• English
  • Ukrainian
  • Facebook

ЛІДЕРСТВО В КСВ: ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПУБЛІКАЦІЇ “ПРАКТИКИ КСВ 2017”

PeremogaSpace, Бул. Тараса Шевченка, 62

16  травня 2018

15:00 – 17.00

PeremogaSpace, Бул. Тараса Шевченка, 62

 

Центр “Розвиток КСВ” за підтримки компанії EY та Платформи зростання української економіки запрошує на захід “Лідерство в КСВ: презентація практик КСВ 2017”.

Практики КСВ 2017 – це збірка кейсів з просування компаній Цілей сталого розвитку, яку було підготовлено в рамках Конкурсу кейсів з КСВ. В рамках заходу буде презентовано “Практики КСВ 2017”, яку отримають учасники заходу, які брали участь у Конкурсі кейсів з КСВ.

Серед поданих кейсів – кейси наступних компаній: Deloitte, Монсанто, Фармак, Watsons, Eleks, Syngenta, 1+1,Енергоатом, LOREAL Україна, Кредобанк, МХП, Нова пошта, CRH, DEC,  Nestle, Ашан Україна, Кока-Кола Беверіджіз Україна, Концерн Галнафтогаз, Небесна криниця, Астарта, AEQUO,  МСЛ, ДТЕК, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Креді Агіколь Банк, Інтекресі Бейс, Прикарпаттяобленерго, Правовий Альянс.

В рамках заходу учасники обговорять:

-         Конкурс кейсів з КСВ 2017 року,

-         Збірку кейсів “Практики КСВ 2017”,

-         Що таке лідерство в КСВ,

-         Якої інформації не вистачає в Україні з КСВ?

-         Внесок бізнесу в досягнення Цілей сталого розвитку.

Реєстрація – за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-NOvmTrr3CUz9E8TUTKb5I0v9ofNrrPdkbdtJ2Ln2imL3oA/viewform?c=0&w=1

Очікуйте на підтвердження, у зв’язку з обмеженням місць. Контакти: (044) 292 02 48

***

Про Центр “Розвиток КСВ”: експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – розвиток КСВ, розвиток кар’єри, співпраці бізнесу і університети, розвиток STEM. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Про EY: міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри та впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Про Платформу зростання зеленої економіки: учасниками Платформи є Торгово-промислова палата України, Центр “Розвиток КСВ”, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки. Платформа сприяє структурованому діалогу з енерго- та ресурсоефективного управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства.