertvuvaly_koshty_na_borotbu_z_koronavirusom_340474.html

Благодійна фінансова допомога

Керівник Хлібопекарської компанії «Кулиничі» Володимир Мисик перерахував від імені компанії 240 000 доларів США на покупку сучасних 13 апаратів УЗД.

https://www.segodnya.ua/ua/economics/business/medtehnika-kofe-i-cvetnye-noski-kak-krupnyy-biznes-pomogaet-borotsya-s-koronavirusom-v-ukraine-1419522.html

Л

Програми підтримки вразливих верств населення / Інноваційні рішення

Дезінфікуючий препарат «ОлСепт75» вітчизняного виробництва групи фармацевтичної компанії «Лекхім» являється ефективним та дієвим засобом щодо знезараження та протидії розповсюдження короновірусної інфекції. Цей засіб призводить до інактивації коронавірусної інфекції та забезпечення соціальних робітників та добровольців антисептичними засобами в період карантину.

https://www.lekhim.ua/uk/about , https://business.ua/news/9641-ukrajinskij-preparat-viznali-dievim-zasobom-shchodo-protidiji-rozpovsyudzhennya-koronovirusu 

Благодійна фінансова допомога

Компанія-виробник м’ясної сировини закупила 495 шт масок FFP4 для восьми міських лікарень.

http://tvoemisto.tv/news/hto_i_yak_iz_lvivskyh_pidpryiemtsiv_dopomig_u_borotbi_z_koronavirusom_detali_108498.html

Безкоштовні продукти/послуги / Робота зі співробітниками

«Лемтранс» закупив засоби індивідуального захисту на прохання лікарів Волноваської центральної районної лікарні. Ця установа орієнтована на приймання пацієнтів із підозрою на коронавірус. Компанія безоплатно передала лікарні понад 2 000 одиниць засобів індивідуального захисту: медичні окуляри та рукавички, лицьові щитки, маски підвищеного захисту, а також комбінезони.

У зв’язку із введенням Кабінетом Міністрів України карантину «Лемтранс» вжив низку превентивних заходів, спрямованих на недопущення поширення коронавірусу як усередині компанії, так і в регіонах своєї присутності.

Нагадуємо, що Рінат Ахметов виділив 300 млн грн на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», банку ПУМБ, компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні. На виділені кошти було закуплено для всієї країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус, засоби спецзахисту для лікарів, високоякісні апарати ШВЛ тощо.

https://www.lemtrans.com.ua/press-center/news/lemtrans-sovmestno-s-fondom-rinata-akhmetova-peredal-sredstva-individualnoy-zashchiti-medicam

Безкоштовні продукти/послуги, Благодійна фінансова допомога

Швейна фабрика забезпечила виробництво спецодягу для медичних працівників (після налагодження усіх процесів щоденно на фабриці планують виробляти до 1,5 тисячі екземплярів одягу щодня).

Закупили 10 комплектів захисного одягу на суму 2700 грн для КП «Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради.

https://www.zhitomir.info/news_191133.html, http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=10804

Позитивний корисний контент / Програми підтримки вразливих верств населення

15 квітня відбувся благодійний 10-годинний онлайн-марафон #РазомВдома з нагоди 5-річного ювілею  МБФ Let’s help.  Цей марафон об’єднав понад 30 українських топ-артистів, публічних персон, меценатів, блогерів та спортсменів, які допоможуть зібрати кошти для допомоги в боротьбі з COVID-19. Усі зібрані кошти були направлені на закупівлю засобів індивідуального захисту для медичних та соціальних працівників, задіяних у боротьбі з COVID-19. Платіжний партнер марафону – банк ПУМБ.

Міжнародний благодійний фонд Let’s help продовжує допомагати літнім люди з гереатричних пансіонатів у період пандемії.

https://www.facebook.com/gkliga/posts/2656282931364111

Благодійна фінансова допомога

250 експрес-тестів для виявлення вірусу COVID-19 та 126 захисних костюмів, 18 медичних ліжок, 18 матраців для ліжок, 11 інфрачервоних термометрів, 30 тонометрів, 30 пульсоксиметрів, а також подушки та постіль передано для Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.

https://www.facebook.com/1694389990888115/posts/2548269855500120/, https://www.facebook.com/1694389990888115/posts/2563012554025850/

Благодійна фінансова допомога

Виробили 200 тисяч медичних масок. Швачки підприємства роблять маски (приблизно 20 тисяч щодня).

http://www.rivnenews.com.ua/2020/03/26/rivnenskyi-lonokombinat-vyhotovyv-200-tysiach-medychnykh-masok/

Благодійна фінансова допомога

Закупили медичні маски для лікарів Львівської інфекційної лікарні

https://www.instagram.com/p/B-HaWOUAywh/?utm_source=ig_web_copy_link

Безкоштовні продукти / послуги

Компанія організувала безкоштовну доставку окулярів та лінз.

https://luxoptica.ua/articles/uslugi/besplatnaya-dostavka-na-dom/

М

Благодійна фінансова допомога

10 тисяч гривень перерахували на рахунок установи «Черкаська агенція регіонального розвитку» .

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yWKwKOlI9hYimMczTjca-8rZka7H_bRBIu676MQMFA4/edit#gid=0

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 180 000 грн. фонду «Відродження регіону», на кошти придбано: Антисептики для рук (флакон 150 мл.) 55 шт – 4125 грн, Спиртовмісні антисептичні засоби для шкіри рук (0,82 л флакон з дозатором) 500 шт – 74880грн, Окуляри захисні 430 пар – 97825 грн, Захисний щиток багаторазового використання 21 шт – 3150

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками

Метінвест забезпечує персонал необхідними в період пандемії засобами індивідуального захисту. Група Метінвест продовжує виплачувати заробітну плату своїм співробітникам в повному обсязі. Переважна більшість адмінперсоналу переведені на віддалену роботу.

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча (ММК імені Ілліча), передав життєво важливий для пацієнтів кисень в маріупольські міські та обласні лікарні, перинатальний центр, онкологічний диспансер, а також всім медичним установам, які його потребують. Підприємства Групи побудували  киснепроводи  та  кисневі модулі у трьох міських лікарнях Маріуполя. Також Метінвест бере участь у роботі регіональних антикризових штабів з боротьби з коронавірусом, забезпечує продуктовими наборами ветеранів виробництва в містах своєї присутності.

Спільно з Фондом Ріната Ахметова поставлено 300 тисяч експрес-тестів на виявлення COVID-19 у Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Івано-Франківську, Львівську, Луганську та Київську області. Спільно з Фондом Вадима Новинського передано респіратори і костюми високого ступеню захисту медикам 17 лікарень Дніпропетровської області, 10 тисяч тест-систем для виявлення COVID-19 Дніпропетровській обласній лабораторії, а також закуплена партія ЗІЗ для медиків міських лікарень Кривого Рогу та Запоріжжя.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-metinvest/

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 25000 грн. фонду «Відродження регіону», було закуплено кисневий концентратор.

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Безкоштовні продукти/послуги / Програми підтримки вразливих верств населення

У рамках своєї благодійної стратегії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вже втілила в життя три кроки, спрямовані на боротьбу з поширенням вірусу. Згідно з рекомендацією Національної служби здоров’я, компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» передала в березні гуманітарну допомогу у вигляді продовольчих та непродовольчих товарів медичним закладам, де лікують хворих на коронавірусну інфекцію (COVID-19). Це близько 16 тонн гречки, цукру, борошна, рису й інших соціальних товарів; 13 з половиною тисяч одиниць м’ясних та рибних консервів; мийні засоби й засоби особистої гігієни для персоналу та пацієнтів лікарень.

У квітні METRO Україна передала до Великодніх свят 5000 соціальних наборів літнім людям у 18 містах своєї присутності в Україні. До соціальних наборів увійшли товари першої необхідності – олія, цукор, макарони, гречана та кукурудзяна крупи, овочеві консерви і мило.

У кінці квітня «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» об’єднала зусилля з професійними клієнтами своєї мережі – холдингом емоцій «!FEST» у Львові, мережею ресторанів MAFIA у Києві, Дніпрі та Харкові і рестораном української кухні «U» в Одесі для забезпечення гарячими обідами медиків, які лікують пацієнтів з СOVID-19. Компанія безкоштовно надає партнерам якісні та корисні продукти для приготування комплексних гарячих обідів, а ресторани, у свою чергу, щодня безкоштовно готують та доставляють 440 обідів у медичні установи.  

https://business.ua/rezultaty-vzaiemodii/9571-vid-metro-kesh-end-keri-ukrajina , https://trademaster.ua/news/24308https://www.unian.net/society/metro-prisoedinilas-k-obespecheniyu-goryachimi-obedami-medikov-novosti-ukrainy-10976261.html

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 110000 грн.  за кошти придбали: система для переливання розчину ПР – 15965 шт

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Благодійна фінансова допомога

На 1,8 млн грн придбав 1,4 тис. захисних медичних костюмів багаторазового використання та інших засобів захисту медиків, а також діагностичного обладнання.

https://news.finance.ua/ua/news/-/469337/banky-vydilyly-46-5-mln-grn-na-borotbu-z-koronavirusom-nbu

Благодійна фінансова допомога

Компанія виділила на боротьбу з пандемією коронавірусу 84 млн грн. З них 55 млн спрямовано до загальнонаціонального фонду, розподіленням коштів якого займаються фахівці МОЗ. Ще 15 та 14 млн направлено на потреби підопічних компанії Вінницької та Черкаської областей відповідно.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/3010556-agroholding-mhp-vidiliv-na-borotbu-z-koronavirusom-84-miljoni.html

Благодійна фінансова допомога

1 червня 2020 року МакДональдз в Україні передав 1 мільйон гривень у Фундацію Дім Рональда МакДональда на потреби лікарень, де перебувають діти з COVID-19. Адресну допомогу отримає двадцять одна дитяча лікарня в Україні. Компанія закликає приєднуватися до благодійної ініціативи та зробити свій внесок на сайті Фундації rmhc.org.ua/donate. Усі зібрані кошти, на додачу до вже переданого 1 млн грн, будуть спрямовані на купівлю засобів захисту для лікарів.

https://delo.ua/business/makdonaldz-i-fundacija-dom-ronalda-makdonalda-369120/

Н

Благодійна фінансова допомога

Група Нафтогаз придбала 200 тонн гуманітарної допомоги (захисні костюми, монітори пацієнта, мобільні цифрові рентгенапарати, портативні УЗД-пристрої) українським лікарям на 500 млн грн. Станом на 25 травня 2020 року техніку й вантаж було доставлено до 121 медичного закладу в 14 регіонах України. Процес доставки триває.

Додатково окремі дочірні підприємства Групи здійснили закупівлю та передачу медикам розхідних матеріалів (медичні маски, захисні медичні рукавиці, дезінфектори та ін) ще на 17 млн. грн.

http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/93DF3DB7A6D102A3C225855F0061D628?OpenDocument&year=2020&month=05&nt=& , http://www.naftogaz.com/www/3/nakweb.nsf/0/E2A24CCED344B9FAC22585730040A155?OpenDocument&year=2020&month=05&nt=&

Благодійна фінансова допомога

Компанія «НІБУЛОН» в рамках заходів по боротьбі з епідемією коронавірусу вклала 17 мільйонів гривень в ремонтні роботи та придбання медичного обладнання, зокрема, у Миколаївський обласний центр лікування інфекційних захворювань.

https://www.ukrinform.ua/rubric-regions/3000207-nibulon-spramuvav-na-borotbu-z-koronavirusom-17-miljoniv.html

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками / Робота з клієнтами в умовах кризи

Нова Пошта виділяє 25 мільйонів гривень на обладнання і додаткові матеріали для лікарень.  В рамках проєкту також було профінансовано пошиття та доставку 2000 захисних костюмів для лікарів Чернівців. Також «Нова пошта» у координації з Офісом Президента безкоштовно доставила лікарням 6,5 млн одиниць медичних товарів. Медики одержали більш, ніж 6 млн пар захисних рукавичок, 7,5 тис. шапочок, 14 тис. пар бахіл, 19,5 тис. термометрів, більш як 3,6 тис. пульсоксиметричних датчиків для дітей і дорослих, приблизно 5 тис. вірусо-бактеріальних фільтрів й інше. 25 березня «Нова пошта» повідомила про розширення соціального проєкту «Гуманітарна пошта України», який передбачає безкоштовне доставляння засобів індивідуального захисту у лікувальні заклади, дитячі будинки, військовослужбовцям, а також представникам незахищених верств населення.

Для співробітників і клієнтів компанія створили простір безпечної доставки з перших днів карантину, швидко забезпечила працівників засобами захисту, у відділеннях є дезінфекційні засоби, введений масочний режим, контролюється відстань черги та інші карантинні заходи. Крім того, компанія запровадили послугу безконтактної доставки кур’єрами та можливість замовити посилки в поштомати. Офіс підтримки з перших днів карантину переведений на дистанційну роботу.

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2896898-nova-posta-dae-25-miljoniv-na-borotbu-z-koronavirusom.html , https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-nova-poshta/

Благодійна фінансова допомога

Група компаній Новартіс в Україні (ТОВ «Сандоз Україна» та Представництво компанії «Новартіс Фарма Сервісез АГ») виділила 7,5 мільйонів гривень на допомогу Україні у боротьбі з коронавірусом. У співробітництві з благодійним фондом «Пацієнти України» група компаній Новартіс в Україні закупила 95 багатофункціональних моніторів пацієнта для відділень інтенсивної терапії та реанімації, а також засоби індивідуального захисту для медиків в 28 опорних лікарнях України. Це лікарні, де медики рятують життя пацієнтів, що захворіли на COVID-19

https://www.sandoz.ua/stories/medicines/grupa-kompaniy-novartis-v-ukrayini-vydilyla-75-milyoniv-gryven-na-borotbu-zhttp://patients.org.ua/2020/06/02/medyky-otrymaly-dopomogu-dlya-borotby-z-koronavirusom-na-7-5-miljoniv-gryven-grupa-kompanij-novartis-v-ukrayini-ta-bf-patsiyenty-ukrayiny/

О

Благодійна фінансова допомога

Профінансував 20.000 перевезень лікарів через Uber, 10.000 через Bolt та 20.000 Uklon. Закупив 20 апаратів штучної вентиляції легенів.

https://www.okko.ua/news , https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

Благодійна фінансова допомога

Будівельний гіпермаркет «ОЛДІ» надав матеріальну допомогу місцевим лікарням  – були закуплені засоби гігієни та дезінфекції.

https://www.zhitomir.info/news_191150.html

Благодійна фінансова допомога

Компанія придбала три мобільні рентген-системи вартістю майже у 7 млн гривень та інше медичне обладнання, засоби індивідуального захисту для лікарів.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

Благодійна фінансова допомога

Виділили кошти на закупівлю експрес тестів COVID-19. Вже закуплено 3.000 тестів.

https://opillia.com/life/korporatsiya–opillya–finansovo-doluchylasya-do-prydbannya-ekspres-testiv/

Робота з клієнтами в умовах кризу

Всі картки Ощадбанку, термін яких спливає під час карантину, будуть активні до 1 липня 2020 року і не блокуватимуться банком.

https://www.oschadbank.ua/ua/press-service/news/oschadbank-prodovzhit-diyu-platizhnikh-kartok-do-1-lipnya-2020-roku

П

Робота зі співробітниками

У зв’язку з незатребуваністю вітчизняної електроенергії, ДТЕК Енерго був змушений призупинити 5 шахт ДТЕК Добропіллявугілля, шахту «Білозерська» і ЦЗФ Октябрська. Але, так як ситуація стає все критичнішою, було прийнято рішення призупинити і роботу підприємств ДТЕК Павлоградвугілля. З 20 квітня співробітники шахт, допоміжних підприємств, фабрик і заводу будуть виведені до простою. Інші співробітники будуть забезпечувати технічне обслуговування підприємств – провітрювання гірничих виробок і відкачування води, підтримку виробництва. Це дозволить оперативно відновити роботу підприємств при зміні ситуації у галузі. Відповідно до Галузевої угоди і колективних договорів, всі співробітники, виведені до простою, продовжать отримувати дохід у розмірі тарифної ставки, зі збереженням трудового стажу.

https://np.pl.ua/2020/04/dtek-enerho-pryzupyniaie-pidpryiemstva-dtek-pavlohradvuhillia-i-try-zbahachuval-ni-fabryky-cherez-pohirshennia-sytuatsii-v-enerhetytsi-ukrainy/

Благодійна фінансова допомога

Акціонерний банк «Південний» направив понад 3 мільйони гривень на допомогу в боротьбі з коронавірусом в Одеській області. 1 мільйон 630 тисяч на установку кисневої станції – Банк «Південний» оплатив установку на базі Дунайської обласної лікарні в Ізмаїлі Одеської області медичної кисневої станції. Завдяки роботі станції кількість пацієнтів, які зможуть одночасно отримувати медичну допомогу, збільшиться з 12 до 150. Вона зможе обслуговувати три лікарні міста. 500 тисяч гривень на апарат ШВЛ – для однієї з лікарень Одеси банк придбав апарат штучної вентиляції легенів prisma VENT50-C вартістю понад 500 тисяч гривень. У режимі респіраторної підтримки апарат допоможе доставляти зволожений кисень в поєднанні зі стисненим повітрям пацієнтам зі швидкістю від 5 до 60 літрів в хвилину. 500 тисяч гривень на продуктові набори – Банк «Південний» виділив 500 тисяч гривень на продуктові набори для літніх людей від 80 років в Одеській області. Антикризовий оперативний штаб Одеської області «Одеса vs COVID» вже сформував групи волонтерів, які розвозять пенсіонерам ці набори. 450 тисяч гривень на покупку цистерни для рідкого кисню – для однієї з лікарень Одеси банк придбав цистерну для рідкого кисню.

https://bank.com.ua/news/bank-pivdenny-napraviv-ponad-3-milyoni-griven-na-borotbu-z-covid-19

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Для Бахмацької центральної районної лікарні підприємство придбало захисні костюми та маски, укомплектували їх кисневими балонами, замовили 50 тестів на коронавірус. Компанія дізналась, що служителі монастиря у Ніжині роздають літнім людям продовольчі пакети. Керівник ПСП «Пісківське» вирішив доєднатися та забезпечив монастир крупами, борошном, цукром та ковбасами. Зараз підприємство закуповує банки, щоб робити тушонку для людей похилого віку.

https://agravery.com/uk/posts/author/show?slug=agrarii-proti-koronavirusu-ak-fermeri-stali-na-zahist-ukrainciv-vid-covid-19

Благодійна фінансова допомога

Виділив один млн. євро на поставку українським лікарням 28 апаратів штучної вентиляції легенів та іншого необхідного обладнання. Апарати вже встановлені в українських лікарнях  і розподілені по регіонах.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

Благодійна фінансова допомога

В умовах пандемії виникли запити від лікарень. Перелік необхідних засобів гостроїнеобхідності надала Івано-Франківська обласна клінічна та інфекційна лікарні. Прикарпатські енергетики закупили те, що є першочерговим для роботи лікарів та лікарень в цілому – індивідуальний захист. Для боротьби з пандемією, компанія вже придбала понад 3 000 хірургічних оглядових рукавиць, 700 хірургічних стерильних халатів та 50 комплектів протиепідемічного одягу, які передано двом лікарням. Для Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні закуплено апарат штучної вентиляції легень.

Компанія зазначає, що усвідомлює, що їх внесок не покриє потреби громади повністю. Тому запустила флешмоб і, у такий спосіб, закликає інші бізнеси долучитися у допомозі медикам краю. За перші тижні карантину (3 17.03 по 3.04) АТ «Прикарпаттяобленерго» спрямувало 1 804 600 грн. на боротьбу з COVID -19. Також компанія виділила благодійну допомогу для потреб медиків області: 100 000 гривень – перераховано в антикризовий фонд Теплого міста, а 100 000 гривень – Івано-франківській Архієпархії УГКЦ

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-prikarpattyaoblenergo/

Благодійна фінансова допомога

У компанії вирішили першу допомогу відправити на потреби лікарів. Волинській міській лікарні скерували 100 тис. гривень, потім 50 тисяч гривень на Волинську обласну інфекційну лікарню, 70 тисяч для обласної клінічної лікарні. Додатково для медиків ТОВ «Прогрес» купує маски та дезінфікуючі засоби. Загальна допомога підприємства склала 250 тисяч гривень.

https://agravery.com/uk/posts/author/show?slug=agrarii-proti-koronavirusu-ak-fermeri-stali-na-zahist-ukrainciv-vid-covid-19

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками / Робота з клієнтами в умовах кризи

ПУМБ долучився до глобальної ініціативи Фонд Рината Ахметова щодо допомоги українським лікарням у Донецькій, Луганській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях у боротьбі проти епідемії COVID-19. Банк закупив обладнання першої необхідності для лікарень та засоби персонального захисту для лікарів. Мова йде про кілька тисяч оксиметрів, пульсоксиметрів, санітайзерів, а також понад 20 тисяч засобів персонального захисту (респіратори, окуляри, комбінезони тощо).

ПУМБ продовжує бути надійним партнером для своїх клієнтів. На час дії карантину банк намагається допомогти своїм клієнтам – не застосовувати штрафні санкції чи підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не зможуть своєчасно погашати свої платежі за кредитом. Ті співробітники, які зараз не працюють, бо закрились відділення та точки продажу у партнерах-магазинах, знаходяться дома та отримують 2/3 зарплатні. Ті, хто продовжують обслуговувати у відділеннях клієнтів, отримують підвищену оплату. У відділеннях дотримуються всіх необхідних санітарних норм. Банк максимально забезпечив для співробітників можливість віддаленої роботи. Компанія щоденно проводить антикризові онлайн-комітети за участі правління банку та ключових співробітників з різних підрозділів. Вивчається ситуація та приймаються оперативні рішення щодо подальших дій. Також в Банку стартувала акція зі збору коштів серед співробітників для закупівлі засобів персонального захисту для лікарів.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-pumb/ , https://cutt.ly/PyOwIHH

Р

Благодійна фінансова допомога

У співпраці зі Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» придбав три апарати штучної вентиляції легень AVEA виробництва США для Київської міської лікарні №9 та Чернівецької обласної лікарні.

Також банк надав кошти на закупівлю 1000 комплектів протиепідемічних комплектів, 2000 респіраторів, 1 кисневий концентратор у Херсонську обласну інфекційну лікарню ім. Г.І. Горбачевського.

Усього компанія виділила на боротьбу з пандемією 4,98 млн. грн

Новини:

Інфографіки:

https://krona.niko.ua/ua/news/biznes-dopomagae-likarnyam/ 

Благодійна фінансова допомога

Придбала апарат ШВЛ і монітори для вже наявних ШВЛ, 2 тисячі експрес-тестів, 30 тисяч масок і респіраторів FFP2, 5 тисяч спеціальних окулярів, близько 5 тисяч халатів і спецкомбінезонов, близько 3 тисяч наборів біозахисту, дезінфекційні розчини, а також паливо для автомобілів швидкої допомоги.

https://rgctrade.com/ua/

Благодійна фінансова допомога

Реактор вже придбав:

 • декілька тисяч медичних рукавичок;
 • 1,5 тисячі захисних масок типу FFP-2;
 • 5 тисяч захисних шапочок;
 • 5 тисяч захисних фартухів;
 • багато-багато серветок та тримачів для них;
 • 600 л спирту та маємо домовленості про постачання антисептичних засобів.

https://www.reactor.com.ua/blog/7019/

Благодійна фінансова допомога

Компанія з нерухомості закупила на суму близько 1,5 млн грн низку необхідного зараз медичного обладнання, а також 1200 тестів. Медичне обладнання було передано компанією у Львівську міську раду, а затим – до Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

https://riel.ua/about-us/

Безкоштовні продукти/послуги

Паски від хлібзаводу «Рум’янця» отримали медпрацівники інфекційного відділення Рівненської центральної міської лікарні, а також їхні пацієнти. На кожній пасці – сердечко із написом від руки «Дякуємо!» для лікарів і «Одужуй!» для пацієнтів.

https://rumianets.ua/

С

Робота з клієнтами в умовах кризи

Підприємство з пошиття сорочок перепрофілювалося і зараз там шиють костюми для захисту медичного персоналу у львівських лікарнях. За день відшивають до 350 костюмів. Одними з перших отримали дозвіл на введення в експлуатацію комбінезонів, завдяки цьому мед заклади можуть безпечно їх закуповувати.

http://sambay.com.ua/

Благодійна фінансова допомога

Працівники державного підприємства переказали одноденний заробіток на рахунок КНП «Сарненська центральна районна лікарня»

https://radiotrek.rv.ua/news/viddaly_svoi_zpmedykamy_lisivnyky_u_sarnah_ryatuyut_infektsionistiv_247749.html

Безкоштовні продукти/послуги

Будівельна група «Синергія» здійснила в найкоротші терміни капітальний ремонт фасаду інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні. Це частина роботи забудовника з повної реконструкції медичного закладу. На це компанія виділила 800 тис. грн. та організувала власну бригаду будівельників. Відновлена лікарня зможе прийняти 50 пацієнтів з діагнозом COVID-19.

https://synergy-bud.com.ua/projects/?gclid=CjwKCAjwqJ_1BRBZEiwAv73uwHyHpzYTu83kAb_Sug9lp_q3VXzb72qf6q_8snXc6I4dCmo6o63ZnBoCj20QAvD_BwE

Благодійна фінансова допомога

Національна мережа супермаркетів «Сільпо» виділила 100 мільйонів гривень на закупівлю обладнання для лікарень та засобів захисту медиків. Понад 13 мільйонів гривень уже використано для оплати 12 високоякісних апаратів штучної вентиляції легенів HAMILTON швейцарського виробництва. Після надходження в Україну це обладнання спрямують до лікарень Київської, Вінницької, Кіровоградської, Чернівецької та Івано-Франківської областей».

https://silpo.ua/about/press-center/press-releases/merezha-silpo-vidilila-100-miljoniv-griven-na-borotbu-z-koronavirusom

Благодійна фінансова допомога

Компанія «Сінево», що входить до шведського медичний холдингу Medicover, передала Центру громадського здоров’я обладнання для діагностики COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), що є в даний час найбільш точним методом діагностики цього захворювання.

https://www.synevo.ua/ru

Допомога вразливим верствам населення

У національній мережі ломбардів Скарбниця стартувала доброчинна акція «Від нас – до Вас», котра полягає у наданні допомоги мешканцям Києва, що належать до найбільш вразливої категорії населення. В рамках акції розпочато доставку першої партії продуктів харчування та засобів індивідуального захисту, що на сьогодні є дефіцитними для придбання в аптеках. Наразі, вже 500 наборів товарів першої необхідності прямують до своїх власників, а це – літні громадяни, люди з інвалідністю та самотні пенсіонери.

https://www.skarb.com.ua/ua/remote/?gclid=CjwKCAjwqJ_1BRBZEiwAv73uwGj8qx2wl5NRnfbH1Bz2y5CKHbiVtTw9Vgn8c2gSIAejVAMPB72fZxoClAkQAvD_BwE

Безкоштовні продукти/послуги

Підприємство «Стронг» нашиває альтернативні маски.

https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/25103379/

Т

Благодійна фінансова допомога разом

З моменту запровадження карантину в Україні, Благодійний фонд Сергія Тігіпка від групи ТАС виділив 7 млн. грн. задля протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції (COVID-19). Зокрема, на потреби Чернігівської міської лікарні було перераховано 5 мільйонів гривень. За рахунок ресурсів виділених Благодійним фондом буде придбано апарати штучної вентиляції легень, експрес-тести на вірус COVID-19, захисні костюми та маски, дезінфікуючі засоби тощо. На сьогодні Благодійним фондом закуплено та розповсюджується понад 100 тисяч медичних масок. Також Фонд долучається до придбання апаратів штучної вентиляції легень та супутніх лікарських препаратів для медичних закладів у регіонах діяльності підприємств групи «ТАС».

http://www.tas.ua/ua/press_room/news/1562/

Благодійна фінансова допомога 

Антикризовий фонд, який вони створили, акумулював станом на 4 квітня 1 235 474 грн. До активістів приєдналося чимало інших громадських організацій, небайдужих громадян,  а також ОДА,  міська влада.

http://mega.if.ua/view.php?id=3825

Благодійна фінансова допомога

Закупили ліків на 350 тис грн

https://lvbs.com.ua/news/kryza-vs-vypusknyky-lvbs-yak-biznes-dopomagaye-borotys-iz-covid-19/

Благодійна фінансова допомога

Сарненській ЦРЛ – ще одній госпітальній базі для лікування пацієнтів з COVID – ТОВ «ККНК «Технобуд» перерахувало 500 тис. гривень на потреби.

https://www.facebook.com/pg/technobugroup/posts/

Благодійна фінансова допомога

Підприємства «ТІС-Зерно» та «ТІС-міндобрива», що знаходяться в порту Південний і належать підприємцю Олексію Федоричеву, перерахували на боротьбу з епідемією коронавірусу в Україні і направили до Національного фонду боротьби з коронавірусом більше 50 млн. В лікарні міста Одеси закупили: 41 апарат ШВЛ, 1 апарат ПЛР-тестування, 26 кисневих концентраторів, 150 апаратів БіПАП, 12 апаратів СіПАП, 20 моніторів пацієнтів.

❗️❗️❗️Одесса vs COVID. Антикризисный штаб в Одесской области за три недели работы привлек более 115 млн гривен, в том...

Gepostet von TIS am Donnerstag, 9. April 2020

Безкоштовні продукти і послуги

Заклад забезпечує безкоштовним харчуванням медичних працівників лікарень та лабораторій, які зараз в найбільшій зоні ризику.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3644787605591473&set=a.276169775786623&type=3&theater

Безкоштовні продукти/послуги

Забезпечують пошиття захисних костюмів для медиків.

https://www.facebook.com/rushchyshyn.yaroslav/videos/593236821271645/

У

Благодійна фінансова допомога

Допомога була направлена у Згурівську центральну районну лікарню, Борзнянську центральну районну лікарню та Баришівську центральну районну лікарню: Натрій хлорид — 700 пляшок; Інфулган — 130 пляшок; Костюми захисту — 120 шт.; Шприци — 5000 шт.; Респіратори — 800 шт.; Захисні окуляри — 800 шт.; Маски медичні — 800 шт.; Рукавиці медичні — 1000 пар; Системи ПР — 1000 шт. Дезінфекційні препарати — 500 кг.

http://milkua.info/uk/post/tov-ukrainska-molocna-kompania-u-rozpal-koronavirusu-nadala-3-om-likarnam-blagodijnu-dopomogu

Благодійна фінансова допомога

Українські інформаційні технології  виділили 417 600 грн на придбання захисних костюмів у кількості 600 шт для 8 лікарні

http://tvoemisto.tv/news/hto_i_yak_iz_lvivskyh_pidpryiemtsiv_dopomig_u_borotbi_z_koronavirusom_detali_108498.html

Благодійна фінансова допомога

Представники АТ «Укргазвидобування» надали благодійну допомогу для КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня». Зокрема, для боротьби з коронавірусом передали: 38 п’ятилітрових універсальних антисептичних косметичних засобів, 7000 латексних оглядових, нестирильних рукавичок різних розмірів, 7000 одноразових захисних масок, 400 фільтрувальних півмасок, 170 захисних окулярів, 170 стрічок для окулярів. На закупівлю необхідних засобів та обладнання виділили більше 2,5 млн грн. Одними з перших допомогу отримали лікарні Котелевського та Гадяцького районів.

http://nadrda.gov.ua/at-ukrgazvidobuvannja-nadalo-blagodijnu-dopomogu-dlja-knp-nadvirnjanska-centralna-rajonna-likarnja-dlja-borotbi-z-koronavirusom/

Благодійна фінансова допомога

Агрохолдинг «Укрлендфармінг» забезпечує: апаратами штучної вентиляції легень, засобами дезінфекції та індивідуального захисту лікарів, центри екстреної медичної допомоги та лікарні в регіонах, де працюють підприємства одного з найбільших в Україні агрохолдингу.

https://www.ulf.com.ua/ua/company/about-company/    

Благодійна фінансова допомога

Уманський тепличний комбінат перерахував на благодійний рахунок по боротьбі з коронавірусом 250 тис. грн

https://uman-rda.gov.ua/news/1585040605/

Ф

Благодійна фінансова допомога

Виділила 10 млн грн . Фонд закупив апарати вентиляції легенів для лікарень України

https://farmak.ua/ru/news/oborudovanie-kotoroe-priobrel-blagotvoritelnyj-fond-semi-zhebrivskih-dlya-preodoleniya-covid-19-prodolzhaet-pribyvat-k-mestu-naznacheniya

Благодійна фінансова допомога

Філіп Морріс пожертвувала 10 млн. грн.

https://www.unian.net/society/10939223-filip-morris-ukraina-pozhertvovala-10-millionov-griven-na-borby-s-epidemiey-koronavirusa.html

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила 30 000 грн. до фонду  «Відродження регіону», який надає допомогу Обласному штабу протидії коронавірусу, за які куплено 3 шт кисневих концентратори.

https://zadnipro.dp.ua/#Reporting

Благодійна фінансова допомога

Придбав повний комплект сучасного автоматичного біохімічного аналізатору.

.http://footclub.com.ua/news/Ukraina/Premer-liga/708619591/Dinamo-speshit-na-pomosch-

Х

Благодійна фінансова допомога

 «Хенкель в Україні» спрямувала  приблизно 250 тис. грн. Вісім столичних лікарень отримали засоби для прання, миття, чищення та дезінфекції кількістю 14 800 одиниць. Приблизно дві тисячі одиниць продукції «Хенкель в Україні». Компанія передала 100 000 грн столичній службі «Еліт-таксі».

https://www.henkel.ua/press-and-media/press-releases-and-kits/2020-04-13-henkel-in-ukraine-supports-covid-19-countermeasures-and-helps-physicians-1055928

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

Компанія організувала збір та доставила безкоштовно більше 150 продуктових наборів (великодні набори, продуктові набори першої необхідності) для малозабезпечених сімей, а також для літніх людей, позбавлених опіки через !FEST доставка.

Спільно з партнерськими компаніями, організували, приготували та доставили більше 7 000 обідів для лікарів, що допомагають боротись з захворюваннями, спричиненими COVID-19 у Львові та області. Доставка обідів у лікарні відбувається з початку квітня 2020.

Також в перші тижні карантину в Україні, Фонд компанії – «Фонд вільних та небайдужих» зібрав 130 000 грн на дефібрилятор для ЦЕНТРУ ЛЕГЕНЕВОГО ЗДОРОВ’Я у Львові. Наступна (актуальна) ціль фонду – збір коштів на купівлю монітору пацієнта для того ж Центру легеневого здоров‘я, вартістю 130 тис.грн.

https://www.fest.lviv.ua/uk/news/428-velykden-navit-v-chasi-karantynu-chas-dlya-spivchuttya-i-blahykh-s/ , https://www.fest.lviv.ua/uk/news/424-obidy-dlya-doktoriv/ , https://www.fest.lviv.ua/uk/news/423-za-1-tyzhden-fond-vilnykh-ta-nebayduzhykh-zibrav-130-000-hrn-na-de/

Ц

Робота зі співробітниками

З метою забезпечення здорових та безпечних умов праці під час поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні та світі, адміністрація ПАТ «Центренерго» проводить активну роботу щодо постійного інформування та надання рекомендацій персоналу про дії під час пандемії гострої вірусної хвороби.

http://www.centrenergo.com/post/simptomi-profilaktika-rekomendatsii-aktual-no-pro-covid-19-za-dopomogoyu-videokonferentsii

Інноваційні рішення

UNV розробив ряд пристроїв для запобігання розширенню Covid-19 і для боротьби з ним: Портативні тепловізори; Система швидкого вимірювання температури за допомогою інфрачервоного датчика з підтримкою роботи в двох діапазонах;   Вбудована система вимірювання температури на зап’ясті; Термінал для вимірювання температура і розпізнавання осіб; Арочний детектор для вимірювання температури тіла; Стійка системи вимірювання температури тіла.

http://www.centurions.com.ua/news/linejka-ustrojstv-heat-tracker-ot-unv-dlya-borby-s-covid-19

Робота зі співробітниками

У компанії Цитрус всі співробітники, які здійснюють доставку, забезпечені всіма заходами безпеки та пересуваються на індивідуальному транспорті — электросамокат. Це зменшує контакти з людьми і знижує шанс зараження коронавірусом.

https://itsider.com.ua/kompaniya-tsytrus-rozpovila-yak-pratsyuye-v-umovah-karantynu

Ч

Благодійна фінансова допомога

Виділено 20 млн грн. Кошти виділені для міської лікарні №1, яка стала опорною для госпіталізації хворих на вірус COVID-19( понад 1 млн грн для Чернівецької області на допомогу місцевим медикам).

https://molbuk.ua/news/196417-chernivcigaz-peredav-likaryam-neobkhidni-zasoby-dlya-borotby-z-covid-19.html ;

Безкоштовні продукти/послуги

Щодня пригощає обідами працівників Ужгородської станції швидкої медичної допомоги.

https://www.facebook.com/pub.chornesontse/

Безкоштовні продукти/послуги

Забезпечує постачання медикам безкоштовних обідів.

https://www.facebook.com/4chebureky/

Ш

Благодійна фінансова допомога

Закупили 10 апаратів ШВЛ у державні лікарні Харківської області

https://shakhtar.com/ru-ru/news/2020/march/30_news/30_10-mechanical-ventilators/

Програми підтримки вразливих верств населення, Безкоштовні продукти/послуги

Компанія доставляла готові обіди для соціальних груп населення – для людей похилого віку, інвалідам та самотнім.

Мета компанії – мінімізувати необхідність виходити на вулицю та піддаватись небезпеці ураження вірусу тим, хто в групі ризику.

Кожного тижня компанія віддавала 200 обідів/

https://shashlikyan.ua/

Щ

Ю

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками / Корисний позитивний контент / Інноваційні рішення

Корпорація надає благодійну допомогу в вигляді інфузійних препаратів, антисептичних засобів, виробів медичного призначення і апаратів для небулайзерної терапії на суму 7,8 млн грн. Під хештегом #допоможилікарю можна знайти у постах в Facebook важливу інформацію, як допомагати медикам, там же оприлюднююється  інформація для працівників корпорації, щодо превентивних заходів для запобігання коронавірусу. Також фармкомпанія перша серед українських виробників розробила та подала на реєстрацію найсучасніший седативний препарат дексмедетомідину гідрохлорида. Цей препарат використовується для інтенсивної терапії пацієнтів, підключених до ШВЛ.

https://www.uf.ua/ua/pro-kompaniyu/sotsialna-vidpovidalnist/, https://m.facebook.com/pg/YuriaPharm, https://delo.ua/business/os-biznesa-kompanii-kotorye-pomogajut-vyzhit-s-367721/

Я

Благодійна фінансова допомога

1400 захисних костюмів компанія,  що спеціалізується на розробці і виготовленні широкого спектру деревообробних верстатів, передала медикам. Решта лишилася на складі компанії «Явір-2000». Їх передаватимуть поступово за необхідності і далі. Вартість одного такого костюму 490 грн.

https://yavir2000.com/news/1216/

Програма підтримки вразливих верств населення

Державне підприємство «Ярмолинецьке лісове господарство»: в переддень Христового Воскресіння кожному пенсіонеру вручили продуктовий набір, у який входили продукти першої необхідності, захисна маска багаторазового використання, пасха, та фінансова підтримка в 500 грн.

http://dpliss.at.ua/news/dopomoga_pensioneram_pidpriemstva_pid_chas_pandemiji_koronavirusu_covid_19/2020-04-18-221

АНГЛІЙСЬКИЙ АЛФАВІТ

A

Робота зі співробітниками

Забезпечили створення заходів для підтримки співробітників на карантині, проведення безкоштовних онлайн навчань, створення нових робочих місць

https://ab-soft.net/

Робота зі співробітниками

Повністю перейшли на віддалену роботу по всіх локаціях.  Співробітників забезпечили технікою та впевнилися в належних умовах праці.

https://www.agileengine.com/

Безкоштовні продукти/послуги

900 продуктових наборів для Чернігівської обласної дитячої лікарні, Білокуракинської (Луганська область, контрольована територія) та Ємільчинської (Житомирська область) районних лікарень.

https://www.agricom.com.ua/

Благодійна фінансова допомога

Виділила більше 0,5 млн грн. Агрокомпанія надала допомогу в боротьбі проти поширення Covid-19 семи районним лікарням Харківської області, виділивши кошти на придбання засобів захисту на час карантину.

https://agrogeneration.com/ua

Робота зі співробітниками

Розуміючи всі ризики, скасували власний фестиваль відеокреативу та блогерів VIDEOZHARA 2020. Перевели співробітників на дистаційну роботу.

https://m.facebook.com/AIRMCN/

Робота зі співробітниками

Тестують віддалену роботу з деякими командами, вирішують всі питання з ними в онлайн-режимі, за допомогою Zoom / Skype і т.д.

https://jobs.dou.ua/companies/ajax-systems/

Благодійна фінансова допомога

ALFA Smart Agro виділила понад 5 млн грн для закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медичних закладів м. Біла Церква, де знаходяться виробничі потужності компанії. Також передала цифровий палатний (мобільний) рентгенівський апарат Cybermobil Plus 30, із пристроєм цифрової рентгенографії Fire CR20 та цифровим плівковим принтером IMAX 250.

https://alfasmartagro.com/

Благодійна фінансова допомога

Закупили два апарати ШВЛ (на суму більш ніж 800 тис. грн)

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-6-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-globallogic-borjomi-i-drugih/

Благодійна фінансова допомога

Закупили 100 тис. медичних респіраторів вартістю близько 1 млн. грн для лікарень м. Дніпро

https://allo.ua/

Благодійна фінансова допомога

Виділили 500 тис. грн на боротьбу з коронавірусом

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-6-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-globallogic-borjomi-i-drugih/

Безкоштовні продукти/послуги

Українська стратегічна авіація допомагає країнам НАТО боротися з коронавірусом. Протягом останнього місяця українські вантажні літаки здійснили десятки рейсів на замовлення країн НАТО.

https://www.facebook.com/antonov.company/

Благодійна фінансова допомога

Виділили 10 млн. грн. У рамках програми компанія готова забезпечити різними товарами власного виробництва медичні установи, медичних працівників та різні організації, що піклуються або надають допомогу соціально незахищеним верствам населення. Мають хештег, під яким висвітлюють свою дії у боротьбі з пандемією – #Арбердопомогає.

https://arber.ua/arberdopomoga-uk-2

Благодійна фінансова допомога

Виділили 12 млн грн Компанія спрямувала пожертувані кошти для допомоги медичим закладам, профілактику і боротьбу з захворюваннями, підтримку працівників системи охорони здоров’я.

https://www.arterium.ua/

Робота з клієнтами в умовах кризи

Створено спеціальний Антикризовий HelpDesk – в компанії виділена команда спеціалістів, до кого можна звернутись із питань, пов’язаних із COVID-19, економічними та іншими викликами, що можуть мати наслідки для бізнесу.

https://arzinger.ua/

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Створиили Центр юридичної підтримки бізнесу. 817 тис. грн виділили на закупку ПЛР-тестів та апарату ШВЛ Oricare V8600, 100 тис. грн. ЗІЗ для київських лікарень.

https://www.asterslaw.com/ua/

Безкоштовні продукти/послуги;

Забезпечують постачання медикам безкоштовних обідів.

https://www.facebook.com/pizza.atelier19/posts/

 

Благодійна фінансова допомога

10 паратів ШВЛ, засоби індивідуального захисту передано для Київської КЛШД та ЛШД м. Львів. Провідна інвестиційно-девелоперська компанія на ринку України спільно з Окко та Благодійним фондом «Рідні» спрямувала допомогу для підтримки медичних працівників.

https://avalon-inc.com.ua/

Робота зі співробітниками

Кожен працівник отримав належні рекомендації з приводу поведінки під час пандемії, посилання на перевірені джерела інформації, інструкцію із правильної організації home-office.  Кожен мав можливість забрати додому необхідну для роботи техніку. Всі зустрічі переведені в онлайн, а масові заходи перенесені.

https://corevalue.com.ua/education/

B

Безкоштовні продукти/послуги

Beetroot Academy адаптував всі існуючі курси до онлайну. Крім того, у компанії стартує нова модель – онлайн-курси без обов’язкової передплати. Студенти, які обирають таку схему навчання, зможуть обрати один з двох напрямків – дизайн або розробка. Сплачувати за курси треба навіть не після завершення навчання, а лише після працевлаштування.

Beetroot також пропонує свої послуги компаніям та проєктам, націленим на подолання нинішньої кризи, на особливих умовах – готові надати їх розробників існуючим командам, що працюють над прямим рішенням, чи оперативно створити MVP для healthtech-проєктів, пов’язаних з тестуванням, моніторингом, запобіганням поширенню хвороб.

Всього Beetroot виділив 73 840 гривень. Компанія підтримала 13 ініціатив різних напрямків – від продуктових наборів для бабусь і дідусів до збору грошей на ізоляційні костюми для медиків. Серед проектів – ZM! ST, Poltava Volunteer Community, МамаВрач, Helpgroup, Кото-ярмарків, HappyPaw, Антикризовий Фонд, Кременчуцьке товариство людей з інвалідністю, Tabletochki, Життєлюб, Твоя Опора, КОТєдж та Дім Сірка.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-beetroot/

Безкоштовні продукти/послуги

Український бренд Bevza буде безкоштовно виготовляє захисні комбінезони для лікарів.

https://thebabel.com.ua/texts/40622-veliki-kompaniji-vidomi-pidpriyemci-i-mali-startapi-dopomagayut-ukrajini-borotisya-z-koronavirusom-os-hto-ci-lyudi-onovlyuyetsya

Безкоштовні продукти/послуги

Харківський магазин екотоварів «Bilka — зелені думки в дії» безкоштовно шиє бавовняні маски (заплатити просять лише за матеріал).

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2907898-pandemia2020-mobilni-magazini-i-spectaksi-dla-medikiv.html

Безкоштовні продукти/послуги

6 квітня Червоний Хрест України запустив інформаційний центр, який консультує з усіх питань, в тому числі по боротьбі з коронавірусом. Цю організацію, а також районні лікарні, міські клініки і сільські поліклініки за підтримки Міністерства охорони здоров’я забезпечила безкоштовною телефонією компанія Binotel.

https://gordonua.com/news/society/kompaniya-binotel-besplatno-obespechila-svyazyu-bolnicy-i-krasnyy-krest-ukrainy-1495971.html

Благодійна фінансова допомога

Вірусологічна лабораторія Центру громадського здоров’я МОЗ отримала повний комплект обладнання, який дозволить проводити до 2 тис. тестів на коронавірус за добу. Благодійну допомогу на передову боротьби з інфекцією передали компанії UFuture та Biopharma.

https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20200323-biopharma-peredala-laboratoriyi-moz-obladnannya-dlya-vyznachennya-koronavirusu/

Благодійна фінансова допомога

На допомогу медицині в боротьбі з пандемією в Україні BMSERVICE виділила 300 000 грн. За підтримки Всеукраїнського благодійного Фонду «Крона» компанія закупила дистанційні термометри, пульсоксиметри та засоби індивідуального захисту (респіратори, захисні костюми, ізоляційні халати, рукавички) для лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Першу партію допомоги лікарня вже отримала, інша – доставляється до України, після чого буде передана лікарні. Також BMSERVICE закупив 80 дихальних масок для апаратів ШВЛ для двох лікарень м. Біла Церква, Київської області.

https://ufb.org.ua/initiatives/bmservice-razom-boremosya-z-covid-19/, https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-bmservice/

Безкоштовні продукти/послуги

Служба таксі Bolt за домовленістю з Міністерством інфраструктури почала надавати допомогу медпрацівникам Львова та Києва. Тепер лікарі зможуть проїхати безкоштовно на роботу і додому.

https://24tv.ua/ru/ukrainskij_biznes_protiv_koronavirusa_kto_i_chem_pomogaet_n1309658

Благодійна фінансова допомога

Інвестувала 1 мільйон гривень в апарат штучної вентиляції легенів для Стрийської центральної районної лікарні., закупила засоби індивідуального захисту для лікарів Миргорода та Моршина, а також надає водну допомогу опорним лікарням Львівської області. Загалом заклади охорони здоров’я регіону отримали допомогу на 2,1 млн грн.

https://www.ids.ua/brand/ids-borjomi-ukraine-prodovzhuye-pikluvatisya-pro-bezpeku-pratsivnikiv-ta-spozhivachiv/

Безкоштовні продукти/послуги

У рамках соціальної ініціативи #ПідтримуюЛікарів у Box Catering у Києві та Одесі можна замовити та оплатити гарячий обід для лікарів медзакладів, що боряться з пандемією коронавірусу.

https://harchi.info/articles/socialni-iniciatyvy-u-borotbi-z-koronavirusom

C

Благодійна фінансова допомога

Виділили 250 млн. євро. Кабмін доручив Міністерству фінансів залучити два кредити від компанії Cargill Financial Services International: 100 мільйонів євро на два роки під 5,15% річних та 150 мільйонів євро на п’ять років під 6,25% річних.

https://www.epravda.com.ua/news/2019/07/26/650011/

Благодійна фінансова допомога | Програми підтримки вразливих верств населення

Carlsberg Ukraine постійно вивчає потреби медичних закладів. В Україні  компанія закупила близько 8000  захисних костюмів для лікарень Києва, Львова, Запоріжжя. Та надала кошти на обладнання: 3 апарати ШВЛ, 8 кисневих концентраторів. Компанія долучилась до проекту «Обід для медика». Разом з рестораном Il Molino розвозить обіди і квас лікарям у Олександрівську лікарню м. Києва. Благодійна допомога у розмірі 5,4 мільйона гривень вже надана українським лікарням. Компанія і надалі слідкуватиме за ситуацією в країні, щоб допомогти подолати смертельний вірус.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-carlsberg/

Благодійна фінансова допомога

Компанія Chernovetskyi Investment Group виділила на боротьбу з коронавірусом $500 тис. На ці кошти вже придбано апарат штучної вентиляції легенів для пологового будинку міста Чортків Тернопільської області. Замовлено ще три апарати ШВЛ і захисні костюми для медичних закладів Кіровоградської, Житомирської та Харківської областей. У планах компанії – організація постачань у лікарні рукавичок, захисних масок та окулярів.

http://cig.vc/

Благодійна фінансова допомога

IT-компанія Ciklum виділила 2,5 млн грн, які підуть на безпечний транспорт для лікарів, а також на купівлю засобів індивідуального захисту, медичних засобів та ліків для дітей, хворих на рак.

https://www.ciklum.com/

Безкоштовні продукти/послуги

City One Development передала медичне обладнання для реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні №12. Всього передано 28 одиниць медичної техніки і устаткування, яке забезпечить підтримку життєво важливих функцій організму людини і розраховане на розміщення в стаціонарах лікарнях, які зможуть приймати пацієнтів з ускладненнями від коронавірусної інфекції.

https://city1development.com.ua/ru/

Безкоштовні продукти та послуги

Кока-Кола Беверіджиз  Україна і Червоний Хрест забезпечили опорні лікарні Києва і Білої Церкви водою та напоями

У відповідь на запит опорних лікарень по прийому хворих на COVID-19 у Києві та Білій Церкві компанія передала питну воду та напої для потреб медперсоналу та пацієнтів лікарень. Продукцію, у кількості 7300 пляшок, отримали три лікарні у м. Києві – Олександрівська клінічна лікарня, Київські міські клінічні лікарні №4 і №9, а також три медзаклади Білої Церкви – Білоцерківські міські лікарні №2 і №3 і Білоцерківський пологовий будинок.

https://ua.coca-colahellenic.com/ua/

Корисний позитивний контент.

Компанія зібрала всю офіційну інформацію про коронавіруси, систематизувала її, розклала, і тепер ділиться з іншими у форматі блогу. Які у коронавірусу симптоми, хто з людей в групі ризику, як ця хвороба передається і що потрібно робити, щоб не заразитися? Блог Comfy відповідає на ці та інші актуальні питання про коронавірус.

https://blog.comfy.ua/koronavirus-kak-ne-zarazitsya-top-9-pravil-ot-bloga-comfy-kak-obezopasit-sebya/

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Corteva Agriscience профінансувала закупівлю 175 інфрачервоних термометрів та їх передачу у центри невідкладної медичної допомоги та лікарні по всій Україні завдяки співпраці з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона».

Обладнання отримали: Білоцерківська міська лікарня №3, Кагарлицька ЦРЛ, Переяслав-Хмельницька ЦРЛ, Таращанська центральна районна лікарня, Київський обласний центр ЕМД та МК, Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Броварська станція екстреної допомоги, Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №7, КНПБМР «БМЦПСМД», Уманська станція екстреної швидкої медичної допомоги, Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради, Чернівецький обласний центр ЕМД, Обласний центр ЕМД та МК (м. Рівне), Запорізький Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Corteva Agriscience також надала засоби індивідуального захисту та дезінфекції КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» у смт. Диканька, Полтавської області. До медзакладу надійшло: 25 літрів дезінфікуючого засобу, 2500 пар бахіл, 5775 пар рукавичок, 500 штук масок медичних, 55 окулярів захисних, 500 респіраторів, 84 літри білизни.

Corteva також долучилася до проєкту МБФ Let’s help, щоб допомогти літнім людям під час пандемії COVID-19. Було профінансовано купівлю більше 3 тонн продуктів харчування для підтримки 500 самотніх бабусь та дідусів Черкащини.

https://chamber.ua/ua/news/63879/    

D

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Данон в Україні долучається до соціальної кампанії #ПІДТРИМУЮЛІКАРІВ. 31 березня компанія Данон в Україні розпочала надання підтримки лікарям, які задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією. В рамках цієї програми підтримки компанія протягом квітня-травня 2020 року передасть лікарям 10 тон продукції власного виробництва та виділить бюджет у 500 000 грн на закупівлю засобів захисту для лікарень.

На сьогодні до мережі постачання в рамках даної програми залучені Олександрівська міська клінічна лікарня міста Києва, Обласна інфекційна лікарня в місті Херсон, Інфекційне відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчук» та Інфекційне відділення дитячої міської лікарні в місті Кременчук, а також Станція екстреної медичної допомоги в місті Кременчук. В Києві до програми також наразі долучаються Міська клінічна лікарня №4 Солом’янського району та Міська клінічна лікарня №9 Шевченківського району.

http://danone.ua/about-company/?no_cache=1

Корисний позитивний контент

Компанія проводить серію відкритих безкоштовних вебінарів для бізнесу 5 O’clock Tea with Deloitte за участі ключових експертів компанії про те, як бізнесу адаптуватися до нових умов, спричинених пандемією COVID-19. Також компанія спільно з Американською торговельною палатою проводить дослідження щодо впливу COVID-19 на бізнес в Україні.

https://prohr.rabota.ua/stay-in-touch-keys-deloyt-v-ukrayini-pro-robotu-v-period-karantinu/?fbclid=IwAR0xcT4ccKhrTh9xEZws3M3IjcCE3Pqarf5M-uYdSg5lLMvRA03S8XPXOJY&linkId=88949007

Безкоштовні продукти/послуги

Одна з лідируючих девелоперських компаній на українському ринку комерційної нерухомості. Вони управляють мережею апарт-готелів Senator Hotels and Apartments, хостелом Globe Runner і дизайн-готелем 11 Mirrors, які готові розмістити у себе медиків під час карантину.

http://kreschatic.kiev.ua/ua/5307/news/1584802741.html

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

За сприяння китайського мільярдера Джека Ма власник і президент DCH Олександр Ярославський  зміг закупити для України 200 тис. ПЛР-тестів для діагностики коронавірусу. Компанія перерахувала 1,15 млн долларів на закупівлю 50 апаратів штучної вентиляції легенів, які були доставлені в Україну з Німеччини.  Спільно з міською владою Харкова бізнесмен, президент DCH, профінансував роздачу 150 тис.продовольчих наборів і 40 тис. аптечок місцевим пенсіонерам. З ініціативи Ярославського Харківська ОДА закупила необхідні матеріально-технічні ресурси для лікарень регіону на $2,4 млн.

Благодійна фінансова допомога

Передано ліки та засоби індивідуального захисту для потреб Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф – маски, рукавички, антисептики для обробки рук, ін’єкційні серцево-судинні медикаменти для інтенсивної терапії, жарознижувальні та знеболювальні препарати на суму понад 15 000 гривень. Спільно зі страховиком закупили для Львівської інфекційної лікарні медикаменти, необхідні для допомоги пацієнтам з підозрою на коронавірус, на суму 32 000 грн. Компанія виділила 10 000 грн Коломийській районній інфекційній лікарні на придбання необхідних медикаментів у зв’язку з поширенням COVID-19. Підтримали відділення реанімації лікарні №1 у Чернівцях, передавши закладу потрібні антибіотики, препарати для парентерального харчування, ін’єкційні антипіретики та детоксиканти, інші медикаменти для протишокової терапії на загальну суму понад 35 000 гривень.

https://lvbs.com.ua/news/kryza-vs-vypusknyky-lvbs-yak-biznes-dopomagaye-borotys-iz-covid-19/

Благодійна фінансова допомога

Медичний онлайн-хаб DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції», придбав обладнання та інші товари медичного призначення для медичних закладів Черкас і Житомира. Черкаська міська інфекційна лікарня отримала кардіомонітор, кисневий концентратор, щітки та бойлери, а Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського – 140 захисних костюмів.  У березні DOC.ua оголосив, що спрямовуватиме весь свій прибуток на закупівлі обладнання, яке допоможе впоратися з новим вірусом, для лікарень Черкас і Житомира.

https://doc.ua/news/news/docua-dopomaga-likarnyam-borotisya-z-koronavirusom

Благодійна фінансова допомога

Dodo Socks запустили благодійну колекцію, кошти від продажу якої будуть передані Благодійному фонду Крила надії, що опікується закупівлею обладнання, дезінфікуючих засобів та іншого необхідного для дитячої лікарні Охмадит.

https://dodosocks.com/socks/?fbclid=IwAR1S1k5dWBCq0dTkhk7X5dlNuSQ3Nmfl1E_bHhur4Ztxg5mYji0tNBSGdgA

E

Безкоштовні продукти/послуги

Медіа-хаб Tvoemisto.tv випустив друковану газету за підтримки Ензим та EasyPay. Тираж 30 тис.

ttp://tvoemisto.tv/news/tvoemistotv_vypustyv_pershyy_nomer_drukovanoi_gazety_108553.html?fbclid=IwAR0OKO1C_4x_Dum6kmMTFNNgNsyUBV-EsKxV7K0ytq-NchCidE8YyBTPFns

Благодійна фінансова допомога

IT-компанія ELEKS виділила 509 тисяч гривень на закупівлю ПЛР-реагентів , ще 100 тисяч гривень компанія перерахувала на пошиття двох тисяч захисних костюмів .Їх пошиє фабрика»Маріо»

https://zaxid.net/it_kompaniya_eleks_zakupit_plr_reagenti_dlya_laboratoriy_lvova_n1500336

Благодійна фінансова допомога

Компанія направила до фонду  «Відродження регіону», який надає допомогу Обласному штабу протидії коронавірусу, кошти на закупівлю необхідного .

https://11tv.dp.ua/news/dp/20200403-u-dnipri-nazvaly-kompaniyi-yaki-dopomagayut-u-borotbi-proty-koronavirusu.html

Безкоштовні продукти/послуги

Через карантин, сервіс з вивчення англійської надав доступ на три місяці до мобільного застосунку ED Words, який дозволяє вивчати понад 28 000 англійських слів.

https://nachasi.com/2020/03/20/quarantine-free-app-service-course/

Благодійна фінансова допомога Робота зі співробітниками / Робота з клієнтами в умовах кризи

Компанія здійснила благодійні внески в обсязі 7 млн. грн. для локальних ініціатив IT спільнот та до ЮНІСЕФ. Також українська філія компанії оголосила всеукраїнську акцію #TogetherAsOne. Ідея акції – залучити співробітників регіональних українських офісів EPAM, активізувати співпрацю з громадами та спільно зібрати кошти на підтримку локальних лікарень.

До проєкту були залучені 8 благодійних організацій. Додатково спеціалістам та друзям EPAM вдалося зібрати понад 500 тис. грн для допомоги лікарям і медзакладам України!

Загалом, компанія виділила 3600 одиниць засобів індивідуального захисту медиків, 1 біохімічний аналізатор.

https://krona.niko.ua/ua/news/analizator-u-pershu-dytyachu-dostavleno/

Благодійна фінансова допомога

Придбали для лікарні Володимира-Волинського апарат ШВЛ, кисневий концентратор та передали 100 комплектів спецодягу.

https://www.facebook.com/epikur.ua/videos/942067696249226/

Корисний позитивний контент

Компанія розробила програму EY Finance Navigator Tool та надавала 90-денний безкоштовний доступ до неї. Цей інструмент допоможе стартапам, середньому й малому бізнесу з фінансовим плануванням під час пандемії.

Компанія «EY Україна»  запропонувала на загальне обговорення свою програму боротьби з коронавірусом в Україні. З одного боку, ці пропозиції фокусують на принципах протидії як послідовності, системності та балансу в реакції зацікавлених осіб та організацій. З іншого – дають конкретні напрями дій в категоріях.

Загалом, компанія долучилась більшою мірою завдяки інформаційній підтримці – регулярним вебінарам на актуальні теми, дослідженням та розсилкам з актуальною інформацією.

https://www.facebook.com/EYUkraine/photos/a.322367021130346/3203690989664587/?type=3&theater , https://www.industry4ukraine.net/digest-4/

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

Лінія магазинів EVA успішно реалізувала три соціальні проєкти, що були спрямовані на допомогу українським медикам, які щодня сам на сам зіштовхуються з небезпекою зараження коронавірусом.

Компанія закупила і передала медикам 1000 захисних багаторазових медичних костюмів, які було розподілено між медустановами Дніпра, Одеси та Миколаєва. Їх захисні властивості, що підтверджує визнаний у країнах ЄС та Україні міжнародний стандарт EN 14126: 2003, вже перевірили та високо оцінили медики цих лікарень. Загальна сума допомоги склала близько 500 тисяч гривень.

Наступним кроком було забезпечення 242 опорних лікарень найнеобхіднішими товарами на місяць карантину: мережа передала більше 34 тисяч літрів миючих та дезінфікуючих засобів та понад 4 тонни прального універсального порошку на суму майже 500 тисяч гривень. До переліку засобів увійшли: мило звичайне та антисептичне, порошок, білизна́, універсальний миючий засіб, гель для туалету та антисептик.

Також Лінія магазинів EVA у взаємодії з партнером і благодійним фондом закупили 692 одноразових захисних костюмів з бахілами (по 346 на кожну лікарню) та 900 захисних масок SSP2 (по 450 на кожну лікарню), які було передано міській клінічній лікарні №9 міста Києва та їх колегам з клінічної лікарні №21 міста Дніпра.

https://charity.mozayka.com.ua/ , https://eva.ua/ua/novosti/ , https://rau.ua/press-release-uk/u-borotbi-z-koronavirusom/

F

Благодійна фінансова допомога

Ferrexpo виділив 2,5 млн доларів США на придбання апаратів штучної вентиляції легенів, тест-систем для визначення коронавіруса, засобів захисту для медперсоналу і решти необхідного обладнання. У групі компаній Ferrexpo існує домовленість про територіальний розподіл надання допомоги з акцентами на містах .

https://www.ferrexpo.ua/, https://vorskla.com.ua/news/1841-vorskla-i-ferrexpo-dopomozhut-medzakladam-poltavshchini?fbclid=IwAR2CkNwbcGy91G5nlCYHexdibYAfFkb9yxRENKd_9rpdKk-Z8dlORX0oK40

Благодійна фінансова допомога

500 тисяч гривень перерахували на рахунок Установи «Черкаська агенція регіонального розвитку»

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yWKwKOlI9hYimMczTjca-8rZka7H_bRBIu676MQMFA4/edit#gid=0

G

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Використовуючи свою ключову компетенцію  – продаж квитків, Gastroli.ua стали платформою для збору коштів у боротьбі з поширенням СOVID-19, продаючи благодійні квитки на «Антиконцерт». Усі одержані кошти відкрито спрямують на боротьбу із COVID-19. Зі свого боку купили першу сотню квитків на суму 100 000 гривень, а також інвестували в рекламну кампанію «Антиконцерту». Також купили і доставили 700 фруктових наборів медикам двох лікарень Львова (1, 5 тонни фруктів).

https://gastroli.ua/en/

Безкоштовні продукти/послуги

Український виробник свіжообсмаженої кави, 17 березня надав лікарям міста Київ, що працюють в інфекційних відділеннях та лікують хворих на корона вірус 18 кавових машин та надали запас натуральної кави для підтримання їх сили та енергії. Згодом, 9 квітня вони привезли ще 40 кг кави. 

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641/amp

Благодійна фінансова допомога / Корисний позитивний контент / Робота зі співробітниками

З початком карантину у Genesis виокремилося декілька основних фокусів КСВ:
1. Здоров’я та комфорт співробітників. Компанія підтримала створення домашніх офісів своїх співробітників — почала доставляти їм зручні робочі стільці, столи та комп’ютери. Запустила корпоративні шатли для тих співробітників, котрим необхідно відвідувати офіс. Почала проводити ранкову онлайн-йогу та зробила значний фокус на інформуванні співробітників в сучасних умовах; організувавши лекції від лікарів та збільшивши корисну інформацію у внутрішніх соціальних мережах.
2. Допомога в боротьбі з COVID-19. Genesis інвестував понад 400 000 гривень (15 000 доларів) на придбання респіраторних масок та захисних костюмів для медичних працівників. Компанія також виділяє гроші фондам і лікарням, щоб підтримати їх в умовах пандемії.
3. Освітні онлайн проекти для молоді. Компанія відкрили вільний доступ до авторських курсів та підтримала хакатон (Fix The Crisis), що ініціював від українців створення нових ідей задля вирішення проблеми пандемії. Представники Інвестиційного фонду Genesis долучилися до хакатону у ролі менторів та суддів.

https://medium.com/@gen.tech/genesis-takes-care-of-you-71d7cd594ca0https://www.kyivpost.com/technology/tech-industry-continues-to-deliver-attracts-25-million-amid-pandemic.html , https://www.facebook.com/GenTechPartners/photos/a.419931984866751/1287855334741074/

Робота з клієнтами в умовах кризи / Програми підтримки вразливих верств населення

Крім того, що ресторан працює в форматі «Take away», власник щотижня робить вісім доставок та допомагає  місцевим медикам-інфекціоністам в двох закладах: Інфекційному відділенні Вінницької МКЛ№1 та дитячій інфекційній лікарні на території МКЛ№2.

https://vezha.ua/vinnytski-restorany-bezkoshtovno-goduyut-medykiv-infektsionistiv/

Благодійна фінансова допомога

GlobalLogic виділила кошти на діагностичне обладнання для моніторингу рівня легеневої недостатності, викликаного вірусною пневмонією Covid-19, та медичне обладнання для обстеження та лікування хворих. Це 9 пульсоксиметрів, 18 мобільних інфузійних стендів, 12 медичних маніпуляційний столів та багатофункціональну каталку.  Все це було передано у Харківську міську клінічну багатопрофільну лікарню № 17. Частина обладнання залишиться там, частина буде розподілена до інших медичних закладів регіону для допомоги хворим на коронавірус. Окрім цього, компанія пожертвувала 170 тис. гривень на проект «United for Health». Це ініціатива Львівського ІТ кластеру, метою якого є організація масового експрес-тестування у Львівській області.

https://www.globallogic.com/ua/about/news/healthcare-support/

Благодійна фінансова допомога

З 8 по 22 квітня, з кожного замовлення Glovo, оплаченого карткою Mastercard, частина коштів перераховувалась благодійному фонду «Пацієнти України». Вартість замовлення для користувача залишалась незмінною. Було зібрано 600 000 гривень, на які фонд закупить необхідні засоби індивідуального захисту для лікарів: 2300 костюмів біозахисту, 2640 респіраторів.

https://cutt.ly/oyR51sn

Безкоштовні продукти/послуги

За запитом  Луганської області , Олег Червонюк – директор Льонокомбінату та групи компаній GOLDI, прийняв замовлення на 500 000 масок . Незважаючи на те, що основна частина маски повинна вироблятися із марлі,за нестачею потрібного матеріалу ,  Goldi виробляють  маски із трикотажу, адже вони підійдуть для щоденного користування звичайним жителям міст, щоб вийти на вулицю та мінімізувати ризик зараження вірусом.

https://www.infopotik.com.ua/masky-rozpochaly-shyty-v-m-rivne-lonokombinat-bere-velyke-zamovlennya-2-video/

Благодійна фінансова допомога

Перебуваючи у складі українського благодійного фонду «КРОНА», компанія надала клініці ННЦРМ 113593 грн на витратні матеріали для лікування коронавірусу.

https://ru-ru.facebook.com/govitallcom/

Благодійна фінансова допомога

Компанія виділила 6 мільйонів гривень на купівлю медичного обладнання для лікарень Львова, Стебника та Дрогобича. На ці кошти було куплено три апарати для штучної вентиляції легень , два з яких були передані до Дрогобицької районної лікарні, а ще один – Львівській лікарні швидкої медичної допомоги. Також цією компанією було куплено 500 апаратів Боброва з ротометрами, що допомагають відсмоктувати воду з легень.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641/amp

Благодійна фінансова допомога

Інвестиційна група компаній Group DF допомогла 93 медичним установам і лабораторіям України. Закупили 13 апаратів ШВЛ, 31 кисневий концентратор та інше обладнання, а також засоби захисту для лікарів, антисептики і багато іншого. Загальна сума допомоги – 38,7 млн грн.

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-6-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-globallogic-borjomi-i-drugih/

H

Корисний позитивний контент Безкоштовні продукти/послуги

З 16 по 20 березня тренування  безкоштовно доступні на YouTube.

https://nachasi.com/2020/03/20/quarantine-free-app-service-course/

Корисний позитивний контент Безкоштовні продукти/послуги

Фітнес-студія проводить онлайн-тренування у Facebook та Instagram під час карантину безкоштовно.

https://www.facebook.com/hiitworks.ua/

I

Благодійна фінансова допомога

Фінансування реанімаційного обладнання, матеріалів для реанімації та тестів для діагностики в опорні лікарні Києва, а також в перинатальний центр для вагітних. Олександрівська міська клінічна лікарня отримала 200 додаткових тестів методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР-тести). Київська міська лікарня №4 отримала 4750 одиниць реанімаційних витратних матеріалів: вірусобактеріальних фільтрів, дихальних контурів, ендотрахеальних трубок, кисневих масок і дренажних мішків. Київський перинатальний центр отримав три реанімаційних монітора all-in-one, які дозволяють стежити за всіма життєвими показниками пацієнтів в критичних станах.

https://www.icu.ua/ru/about-icu/news/icu-zakupila-testy-na-koronavirus-i-reanimacionnoe-oborudovanie-v-opornye-kievskie-bolnicy

Благодійна фінансова допомога

Виділила кошти на придбання медичного обладнання та 1000 захисних костюмів для медиків Інституту серця – 1,5 мільйона гривень.

https://mind.ua/news/20209331-ideals-solutions-vidilila-15-mln-grn-na-pidtrimku-kiyivskih-likaren

Благодійна фінансова допомога

7 квітня спільно з Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією передала Київській міській лікарні №10 апарат штучної вентиляції легень RS 300 вартістю 550 тисяч гривень.

http://imperial-tobacco.com.ua/press/news/imperial_tobakko_nadala_dopomogu_likarni_v_kievi/

Благодійна фінансова допомога | Робота зі співробітниками

Під час пандемії компанія здійснює проєкт допомоги лікарям первинної ланки міста Житомир, де розташоване представництво «Infopulse». Мета проекту – забезпечити лікарів засобам індивідуального захисту (масками, костюмами, окулярами, щитками тощо). 

Зусиллям спеціалістів станом на 21.04 було зібрано 600 296 тисячі гривень. Для боротьби з коронавірусом компанія регулярно закуповує засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) для лікарів первинної ланки. Це волонтерський проект, який компанія реалізує зусиллями волонтерів Infopulse та спільно із благодійною організацією «Діти надії та любові». Взагалі волонтери – це основна гордість компанії. Так один зі спеціалістів розробив чат-бота для Telegram, який відстежує наявність вільних вікон доставки продуктів із супермаркетів та надсилає відповідне повідомлення, а за ініціативи іншого волонтера компанія передала комп’ютер другу сина спеціаліста компанії.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-infopulse/

Благодійна фінансова допомога

Створений компанією фонд із боротьби з COVID-19  «Innovecs COVID-19 Fund» передбачає 1,5 мільйона гривень, які компанія спрямовує на підтримку ініціатив з подолання коронавірусу в Україні, а також на забезпечення безпеки співробітників компанії та їх сімей. Також Innovecs закуповує та встановлює кисневу магістраль у Київську міську клінічну лікарню № 17. Це опорна лікарня, яка спеціалізується саме на легеневих захворюваннях. Нова магістраль охопить одразу декілька корпусів лікарні та дозволить проводити своєчасну кисневу терапію багатьом пацієнтам з загостренням коронавірусної інфекції.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-innovecs/

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками

Ще з початку березня в Intellias було створено спеціальну кросфункційну команду, яка слідкує за розвитком епідемічної ситуації, оперативно впроваджуючи необхідні заходи. Понад 96% спеціалістів компанії переведені у режим роботи з дому. Відділ підтримки роботи офісу допоміг з підготовкою всього необхідного для віддаленої роботи, у тому числі з перевезенням техніки та меблів у разі потреби. Всі робочі зустрічі та освітні заходи проводять лише в онлайн форматі.

Крім того, Intellias підтримав стратегію масового тестування населення, тому виділив 1.5 млн гривень на закупівлю 10 000 тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Компанія також провела внутрішнє опитування, яке показало, що близько 70% спеціалістів потребують тих чи інших захисних засобів на час карантину. Тому Intellias закупив медичні маски, санітайзери та рукавички і сформували набори засобів захисту, які доставили співробітникам зручним для них способом.

https://www.intellias.ua/events/testing_for_coronavirus_disease , https://csr-ukraine.org/6843/

Благодійна фінансова допомога

Забезпечення доставкою артезіанської питної води для медперсоналу та пацієнтів в урологічне відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР, яке нині надає допомогу хворим на COVID-19.  Допомога в покупці захисних халатів (індивідуальний захист-500) для медиків КНП «Центральна міська лікарня» РМР.

https://www.facebook.com/inter.beton.7/?fref=mentions

Корисний позитивний контент

Разом з іншими компаніями Дніпра запустили онлайн-платформу Dnipro vs Covid-19 з метою координації зусиль для допомоги медикам Дніпра і забезпечення місцевих лікарень усіма необхідними засобами для протистояння коронавірусній інфекції.

За допомогою сайту Dnipro vs Covid-19 можна: Зробити грошовий внесок., Створити заявку на допомогу, Стати волонтером, Кожен, хто хоче допомогти лікарям, може заповнити анкету і повідомити про готовність надати інші види допомоги (це може бути допомога з транспортом, закупкою, доставкою, розвантаженням, розповсюдженням інформації, виробництвом засобів, необхідних для боротьби з вірусом тощо).

http://itdni.pro/dopomoga-medicam/?fbclid=IwAR25ZPpGOgLbpAl13noASzhPRssWYbkaUFcv3L6KPSSeTYAee0dv-6Q1ltg

J

Робота зі співробітниками / Корисний позитивний контент

Компанія виділила півмільйона гривень на підтримку українських барменів під час карантину. У Facebook та Instagram проводять конкурси для тих, хто лишився без роботи, під хештегом #JamesonBaratHome!

https://www.facebook.com/Jameson.Ukraine/?brand_redir=125835130933471

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Забезпечили пошиття багаторазових та одноразових комплектів захисту для медперсоналу. Фабрики шиють понад 600 костюмів щодня. Пошили близько 10 000 комбінезонів. Передали Чернівцям близько 4000 комбінезонів. Розробили конструкції захисного одягу для медиків і виклали їх для безкоштовного використання іншим фабрикам, які хочуть доєднатися до пошиття.

https://www.youtube.com/watch?v=H6ckrnNp8Jg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0-JXeqsv4rE_DPzeKTZi6eDphJ4yvGGqAvi-HK9dZ8bSW1C0dN8RAP_Do

Робота з клієнтами в умовах кризи

Туристам, які перебували на відпочинку на курортах ОАЕ й не могли повернутися в Україну через закриття кордонів, було запропоновано розміщення у готелях за зниженим тарифом та на спеціальних умовах, а також забезпечено зворотню подорож за допомогою перевізника Flydubai.

https://www.facebook.com/joinup.ukraine/posts/3063180290380512

K

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

Компанія «Кернел» передала лікарням Кіровоградської області більше 14 000 флаконів «Меробоциду» та інших медикаментів, які необхідні для лікування пацієнтів, хворих на коронавірус. Загалом на закупівлю медикаментів направили близько 5,2 млн грн. Розподілом лікарських засобів займалася Кіровоградська обласна державна адміністрація, спільно з якою «Кернел» створив штаб боротьби з коронавірусом у регіоні. На протидію коронавірусу компанія спрямувала 150 млн грн. 55 млн грн виділено до загальнодержавного фонду для забезпечення потреб Міністерства охорони здоров’я, ще 95 млн грн — на екстрену закупівлю медобладнання, ліків, засобів індивідуального захисту та дезінфекторів для лікарень Полтавської та Кіровоградської областей. На сьогодні закуплено понад 200 одиниць медичної техніки: висококласні апарати ШВЛ, апарат для ПЛР-діагностики, кисневі концентратори, монітори пацієнта, дефібрилятори, електрокардіографи, рентген-апарати, пульсометри та інше важливе для порятунку життя обладнання. 45 млн грн Kernel спрямував на закупівлю індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків: костюми професійного захисту,  рукавички, хірургічні маски, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів та ін. Ще понад 11,5 млн грн спрямовано на придбання медикаментів.

https://poltava.to/project/6126/, https://cbn.com.ua/2020/04/28/kernel-peredav-likarnyam-kirovogradshhyny-medykamenty-dlya-likuvannya-hvoryh-na-koronavirus/, https://agronews.ua/news/kernel-spriamuvav-150-mln-hrn-na-borot-bu-z-koronavirusom/

Благодійна фінансова допомога

Kharkiv IT CLuster об’єднав харківські IT-компанії, такі як Dev.Pro, DataForSEO та інші, і зібрав понад 6 млн грн. Закупили обладнання, засоби захисту для лікарів і почали будівництво кисневих трас для збільшення обсягів діагностики та лікування, а також забезпечили допомогу літнім людям.

http://www.getman.media/kharkiv-it-cluster-yednaye-it-kompaniyi-dlya-dopomogy-likarnyam-harkivskoyi-oblasti/

Благодійна фінансова допомога

Антон Скрипник та Юрій Грантюк, засновники компанії KindGeek Software виділили на придбання всього необхідного для захисту лікарів 100 тис. грн. Також з власної ініціативи працівники компанії продовжують збирати особисті кошти на допомогу лікарям.

https://zaxid.net/yak_lvivski_pidpriyemtsi_obyednuyutsya_u_borotbi_z_koronavirusom_n1499611, http://www.lvivpost.net/lvivnews/n/45880

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги / Робота зі співробітниками

Під час пандемії коронавірусу KLO виділила 12500 літрів пального на заправку автомобілів медиків київських опорних лікарень. Також компанія закупила обладнання для кількох лікарень на загальну суму майже 200 тисяч гривень. Зокрема, 100 багаторазових медичних костюмів, 100 масок, 100 окулярів-масок та 10 опромінювачів для Головного воєнного госпіталю. Силами мережі кафе «Борщ», що наразі не працює, KLO щодня готує гарячі обіди для сотні лікарів київської клінічної лікарні №4. Виділено пальне для Солом`янського соціального центру, що працює з групами ризику; волонтерській організації Motohelp, яка допомагає при ДТП та здійснює доставку донорської крові, а також для автомобілів швидкої допомоги Київської області. Загалом на соціальні проекти, пов`язані з боротьбою з коронавірусом вже виділено близько 2 мільйонів гривень.

Також, коли компанія почала готувати обіди для лікарів київської клінічної лікарні №4, їх клієнти попросили впровадити можливість «підвішувати» обіди для медиків, що було зроблено. Крім того, допомагає фонду «Життєлюб» доставляти людей з мало мобільних груп до лікарень на медичні процедури.

Карантин змусив компанію оптимізувати цілу низку робочих процесів. У KLO організували розвозку персоналу АЗС на робочі місця і додому, забезпечили співробітників усіма необхідними засобами індивідуального захисту для безпечної роботи – від масок, рукавичок, антисептиків, захисних екранів на стійках операторів до розмітки, що допомагає клієнтам тримати особисту безпечну дистанцію. Загальні витрати на забезпечення додаткової безпеки персоналу та клієнтів, а також трансфер наразі сягають 3,5 мільйонів гривень.

https://www.klo.ua/, https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-klo/

Благодійна фінансова допомога

Компанія з виробництва виробів з деревини Kronospan Ukraine виділила 500 тис. грн для закупівлі апарату штучної вентиляції легенів і замовила засоби індивідуального захисту на суму 50 тис. грн для лікарень Нововолинська.

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-5-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-ciklum-nestle-i-drugih/

Програми підтримки вразливих верств населення

Керівник сервісу кур’єрської доставки Kuznya Delivery у Вараші Рівненської області Дмитро Бенко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що на час карантину компанія безкоштовно доставлятиме медикаменти та харчові продукти літнім людям, які проживають у цьому місті.

https://www.facebook.com/DmitriyBenk0/posts/1343971339143636?__tn__=-R

L

Безкоштовні продукти / послуги / Програми підтримки вразливих верств населення

Компанія передає понад 100 000 продуктів, включно зі спиртовими гелями для санітарної обробки рук, лікарням, аптекам і продовольчим мережам в рамках глобальної Програми солідарності Групи L’Оréal.

20 000 наборів засобів La Roche-Posay для догляду за шкірою рук та обличчя передає лікарям, педіатрам та іншим працівникам медичних закладів;

Понад 85 000 одиниць спиртових гелів для санітарної обробки рук передає лікарям, фармацевтам і продавцям магазинів роздрібної торгівлі, а також засоби особистої гігієни організаціям, що підтримують вразливі верстви населення, а саме міжнародному Фонду Let’s Help, який опікується самотніми людьми похилого віку, що проживають в геріатричних пансіонатах.

Доставка в лікарні здійснюється завдяки програмі «Гуманітарна пошта України» від компанії Нова пошта. Благодійним партнером ініціативи виступає Благодійний фонд «СпанБонд».

https://ua-news.liga.net/all/pr/loreal-ukraina-zapuskae-plan-solidarnosti-z-protidii-koronavirusu

Безкоштовні продукти/послуги

Забезпечили постачання медикам безкоштовних обідів.

https://www.lapiec-pizza.com.ua/ru/ 

Корисний позитивний контент / Безкоштовні продукти/послуги

Компанія, що виробляє одяг та аксесуари доєдналася до ініціативи «Одноразовий медичний халат – медику». Розмістила на своїй сторінці в Facebook докладну інструкцію і навіть для всіх, хто хоче долучитися до допомоги.

https://www.facebook.com/LAKE.studio.official

Благодійна фінансова допомога

Виділено 2,8 млн гривень на купівлю апаратів «штучних легень» (вже використовується у Дніпропетровській міській лікарні #1). Додатково 100 000 гривень на купівлю додаткових комплектів захисних костюмів. Куплено 200 комплектів захисних костюмів для Хотинської міської лікарні. Здійснювалося за допомогою співзасновника Monobank О. Гороховського, CEO Leo Gaming А. Дегрік Шевцової, В. Яценко.

https://leogaming.net/ru

Робота зі співробітниками

Співробітники переведені на віддалену роботу, виконано роз’яснення щодо того, як налаштувати роботу, комунікувати з членами команди віддалено та допомогли перенести додому необхідну техніку. Командні зустрічі проводять по відеозв’язку у Google Meets.

https://dou.ua/lenta/articles/coronavirus-vs-ukrainian-it/

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги / Робота з клієнтами в умовах кризи

З 16.03.20 усі офіси lifecell переведено на віддалену роботу з повним збереженням заробітної плати та пільг працівників. На сьогодні компанія докладає максимум зусиль для боротьби з COVID-19. Цей КСВ-напрямок став основним для компанії. lifecell придбав 2 апарати ШВЛ для українських центрів боротьби з COVID-19. Один з них компанія вже передала до опорної лікарні Київщини Білоцерківської міської лікарні №3. Другий – Уманській міській лікарні, де також перебувають хворі на коронавірус.  До проекту закупівлі медичного обладнання долучився і весь колектив lifecell. Працівниками lifecell було організовано краудфандингову кампанію BIG HEARTED COMPANY та зібрано близько 440 тис. грн. Загальна ж вартість двох апаратів ШВЛ склала 1 млн 50 тис. грн. Найближчі кілька місяців компанія буде безкоштовно надавати обом лікарням усі витратні матеріали для даних апаратів ШВЛ. Оператор звільнив абонентів від оплати дзвінків та при відвідуванні веб-ресурсів МОЗ та МЗС.

З 22.03.20 lifecell запустив ініціативу з підтримки медиків України та почав безкоштовно  нараховувати 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків на міські та мобільні номери по Україні. Наразі хвилини та гігабайти нараховано вже понад 12000 медичних працівників (лікарів та медперсоналу),  що були зареєстровані в медичних інформаційних системах. Компанії змінили назву їх мережі на пристроях абонентів – тепер це BudVdoma.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-lifecell/

Програма підтримки вразливих верств населення

Перекваліфікували виробництво під пошиття костюмів біозахисту для медичних працівників.

https://www.facebook.com/pg/lkcostume/about/?ref=page_internal

Робота із співробітниками

Починаючи із понеділка 23-ого березня компанія перейшла на повністю віддалений формат роботи і передбачає регулярну комунікацію зі співробітниками.Також скасовано чи перенесено зовнішні та внутрішні події, а наради та навчальні курси для працівників перевели в онлайн-формат.

https://www.lohika.com.ua/

Благодійна фінансова допомога / Робота зі співробітниками

Компанія Luxoft передала медичним закладам Києва, Дніпра та Одеси 380 спеціальних наборів індивідуального захисту, 90 пульсоксиметрів та інші комплектуючі матеріали, які потрібні пацієнтам, підключеним до апаратів ШВЛ.
Обладнання та засоби захисту було передано за допомоги в рамках проєкту #AntiVirus Асоціації «IT Ukraine» та у тісній співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією «Український Фонд допомоги».

Медзасоби в рамках допомоги Luxoft отримають наступні медзаклади: Київська міська клінічна лікарня №4, Київська міська клінічна лікарня №9, Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня №6, Одеська міська клінічна інфекційна лікарня

Багато з спеціалістів компанії організовують допомогу медикам з власної ініціативи. Наприклад, спеціалістка з лінійки Digital Engineering Аліна Лізунова за підтримки колег повністю забезпечила потреби в засобах захисту однієї районної лікарні в Київській області, передавши 20 багаторазових захисних костюмів, 35 одноразових і 10 захисних щитків.

https://itukraine.org.ua/luxoft-ukraine-doluchilas-do-proektu-antivirus-vid-it-ukraine.htmlhttps://www.facebook.com/itukraineassociation/photos/a.2102049449807562/3399484146730746/  

Безкоштовні продукти/послуги

Приєдналися до ініціативи «Нагодуй лікаря» і розвозять безкшотовні обіди та продукти харчування лікарям.

https://m.facebook.com/LvivCroissants/

Благодійна фінансова допомога

Компанією відбулось запущення проєкту United for health, в рамках якого була закуплена перша партія експрес-тестів на виявлення коронавірусу (20 000 штук), та вже замовлена наступна (ще 20 000 штук). На ці потреби зібрали кошти всередині спільноти на суму майже 5 млн грн. Тести передали міській та обласній владі, розпочавши масове тестування населення у Львові та області.

https://itcluster.lviv.ua/

M

Благодійна фінансова допомога

Компанія закупила 5 вентиляторів та 2000 захисних костюмів для лікарів.

https://www.facebook.com/macpaw/photos/a.262407153797840/2972952986076563/?type=3&theater

Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

Мережа ресторанів підтримує лікарів та щодня відвозить їм безкоштовні обіди.

https://mafia.ua/ua/kiev

Благодійна фінансова допомога

Компанія MasterCard виділила  5 млн грн на допомогу у боротьбі з вірусом. Компанія підтримала благодійну програму «Дихай. Разом проти коронавірусу» та виділила 3 млн грн. Крім цього, MasterCard закупила 20 000 масок і 10 000 антисептиків для автомобілів сервісу Uklon. Також виділила 954 тисячі гривень.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=114737196871161&id=100147781663436

Благодійна фінансова допомога

Логістична компанія  скерувала 20 мільйонів гривень на придбання матеріалів та обладнання. 26 березня доставлено першу партію експрес-тестів.

https://www.meest-express.com.ua/ua/pro-nas/novyny/rostyslav-kisil-kompaniia-meest-vydilyla-20-mln-hrn-dlia-likaren-lvivshchyny-na-borotbu-z-koronavirusom/

Безкоштовні послуги/продукти

Забезпечено «Всеукраїнську школу онлайн» на MEGOGO: сурдопереклад та уроки для молодших класів,  збільшена кількість безкоштовних фільмів на період карантину.

https://blog.megogo.net/ua/

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія на шість місяців зняла обмеження з безкоштовної версії корпоративної платформи Teams. Відтепер її користувачі отримують сховище на 1TБ та зможуть записувати відеоконференції.

https://www.microsoft.com/uk-ua/microsoft-365/microsoft-teams/free

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія допомогла відремонтувати 3 апарати штучної вентиляції легень https://www.facebook.com/miratechgroup/photos/a.181960375222381/2870956249656100/?type=3&theater

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

В Україні виділила 2,5 млн гривень. Компанія також передала понад 3,5 тонн продукції власного виробництва .

https://www.5.ua/amp/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html

Благодійна фінансова допомога

Виділили 3 млн грн на закупівлю апаратів для штучної вентиляції легенів для українських лікарень

https://www.facebook.com/moneyveo/posts/2620271341542698

Благодійна фінансова допомога / Робота з клієнтами в умовах кризи

Співзасновник Monobank заявив, що всім клієнтам банку під’єднано тимчасовий кешбек у розмірі 20% від вартості придбання на оплату у PlayStation Store, Xbox | Microsoft Store, Netflix, Megogo, Pornhub, Brazzers, AppStore і Google Play. Для боротьби з коронавірусом уже зібрано понад 7 556 054 грн., допомогу надано вже 459 медикам.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3376081735753794&id=100000560024798, https://www.facebook.com/oleg.gorohovsky/posts/3273039479391354

Благодійна фінансова допомога

MOYO закупила та передала обладнання й засоби індивідуального захисту до лікарень №3 та №17, які визначено як госпітальні бази для прийому хворих на COVID-19.

https://mind.ua/news/20209855-merezha-moyo-peredala-likarnyam-obladnannya-ta-zasobi-individualnogo-zahistu

N

Благодійна фінансова допомога

Найбільший приватний порт України ТИС, зерновий термінал Neptune та буксирний оператор P&O Maritime Ukraine разом надали 46,4 млн гривень до національного фонду по боротьбі з коронавірусом. Ці кошти спрямовані на закупку обладнання для лікарень по всій Україні, а також для закупівлі індивідуальних засобів захисту медичним працівникам.

https://www.5.ua/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html

Благодійна фінансова допомога

 Nestle в Україні виділив 20 мільйонів гривень для підтримки України в період пандемії COVID-19. 9 мільйонів гривень компанія передає на користь лікарень у Львівській, Волинській, Харківській та Київській областях, аби оснастити їх необхідним обладнанням — засобами індивідуального захисту, антисептиками та приладами контролю за станом пацієнтів.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

Благодійна фінансова допомога

IT-компанія Netpeak Group на боротьбу з Covid-19 виділила 600 тис грн. Ці гроші підуть на купівлю апарату ШВЛ та допомогу одеським лікарням, зокрема, дитячій обласній лікарні.
Також, компанія бере участь в просуванні антикризового штабу в Одеській області по боротьбі з коронавірусів.

На сайті та в соцмережах соціальної платформи «Мой город» і проєкту «GladPet» компанія пише про пандемію, відкриває проєкти для допомоги, ознайомлює людей, про те, як можна приєднатися та особисто допомогти.

https://www.facebook.com/NetpeakGroup/posts/2877592622362154?__tn__=K-R

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія «NeSPat» разом з ПП Олександром Гутіком безкоштовно забезпечили перевезення співробітників та пацієнтів одного з найбільших в Україні Центрів клінічних досліджень під керівництвом проф. І. М. Бондаренка під час обмежувальних карантинних заходів. Загалом за період благодійної акції було здійснено близько 290 перевезень співробітників та понад 150 трансферів пацієнтів до Центру та з нього (в тому числі близько 60 трансферів з-за меж міста).

https://www.proactive.in.ua/2020/06/08/bezkoshtovne-perevezennya-likariv-ta-patsi-ntiv-tsentru-klinichnih-viprobuvan-pid-chas-pandemi/   

Благодійна фінансова допомога

IT-компанія N-iX створила спеціальний благодійний фонд для протидії COVID-19, який наповнюється 50% на 50% компанією і працівниками. Найближчим часом направлять перші 2 млн грн на закупівлю 10 тис експрес-тестів.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

O

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія вирішила підтримати лікарів та всіх, хто зараз працює у лікарнях, стримуючи епідемію, та надати безкоштовно 100 каністр моторної оливи Opet (обсягом 4 або 5 літрів).

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

Благодійна фінансова допомога

Служба таксі виділила 50.000 гривень на безкоштовне перевезення лікарів

https://www.unian.net/economics/transport/10929362-kompaniya-opti-vydelyaet-sredstva-na-besplatnuyu-perevozku-vrachey-v-taksi.html

P

Безкоштовні продукти/послуги

Сервіс з підбору нянь Parasolka на час карантину пропонує безкоштовні послуги, якщо батьків заберуть до лікарні, а дитину не буде з ким залишити.

https://thebabel.com.ua/texts/40622-veliki-kompaniji-vidomi-pidpriyemci-i-mali-startapi-dopomagayut-ukrajini-borotisya-z-koronavirusom-os-hto-ci-lyudi-onovlyuyetsya

 

Благодійна фінансова допомога

Спільно з міжнародним благодійним фондом PM Foundation виділено 10 млн грн. для потреб українських медичних установ. Для підтримки 13 опорних лікарень в Києві, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Саме вони поряд з іншими сьогодні на передовій боротьби з епідемією і їм важлива увага соціально-відповідального бізнесу. Допомога надана за двома основними напрямками. Перший – засоби індивідуального захисту медичного персоналу (антисептики, захисні маски, респіратори, костюми тощо.). Другий — медичне обладнання, серед якого апарати штучної вентиляції легень, гостру нестачу яких відчуває українська медицина.

