• English
  • Ukrainian
  • Facebook

ФІНАЛ КОНКУРСУ З ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ СТУДЕНТІВ

Київська школа економіки, вул.Дмитрівська, 92-94, 4 поверх
13 червня, 3 11:00 до 14:00  - відбудеться фінальний захід Конкурсу з фінансової грамотності студентів, на якому відбудеться оцінка відео-робіт та захист інвестиційних планів студентів.  Конкурс проводився за підтримки компанії Visa і є частиною проекту «Фінансова та підприємницька грамотність».
Захід відбудеться за адресою: приміщення KSE (Київської школи економіки), вул. Дмитрівська, 92-94, 4-ий поверх.
Про Конкурс:
Метою Конкурсу з фінансової грамотності є мотивувати студентську молодь замислитися про фінансову грамотність. Завдання Конкурсу – отримати студентські відео, які в подальшому можуть використовуватися в навчальному процесі. Переможцем буде визначено команду або особу, яка надала цікаве відео і захистила свій інвестиційний план про використання (у разі перемоги) грошових призів від компанії Visa: 3000, 6000 і 9000 гривень (III, II і I місця відповідно).
Збір робіт відбувався у травні 2017 року. Було отримано 21 відео, 2 з яких не відповідали умовам Конкурсу. Після цього 19 робіт було оприлюднено на сайті finlit.in.ua  і за них могли голосувати глядачі. Автори кращих десять відео-робіт, що отримали найбільшу кількість балів від глядачів, приїдуть до Києва на захист своїх робіт 13 червня.
Про проект:
ФІНАНСОВА ТА ПІДПРИЄМНИЦЬКА ГРАМОТНІСТЬ – це освітній проект Центру «Розвиток КСВ» за підтримки компанії Visa, що має на меті підвищення обізнаності української молоді в сфері фінансової грамотності та підприємництва в Україні.
В рамках проекту буде:
1. проведено Національний конкурс відеороликів на тему фінансової грамотності серед студентів, щоб розширити їх знання про фінансову грамотність через відео (peer-to-peer навчання);
2. знято відео-поради щодо фінансової грамотності та підприємництва від лідерів громадської думки (державних діячів, артистів, молодих підприємців та топ-менеджерів), щоб надихнути студентів на вивчення фінансової грамотності та створення (соціального) бізнесу;
3. Створено веб-портал з фінансової та підприємницької грамотності із залученням експертів і менторів з різних сфер бізнесу для підтримки підприємництва серед молоді, а також відкрито креативні простори в двох університетах для навчання студентів та обміну ідеями.