• English
  • Ukrainian
  • Facebook

ФІНАЛ КОНКУРСУ ЕСЕ «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ: ПЛАНУВАННЯ І РОЗВИТОК»

31  травня 2017 року

12.00 – 17.30

DEC Place (Київ, бул. Лесі Українки, 23 Б)

Напередодні Дня захисту дітей (1 червня) Центр «Розвиток КСВ» та CareerHubпроведуть фінал конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Зустріч з молоддю під назвою «Майбутнє України: моя кар’єра та внесок» присвячена тому, як молодь планує свою кар’єру в Україні. Захід є соціальним ліфтом для дітей з різних куточків України: вони зможуть поспілкуватися з успішними людьми,  отримати поради та спланувати власну кар’єру. Партнери заходу − Мiнiстерство молоді та спорту України, «ПУМБ», «УкрСиббанк» та «DEC Education».

Учасниками зустрічі будуть десятикласники з усієї України: міст, містечок, і навіть сіл. Вони є авторами кращих есе про те, ким він/вона хоче стати, як уявляє своє перше робоче місце, і як його/її робота допоможе змінити країну.

Під час заходу діти познайомляться, представлять свою майбутню професію, і зможуть задати питання відомим людям в Україні про їх кар’єри. А вже наступного дня 1 червня переможці конкурсу проведуть День з успішною людиною (керівником підприємства, міжнародної організації, державного органу влади тощо).

З питань акредитації ЗМІ та деталей заходу звертайтесь до організаторів: td@csr-ukraine.org, моб. 093 440 50 28

***

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування. Серед основних напрямів діяльності: створення карти професій та започаткування кар’єрних занять у школах та ВНЗ; розвиток співпраці молоді та бізнесу («Український пакт заради молоді-2020»); організація мотиваційного проекту для школярів «Моя кар’єра в Україні: погляд дітей». Детальніше: www.facebook.com/CareerHubUkraine

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади і просування України за кордоном. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1). Детальніше: www.csr-ukraine.org