Окрім того, незважаючи на пандемію, фонд не припиняє свою діяльність з аудиторією батьків у соцмережах. Parimatch Foundation запустив онлайн-зарядку та спортивний челендж разом із українськими спортсменами і продовжує говорити про важливість спорту в житті дитини під час карантину.

https://ua.interfax.com.ua/news/press-release/649977.html.

Безкоштовні продукти/послуги

Львівське ательє Podium надає приміщення та швейне обладнання, щоб волонтери могли шити маски.

https://thebabel.com.ua/texts/40622-veliki-kompaniji-vidomi-pidpriyemci-i-mali-startapi-dopomagayut-ukrajini-borotisya-z-koronavirusom-os-hto-ci-lyudi-onovlyuyetsya

Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

Компанія P&G спільно з благодійним фондом «Карітас Україна» запустили соціальну ініціативу «Піклування в кожен дім». В рамках цієї програми самотні літні люди, люди з інвалідністю та ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію, зможуть дистанційно скористатися послугами благодійної пральні.

В рамках програми представники Карітас забиратимуть брудні речі у самотніх пенсіонерів і повертатимуть їх чистими, тим самим мінімізуючи необхідність контакту із зовнішнім світом. Ця ініціатива дозволить забезпечити догляд, опіку та затишок тисячам людей по всій країні. Подарувавши їм чистоту, ми не лише виявимо турботу, а й покажемо приклад ефективної співпраці бізнесу і благодійників для того, щоб зробити наш світ добрішим, а значить – кращим.

P&G надає Карітас свої кращі засоби для прання, такі як Ariel, Tide і Lenor, а також засоби для чищення, такі як Mr.Proper і Fairy, що допоможе зробити цю послугу не тільки корисною і своєчасною, але й максимально якісною.

Загалом, в рамках програми з Карітас  компанія виділила 250 000 грн і продукцію вартістю понад 400 000 грн. Усього допомога компанії в умовах пандемії становить понад 4 мільйони гривень.

https://www.facebook.com/pg.com.ua/posts/2875949322501987https://www.facebook.com/pg.com.ua/posts/2849359718494281https://www.facebook.com/pg.com.ua/posts/2775737719189815

Q

Благодійна фінансова допомога

Закупили 2 апаратами ШВЛ. Обидва апарати передали в шосту міську клінічну лікарню.

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-5-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-ciklum-nestle-i-drugih/

R

Робота з клієнтами в умовах кризи

Запустила безконтактну доставку, щоб захистити клієнтів.

https://raketaapp.com/

Інноваційні рішення

Перевела всі 3D-принтери на виробництво запасних частин для апаратів ШВЛ.

https://www.facebook.com/Revel.Fun/posts/215632689802438?__tn__=-R

Безкоштовні продукти/послуги | Робота зі співробітниками | Програми підтримки вразливих верств населення

Корпорація ще на початку карантинних заходів максимально усунула від роботи співробітників старше 55 років, з метою збереження їх життя і здоров’я; посилили санітарно-гігієнічних норми та медичний контроль за станом здоров’я співробітників; організували міські транспортні спецрейси для доставки працівників до робочих місць; зберегли оплату співробітників, відсторонених від роботи через вік, а також працюючим віддалено. Окрім того компанія взяла на себе зобов’язання по 100% покриттю вартості лікування співробітників, при захворюванні на коронавірус COVID-19.

Під час пандемії для лікарень та медперсоналу корпорація Roshen закупила: 30 000 комплектів костюмів індивідуального захисту медперсоналу; ще 100 000 костюмів індивідуального захисту медперсоналу наразі корпорація закуповує в Південній Кореї; 10 портативних рентген-апаратів виробництва Південної Кореї; 10 000 високоякісних захисних окулярів для медперсоналу Корпорація закупила та вже доставила з Китаю; 60 000 пар нестерильних нітрилових рукавичок найближчим часом будуть направлені в лікарні. Окрім того, Roshen профінансував закупку 25 000 продуктових наборів «Життєлюб» для літніх людей.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-roshen/

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Разом із фондом «Життєлюб» і «Новою поштою» за підтримки соціальних служб міст Rozetka запустили проєкт допомоги літнім людям. На сайті компанії Rozetka можна «підвісити» продуктовий набір вартістю 225 грн, який незабаром доставлять одиноким пенсіонерам. Щодня фонд «Життєлюб» розподіляє придбані пакети між містами, «Нова пошта» формує та доставляє їх у соцслужби, а команди соцпрацівників розвозять набори пенсіонерам додому.

За період реалізації проекту було вже «підвішено» майже 60 000 пакетів, які доставляють у 24 міста України.

https://m.rozetka.com.ua/offer/198615895/

Робота з клієнтами в умовах кризи / Корисний позитивний контент

Організувала безкоштовні курси вивчення мови програмування «Ruby on Rails» з подальшим потенційним працевлаштуванням.

https://rubygarage.com.ua/

Благодійна фінансова допомога

Компанія- бренд одягу передала 1 мільйон гривень в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги Львова і Коломийську центральну районну лікарню.

http://ruslanbaginskiy.com/

S

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

В Україні компанія Samsung Electronics реалізовує комплексну програму допомоги регіонам, найбільш ураженим пандемією. Зокрема, низка лікарень у Київській та Львівській областях, що є осередками у боротьбі з коронавірусом, отримали побутову техніку, а саме пральні й сушильні машини, кондиціонери та мікрохвильові печі й засоби зв‘язку. Допомога спрямована на підтримку та забезпечення побуту лікарів, що цілодобово чергують у медичних закладах, борючись за життя пацієнтів.

http://samsung.smartmarket-top.online/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=google_g&utm_content=419033862849&utm_term

Благодійна фінансова допомога

Правління Siemens AG прийняло рішення про створення фонду допомоги COVID-19. Під егідою неприбуткової організації, яка обслуговує громаду, Siemens Caring Hands, цей фонд допомоги повинен надавати підтримку, організаціям допомоги та медичним закладам, а також особам, постраждалим від кризи COVID-19. Siemens AG буде відповідати за кожне євро, пожертвуване працівниками Siemens.

https://new.siemens.com/global/en/company/sustainability/corporatecitizenship/caring-hands.html

Робота з клієнтами в умовах кризи

SkyUр — єдиний авіаперевізник, який наприкінці лютого погодився доставити з китайського Уханя в Україну 49 українців і 35 іноземців. Тоді Ухань був світовим епіцентром епідемії коронавірусу.

https://e-bilet.com.ua/ru/AirTickets/Index/sky-up?gclid=CjwKCAjwqJ_1BRBZEiwAv73uwPOcuABU3snUmHaZPYfHzfBgt8UA_0eEU2CwIFslbEZ7–YoN3tQxBoCmiEQAvD_BwE

Благодійна фінансова допомога

Компанія SOCAR Energy Ukraine підтримала українські експериментальні лабораторії, які виготовляють засоби індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом, зокрема, за допомогою 3D технологій було створено 1000 захисних лицьових екранів для медперсоналу. Раніше компанія SOCAR забезпечила 11 областей України майже мільйоном одиниць захисної продукції – медичними масками, респіраторами FFP2, захисними костюмами європейського стандарту EN 14126 тощо. 

https://mind.ua/news/20209961-socar-energy-ukraine-pidtrimala-virobnictvo-masok-ekraniv-dlya-medikiv-za-dopomogoyu-3d-tehnologij

Благодійна фінансова допомога / Корисний позитивний контент / Інноваційні рішення

Компанія скерувала 10 млн грн у корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» для допомоги лікарням. Ще понад 3,6 млн грн пожертвували працівники компанії, додатково Фонд оголосив збір коштів на своєму сайті, де на сьогодні закумульовано близько 850 тис. грн.  Усі ці кошти скеровані на придбання ШВЛів та засобів індивідуального захисту для лікарень у 7 містах України. Понад 4 тонни засобів індивідуального захисту та 2 апарати ШВЛ вже передали медикам, що працюють з COVID-19. У Львові компанія підтримала ініціативу ІТ-кластеру United for Health, спрямовану на придбання експрес-тестів для масового тестування населення. Частину тестів придбала компанія, окремо їх фонд оголосив збір коштів і наразі близько 70 тис грн вже зібрали, кошти будуть скеровані на цю ініціативу.

У рамках їх стратегічного партнерства з UNICEF Ukraine допомогли розробити середовище для збору і аналізу даних по коронавірусу для Центру Громадського Здоров’я. Ще дві ініціативи компанія реалізувала у партнерстві з Львівською обласною радою – ресурс StopCovid-19 та сайт «FightCovid19».

https://www.softserveinc.com/uk-uahttps://cutt.ly/5yIrWQihttps://covid-19.lvivoblrada.gov.ua/ , https://hospital-help.lvivoblrada.gov.ua/

Робота зі співробітниками

Перевели всіх співробітників на дистанційну роботу за кілька днів. Їм допомогли з облаштуванням робочих місць вдома, кому треба було − надали техніку.

https://mc.today/mnogie-li-seo-sokrashhayut-sebe-zarplaty-radi-sotrudnikov-opros-chto-proishodit-v-it-autsorse/

Благодійна фінансова допомога

Швейцарський агрогігант надав матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких у підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень. Також компанія надала допомогу в розмірі 100 тис. гривень фонду «Крона» на закупівлю засобів індивідуального захисту для Київської та Івано-Франківської області.

Під час пандемії «Syngenta» в Україні мобілізувала свої ресурси для організації логістики медпрацівників. Компанія надала матеріальну допомогу для закупівлі бензину Департаменту охорони здоров’я Київської області, у яких в підпорядкуванні знаходиться 14 інфекційних лікарень. Також, було надано допомогу у розмірі 100 000 тисяч гривень Благодійниму фонду «Крона» на закупівлю засобів індивідуального захисту для лікарень Київської та Івано-Франківської області.

Компанія розуміє всю важливість запроваджених карантинних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, адже найцінніше – це людське здоров’я і життя. Всі підрозділи Syngenta продовжують працювати й оперативно надавати українським сільгоспвиробникам необхідні консультації, продукти та послуги для забезпечення посівної кампанії, при цьому було вжито всіх рекомендованих МОЗ та ВООЗ заходів безпеки на всіх без виключення об’єктах Syngenta, оскільки багато працівників компанії мають роз’їзний характер роботи. Крім того ж частину бізнес-процесів переведено в онлайн-режим.

https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-singenta/

T

Благодійна фінансова допомога

Takeda надає допомогу у розмірі 1,2 млн грн для боротьби з коронавірусом через Благодійний фонд «Твоя опора» .

http://tvoya-opora.org/blog/571-covid-19

Безкоштовні продукти/послуги

Tarantino Family доставляє безкоштовні обіди лікарям у Києві. Також вони створили опцію, аби люди могли до будь-якого свого замовлення натиснути + «Обід для медика». Можна без замовлення. Головне, що одним натисканням кнопки один лікар буде забезпечений їжею.

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3001668-ak-ukraina-i-ukrainci-mozut-dopomogti-svoim-medikam.html

Благодійна фінансова допомога

В рамках корпоративно-соціальної відповідальності компанія Taryan Group передає київським лікарням 5 апаратів ШВЛ і засоби захисту для лікарів. Вже прибули три німецьких портативних ШВЛ для використання в автомобілях швидкої допомоги, та очікується доставка двох французьких стаціонарних ШВЛ, про які писали раніше. Маски-респіратори і захисні костюми також будуть передані медикам.

https://taryangroup.com/uk/2020/04/09/taryan-group-peredaye-5-aparativ-shvl-likarnyam-i-zasobi-zahistu-dlya-likariv/

Благодійна фінансова допомога

Благодійний кіберспортивний марафон від засновників холдингу TECHIIA уже зібрав майже $150.000 для боротьби з коронавірусом. 20 березня розпочався міжнародний благодійний кіберспортивний марафон із Dota 2 під назвою WeSave! Charity Play від WePlay! Esports, яка є частиною холдингу TECHIIA. Турнір уже зібрав $150.000, які передають у міжнародні благодійні фонди CEPI та GlobalGiving. Кошти скерують на створення вакцини проти вірусу COVID-19 та боротьбу з пандемією.

https://itukraine.org.ua/blagodijnij-kibersportivnij-marafon-vid-zasnovnikiv-xoldingu-techiia.html

Робота з клієнтами в умовах кризи / Безкоштовні продукти/послуги

ІТ-компанія Terrasoft Ukraine, виробник корпоративного програмного забезпечення класу CRM, BPM і low-code, надає безкоштовну підписку на продукт Customer Center Creatio терміном на 6 місяців для організацій, які активно залучені до боротьби з пандемією COVID-19, повідомляє компанія в своєму прес-релізі. Умови поширюються на заклади охорони здоров’я, благодійні або волонтерські фонди, урядові та інші організації, які працюють, щоб зупинити поширення чи пом’якшити наслідки COVID-19. Система допоможе налагодити комунікації, спростити й прискорити роботу зі зверненнями, а також оптимізувати ресурси

https://mind.ua/news/20209445-terrasoft-ukraine-nadae-bezkoshtovnu-pidpisku-dlya-organizacij-shcho-boryutsya-z-covid-19

Безкоштовні продукти/послуги

Заклад забезпечує безкоштовним харчуванням медичних працівників лікарень та лабораторій, які зараз в найбільшій зоні ризику.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3644787605591473&set=a.276169775786623&type=3&theater

Благодійна фінансова допомога

Trionika  надає допомогу у розмірі 267 тис грн для боротьби з коронавірусом через Благодійний фонд «Твоя опора».  Також компанія підтримала ініціативу благодійного фонду «Помогатор» в боротьбі з пандемією коронавірусу і приєдналася до акції #ФіксімоКовід, виділила на боротьбу з вірусом 364 тис грн.

http://tvoya-opora.org/blog/571-covid-19, https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641

U

Безкоштовні продукти/послуги

Благодійний фонд «Таблеточки» запустив збір коштів, які підуть на Uber найперше для медсестер та санітарок, у яких низькі зарплати. Підставою для проїзду будуть промокоди, які Uber надаватиме медзакладам, а ті – своїм працівникам. Ліміт на одну поїздку для Києва – 200 грн, для інших міст – 150. Ці поїздки будуть на додачу до них 10 000 безкоштовних поїздок, які Uber надасть безоплатно на прохання МОЗ.

https://tabletochki.org/tabletochki-zbyrayut-koshty-na-uber-dlya-medykiv-yakym-skladno-dobratysya-na-robotu/

Благодійна фінансова допомога

Дана компанія разом із Biopharma передали лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України комплекс для виявлення збудників COVID-19. Обладнання дозволить швидко визначити наявність чи відсутність збудників коронавірусної хвороби.  Центр стане головним референтним майданчиком, що контролюватиме коректність діагностики по всій Україні. Додатково UFuture придбала в одну з лікарень Києва два апарати вентилювання легень та всі матеріали для їх функціонування на суму 1 млн 700 тис. грн., а Biopharma — обладнання для Білоцерківської міської лікарні №3 (опорна інфекційна лікарня для Київської області) на п’ять млн грн. Загалом вартість допомоги від компаній холдингу складає понад 12 млн грн.

https://ufuture.com/uk/ufuture-i-biopharma-peredali-laboratoriyi-tsentru-gromadskogo-zdorov-ya-moz-ukrayini-kompleks-dlya-viyavlennya-zbudnikiv-covid-19/

Безкоштовні продукти/послуги

Під час пандемії COVID-19 служба Uklon заявила про готовність безкоштовно возити медперсонал, а також возити в лікарні пасажирів, яким треба проходити гемодіаліз – процедуру очищення крові для людей з нирковою недостатністю.  Адже під час карантину і призупинення роботи громадського  транспорту у багатьох містах України виникла критична недостатність донорської крові. Ця проблема загрожує життю багатьох людей, які постраждали під час аварії, проходять хіміотерапію та ще у багатьох випадках. Щоб виправити ситуацію Uklon спільно з фондом «Варто жити» та платформою ДонорUA запустив безкоштовне перевезення для донорів крові. Також на сайті платформи можна пожертвувати кошти для підтримки цієї програми.  Uklon разом із Mastercard в експрес-режимі забезпечують водіїв засобами особистого захисту.

https://vctr.media/uklon-protiv-koronavirusa-38953/, https://tyzhden.ua/Society/242180

Благодійна фінансова допомога

Компанія UKRAVIT безкоштовно передала дезінфікуючий засіб на понад 10 млн грн до лікарень і медичних установ, військових частин, органів правопорядку, багатьом аграрним підприємствам тощо. Допомога надається по всіх регіонах України за запитами, і, по можливості, компанія намагатиметься й надалі підтримувати тих, хто цього потребує. 8 квітня місцеве підприємство UKRAVIT оголосило про поставки безкоштовних дезинфікантів для місцевих лікарень

https://ukravit.com.ua/

Благодійна фінансова допомога / Безкоштовні продукти/послуги

З кінця березня 2020 року компанія «Юнілівер Україна» почала адресно відправляти допомогу українським медикам, що лікують людей, хворих на COVID-19, та людям, які потребують особливої допомоги під час карантину.

