• English
  • Ukrainian
  • Facebook

ВІДКРИТА РЕЄСТРАЦІЯ НА КСВ ШКОЛУ ЦЕНТРУ “РОЗВИТОК КСВ”

Центр КСВ відкрив реєстрацію на п’яту КСВ школу. Заняття Школи відбудуться – 9.02 – 10.02. 2018 р.

Мета КСВ Школи – продемонструвати, як працює КСВ, покращити стратегічне КСВ і соціальні проекти компанії. Унікальність Школи – це формат, практичність і робота з менторами. Школа відбуватиметься у форматі роботи над завданням за допомогою менторів після отримання базових знань. Менторами виступають представники українських компаній, які вже давно та успішно реалізують КСВ проекти, та співробітники Центру «Розвиток КСВ».

В рамках курсу учасники навчаться вирішувати складні кейси та пройдуть наступні теми:
- КСВ: дефініції, переваги, нормативні документи, застосування на практиці, стандарти;
- Розробка КСВ стратегії та кращі приклади стратегій;
- КСВ сфери: трудові відносини, корпоративне управління, права людини, захист довкілля, захист і підтримка громад, відносини із споживачами та чесні операційні практики;
- КСВ комунікації та нефінансова звітність: як готувати.

Учасники КСВ школи отримують навички з:
- розробки КСВ стратегії та стратегії соціальних проектів;
- оцінки своєї компанії за різними сферами КСВ;
- підготовки нефінансових звітів.

Випускники оцінили найвищими балами корисність навчання в КСВ Школі ( анонімне анкетування), відмічаючи такі риси прогарми як практичний підхід, структурованість теорії, актуальні механізми підготовки та написання КСВ стратегії, досвідчені ментори.

До участі запрошуються представники компаній, університетів та громадських організацій, студенти.
Вартість участі: 5000 грн. для членів і партнерів Центру; представників університетів, НУО, студентів – 3000 грн.
Реєстрація: ld@csr-ukraine.org
Питання стосовно Школи за телефоном: (044) 292 02 48

Про тренера: Марина Саприкіна, Виконавчий директор Центру «Розвиток КСВ» (2010-2018 рр), сертифікований консультант з КСВ програми REAP (ЮНІДО, програма відповідальних досягнень для малого і середнього бізнесу), національний експерт міжнародного стандарту соціальної відповідальності ISO 26000, випускник програми Executive MBA Університету Шеффілда, однією з провідних бізнес-шкіл Великобританії, і програми з відповідального бізнесу (SIMP, Щвеція). Запрошений лектор з КСВ в університетах Відня і Стамбула (2010-2015), консультант з питань прав людини у підприємницькій діяльності (2016-2017, Казахстан). Серед компаній, з якими вона працювала, електроенергетичні, телекомунікаційні, аграрні компанії, банки та ін. Автор Понад 40 публікацій з КСВ, в т.ч. підручника «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та методи управління» (2011), «КСВ для електроенергетичних компаній» (2014, Казахстан), «КСВ для державних компаній», «КСВ для муніципалітетів», «Як виміряти соціальні інвестиції» та ін.

Про Центр “Розвиток КСВ”: В цьому році святкує 10 років своєї діяльності заради розвитку КСВ в Україні. Центр КСВ об’єднує понад 30 компаній-членів. Ініціатор програми Партнерства між бізнесом та університетами, STEM коаліції і Національного Пакту для молоді з метою працевлаштування молоді та розвитку необхідних навичок. Центр КСВ є національним партнером CSR Europe (Брюссель) і WBCSD (Женева). На даний момент Центр працює з Міністерством економічного розвитку і торгівлі задля створення Національного контактного центру.