• English
  • Ukrainian
  • Facebook

GREEN HUB “РЕСУРСОЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА: ЯК ВИМІРЮВАТИ?”

Tres Francais, Костьольна, 3

14  травня 2018

9.30 – 11.00

Tres Francais, Костьольна, 3

Центр “Розвиток КСВ” у партнерстві з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва запрошують представників компаній та екологів підприємств на Green Hub “Ресурсофефективність підприємства: як вимірювати?” Захід організовано за сприяння Платформи зростання української економіки.

З поглибленням євроінтеграційних процесів компанії України стикаються з новими вимогами та стандартами: необхідність модернізувати свої виробничі процеси, покращити якість продукції та зменшити витрати шляхом підвищення ресурсоефективності.

Основна ідея ресурсоефективності – «робити більше, витрачаючи менше». Ресурсоефективні рішення спрямовані на зменшення питомого споживання ресурсів (енергії, матеріалів, води) та утворення відходів, стоків і викидів, а також покращення умов праці.

-         Які заходи відносяться до ресурсоефективних?

-         Як ідентифікувати неефективне використання ресурсів на підприємстві?

-         Які приклади ресурсоефективних заходів, впроваджених на українських підприємствах, можна навести?

-         Що таке методика ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ)?

-         Чи можна самостійно розробити заходи щодо підвищення ресурсоефективності?

Про все це ми поговоримо на Green Hub вже 14 травня.  Учасникам заходу буде презентовано посібник “Основи ресурсоефективності підприємств”

Спікери:  Тарас Сакалош, виконавчий директор Центру РЕЧВ; Андрій Ворфоломєєв, експерт Центру РЕЧВ, розробник посібника “Основи ресурсоефективності підприємств”.

Реєстрація – за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdON9O7zFaJiDhPQ0Fu6VMRHqSPbuBIcVCKzXShliJWOb8N4Q/viewform?c=0&w=1

Очікуйте на підтвердження, у зв’язку з обмеженням місць. Контакти: (044) 292 02 48

***

Про Центр “Розвиток КСВ”: експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – розвиток КСВ, розвиток кар’єри, співпраці бізнесу і університети, розвиток STEM. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Про Платформу зростання зеленої економіки: учасниками Платформи є Торгово-промислова палата України, Центр “Розвиток КСВ”, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки. Платформа сприяє структурованому діалогу з енерго- та ресурсоефективного управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства.

Про Центр ресурсоефективного та чистого виробництва: організація, заснована за підтримки Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку, Урядів Швейцарії та Австрії, яка надає послуги технічного консалтингу, інжинірингу, експертизи та тренінгів. http://www.recpc.kpi.ua