Серед переданих продуктів: дезінфікуючі засоби Domestos, крем-мило Dove, крем для рук «Бархатные ручки» та чайні набори Lipton.

За попередніми підрахунками компанія передала продукцію на загальну суму в 1 млн грн.

Дезінфікуючі засоби, засоби гігієни та чайні набори отримали опорні лікарні всіх областей України. Координація постачання узгоджувалась із Обласними державними адміністраціями.

Також за допомогою глобальних та локальних громадських організацій, як БФ «Карітас-Україна» та Агентство ООН у справах біженців в Україні, надано допомогу найбільш незахищеним категоріям населення та людям з особливими потребами, яким необхідна допомога в умовах карантину.

https://korrespondent.net/business/4224500-mizhnarodna-kompaniia-UNILEVER-ukraina-nadala-produktsiui-dlia-potreb-medykiv-ta-likaren-na-sumu-v-1-mln-hryven    

Робота з клієнтами в умовах кризи

Uniqa докладає всіх зусиль для організації якісної медичної послуги клієнтам, проте у зв’язку зі змінами – медична послуга може бути надана в іншій клініці ніж та, що передбачена договором страхування. Як альтернативу Uniqа пропонує своїм клієнтам онлайн-консультації лікарів.  Ця страхова компанія робить усе від неї залежне, щоб організувати допомогу застрахованим клієнтам в існуючих форс-мажорних обставинах.

https://uniqa.ua/ua/blog/zminy-v-roboti-lpu-cherez-karantyn/

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія оплатила матеріали і поточний ремонт системи подачі кисню для відділення анестезіології й інтенсивної терапії, хірургічного та інфекційного відділень центральної міської лікарні міста Коростень на суму понад 80 тисяч гривень. Також мережа АЗК UPG активно співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України у рамках протистояння COVID-19. Компанія безкоштовно надала по тонні пального для машин швидкої допомоги центральних лікарень 15 областей, а також 12,5 тонн для семи медичних установ Києва, які призначені для госпіталізації осіб з ознаками COVID-19. Загалом, клінічні лікарні отримали від UPG біля 40 тонн пального. Мережа АЗК UPG продовжує допомагати лікарні Коростеня. Компанія придбала 10 препаратів «АКТЕМРА», який офіційно використовують для лікування пацієнтів із COVID-19, та закупила препарат “МОКСІФЛОКС” – антибіотик нового покоління, який використовують для лікування важких та край важких пневмоній. Загальна сума допомоги склала понад 140 тисяч гривень.

https://24tv.ua/ukrayinskiy_biznes_proti_koronavirusu_hto_y_chim_dopomagaye_n1309641https://m.facebook.com/moz.ukr/photos/a.261895253973587/1498799173616516/?type=3&source=57&__tn__=EH-R, https://www.zhitomir.info/news_191605.html , https://www.zhitomir.info/news_191721.html

V

Благодійна фінансова допомога

Компанія перерахувала 50 тис. євро на боротьбу з коронавірусом.

https://interfax.com.ua/news/general/651237.html

Програми підтримки вразливих верств населення

Фонд Visa Foundation виділив 210 млн доларів на підтримку малого і мікробізнесу на глобальному рівні, а також допомогу місцевим спільнотам під час поширення COVID-19 у країнах присутності компанії Visa, в тому числі в Україні. З цих коштів 10 мільйонів доларів призначені для надання невідкладної допомоги і підтримки благодійних організацій, безпосередньо задіяних у боротьбі з пандемією. Компанія Visa в Україні виділила кошти на пошиття 1500 одноразових медичних комбінезонів. Також компанія Visa надає можливості безкоштовного таксі для медичних працівників в Україні. Після кожної поїздки з Bolt, оплаченою карткою Visa, компанія перерахує 50 грн на безкоштовний проїзд для медиків. Крім того, з метою допомоги літнім людям під час карантину компанія Visa ініціювала програму безконтактної доставки продуктів людям похилого віку у партнерстві з благодійної організацією “Старенькі” та сервісом доставки Raketa.

https://www.5.ua/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html

Благодійна фінансова допомога | Робота з клієнтами в умовах кризи

Компанія виділила 33 млн грн. На ці гроші вже купили 5 апаратів ШВЛ для лікарень Києва, Львова, Харкова, Житомира та Луцька, інші направлять на покупку систем тестування і захисту для медиків. Окрім того, група компаній NEQSOL Holding, якій належить телеком-оператор Vodafone Україна, прийняла рішення виділити 1 мільйон доларів на боротьбу з коронавірусом в Україні.

Щоб підтримати українців, які залишаються вдома на карантині, компанія надала клієнтам безкоштовний безлімітний доступ до популярних месенджерів і соціальних мереж Online Pass, а також доступи без доплати до ряду розважально-освітніх сервісів компанії. 14 березня за погодженням з Міністерством закордонних справ України Vodafone поінформував своїх клієнтів, які перебувають у роумінгу, про майбутнє закриття кордону України та поповнив їхні рахунки на 100 грн, щоб дати можливість залишатися на зв’язку до повернення в країну.

З 1 квітня Vodafone почав нараховувати медичним працівникам по 10 ГБ мобільного інтернету і 1000 хвилин для дзвінків на номери всіх операторів в Україні, включаючи міські мережі.

https://mc.today/ukrainskie-kompanii-protiv-koronavirusa-vypusk-3-milliony-dollarov-ot-darnitsy-eleks-i-drugih , https://csr-ukraine.org/keys-kompanii-vodafone/

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія надала 10 автомобілів та пальне у тимчасове користування для медичних працівників та організацій, які активно залучені до боротьби з COVID-19.

https://www.5.ua/ukrayina/ukrainskyi-biznes-dopomahaie-u-borotbi-z-koronavirusom-213668.html

W

Безкоштовні продукти / послуги / Робота з клієнтами в умовах кризи

Watsons в Україні поставляє в лікарні товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби для особистої гігієни, побутову хімію. Список лікарень: Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради, Чернівецька обласна клінічна лікарня, Волинська обласна інфекційна лікарня Волинської обласної ради, Коломийська районна інфекційна лікарня, Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька», Хмельницька інфекційна лікарня Хмельницької міської ради.

Для безпечного отримання замовлення компанія запустила технологію Click&Collect, що дозволяє зробити онлайн-замовлення на сайті watsons.ua і забрати його у магазинах мережі.

Усі без виключення магазини та аптеки Watsons працюють керуючись рекомендаціями ВООЗ, МОЗ України, Центру громадського здоров’я за посиленим дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм.

https://www.watsons.ua/covid-19?fbclid=IwAR0xRKUf-dSn9ic0aiDOb14ub2YAnRvajnh4896kYKx7JOcPjcskkKpTAoY#utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=help_to_hospitals

Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

З ініціативи волинської компанії WEST AUTO HUB  годують медиків Волинської обласної клінічної лікарні №2, що у Боголюбах. Таку соціальну ініціативу WEST AUTO HUB підтримало кафе Kitchen, що діє на території компанії. Щодня готують і доставляють близько 250 порцій!

https://pershyj.com/p-bnp-biznes-yakomu-ne-pofig-i-pandemiya-na-volini-43001

Благодійна фінансова допомога

Зібрали 650 тисяч гривень, які скерували на закупівлю необхідних для медиків речей: кисневі концентратори, апарати контролю пацієнтів, засоби індивідуального захисту, реанімаційні костюми, антисептики та маски. Медичний вантаж передали на Львівщину, Тернопільщину, Франківщину дл боротьби з COVID-19.

https://galinfo.com.ua/news/covid19_na_lvivshchyni_biznes_prodovzhuie_dopomagaty_medykam_u_borotbi_z_pandemiieyu_342309.html , https://www.facebook.com/westukrainianbusinessclub/

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія забезпечує пальним 20 тисяч виїздів медиків Волинської області.

https://hromadske.ua/posts/merezha-wog-bezkoshtovno-nadast-palne-shvidkim-na-volini-pid-chas-karantinu

Благодійна фінансова допомога / Програми підтримки вразливих верств населення

Виділили мільйон гривень, щоб придбати апарат ШВЛ для дніпровської інфекційної лікарні. На сайті також можна безкоштовно розміщувати вакансії для пошуку медиків. З 10 квітня по 10 травня від кожної покупки буде направлено 10%, на закупівлю предметів захисту медиків.

https://www.work.ua/news/site/1420/

X

Y

Безкоштовні продукти/послуги

Компанія вірить, що зараз особливо важливо залишатися небайдужими та підтримувати медичних працівників, які знаходяться на передовій боротьби із COVID-19.

Саме тому за період карантину компанія «Ів Роше Україна» надіслала понад 6500 одиниць своєї продукції (мило, креми для рук, гелі для душу, шампуні, креми для тіла та ін.) до 13 українських лікарень у місті Києві, Харкові, Дніпрі, у Черкасах та Лубнах, щоб висловити свою повагу та подяку медпрацівникам за їхню мужність та відданість.

https://www.facebook.com/yvesrocherua/posts/3307212455976634 , https://www.facebook.com/nadia.kostina/posts/3138344322865484

Z

Благодійна фінансова допомога

Допомога регіональним містам в Україні компанія Playrix, частиною якої є  студія Zagrava Games, виділила 5,5 млн гривень. Медикам Рівненської станції швидкої допомоги передали 300 захисних щитків.

http://vse.rv.ua/article/biznes-proti-koronavirusu-na-rivnensini-pidpriemci-dopomagaut-u-borotbi-z-covid-19.html, https://zagravagames.com/

Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги

Сервіс доставки передав 1 тис. продуктових наборів вартістю 1 тис. грн для пенсіонерів та всіх потребуючих в необмеженій кількості.

https://mc.today/ukrainskij-biznes-protiv-koronavirusa-vypusk-6-milliony-griven-i-apparaty-ivl-ot-globallogic-borjomi-i-drugih/

Інноваційні рішення

Створює онлайн-базу імпортерів, виробників та офіційних дистриб’юторів медичних та супутніх товарів, необхідних у зв’язку з пандемією COVID-19. Список буде регулярно оновлюватися, щоб державні та комерційні компанії могли оперативно купити відповідну продукцію з перевірених джерел за справедливою ціною.

Програми підтримки вразливих верств населення / Безкоштовні продукти/послуги / Робота зі співробітниками / Робота з клієнтами в умовах кризи

Здійснення безкоштовних вантажних автоперевезень для забезпечення товарами першої необхідності сімей, що опинились у скруті в зв’язку з епідемією. Надання частини складських площ для тимчасового розміщення товарів, спрямованих на боротьбу з COVID-19.

Для водіїв та співробітників складських комплексів, які не можуть працювати дистанційно, розроблено відповідні інструкції, усіх працівників забезпечено засобами індивідуального захисту.

Налагоджена постійна комунікація з клієнтами для інформування про зміни в логістичних процесах, розроблено детальний план дій компанії відповідно до різних сценаріїв перебігу подій для безперебійного обслуговування клієнтів.

https://eba.com.ua/grupa-logistychnyh-kompanij-zammler-dopomagaye-v-borotbi-z-covid-19/https://logist.fm/news/zdolati-mozhna-bud-yaku-krizu-tilki-ne-krizu-lyudyanosti-viktor-shevchenko , https://eba.com.ua/logistyka-v-umovah-karantynu-yak-pratsyuye-grupa-kompanij-zammler/

Робота зі співробітниками

Починаючи з 16 березня, всі співробітники, які мають бажання та технічну можливість працювати вдома, можуть це робити у разі узгодження з менеджером. Якщо ж удома немає обладнання, компанія його надає за можливості. Також призупинено всі зовнішні навчальні курси.

https://zone3000.net/

Числа

Благодійна фінансова допомога

Благодійний марафон «Ти не один» тривав на каналі «1+1» протягом тижня, з 3 по 8 травня включно. Він стартував з онлайн-концерту за участю зірок українського шоу-бізнесу, які співали зі своїх домівок для глядачів. Провели марафон Лідія Таран, Марічка Падалко, Юра Горбунов і Катя Осадча, Дмитро Комаров та ведучі «Сніданку з 1+1». Фінальна сума зібраних коштів склала 2 011 210 гривень. Серед яких, загальна сума внеску від телеканалу 1+1 і партнерів 1 246 143 гривень; кошти, зібрані від смс-повідомлень абонентів Київстар, Vodafone та Lifecell 622 360 грн; платформа Українська біржа благодійності – 142 707 грн.

Процес закупівлі засобів захисту для українських медиків організатори розпочали одразу після завершення марафону – придбали 3 400 захисних костюмів, кожний з яких має відповідний сертифікат європейського зразку. На решту виручених коштів придбали спеціальні медичні рукавички з високими манжетами – 16 тисяч пар, медичні маски FFP2 – 10 000 штук, медичні захисні комбінезони багаторазового використання – 450 штук. Це те що найбільше потрібно і що просять медики. Всі засоби мають високу якість та сертифікати європейського зразку.

https://media.1plus1.ua/ua/news/pidsumky_blahodiinoho_marafonu_ty_ne_odyn_ponad_trydtsiat_medychnykh_zakladiv_otrymaly_dopomohu    

Робота зі співробітниками / Робота з клієнтами в умовах кризи

Компанія вживає всіх необхідних заходів безпеки, щоб забезпечити безпеку співробітників, клієнтів та їх пацієнтів зі стоматології. 3Shape продовжуватиме обслуговувати клієнтів протягом цього важкого періоду, щоб лікарі та лабораторії могли продовжувати лікувати своїх пацієнтів настільки, наскільки це можливо у їхньому регіоні. Компанія наполегливо співпрацює зі стоматологами та виробляє необхідні їм продукти.

https://www.3shape.com/en/covid19

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ»,  вдячна 33 молодим людям, які в рамках Network-А-Тhon «Бізнес і суспільство» зібрали за 7 годин кейси щодо внеску бізнесу у боротьбу з пандемією. Також дякуємо Людмилі Биченко, волонтерці Центру “Розвиток КСВ”, за збір та аналіз інформації. 

 1. Демченко Ганна 
 2. Ярмоліна Христина   
 3. Усата Юлія Анатоліївна 
 4. Вишнякова Софія 
 5. Вершута Юлія 
 6. Штільгойз Олександр 
 7. Говоров Владислав 
 8. Король Софія 
 9. Гончарук Аліна 
 10. Поточевська Варвара   
 11. Кондратик Юрій
 12. Волошин Михайло  
 13. Омельченко Софія   
 14. Трушкіна Анна     
 15. Бондаренко Катерина 
 16. Завальський Андрій 
 17. Лапчевська Софія 
 18. Каменчук Ілона 
 19. Формода Ольга 
 20. Груба Соломія 
 21. Лось Вероніка 
 22. Кулініч Владислава 
 23. Ходань Ірина 
 24. Підгрушний Віктор  
 25. Берідзе Ека 
 26. Зубова Софія 
 27. Зазимко В’ячеслав
 28. Гусар Вадим 
 29. Гушпіт Каріна 
 30. Челембієнко Катерина 
 31. Жураківська Ірина 
 32. Очкас Єлизавета  
 33. Зінько Максим