• English
  • Ukrainian
  • Facebook

GREEN HUB “РОЗШИРЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВИРОБНИКІВ (РВВ)”

Très Français, вул.Костьольна, 3, Київ

 

Ресторан Tres Francais (Костьольна, 3)

 Центр «Розвиток КСВ» запрошує на квітневу зустріч Green Hub, що відбудеться 20 квітня (9.30 – 11.00) і буде присвячена темі розширеної відповідальності виробників. Захід проводиться за підтримки Платформи зростання зеленої економіки.

Метою розширеної відповідальності виробників є запуск систему обігу відходів та їх ефективної переробки. Наприклад, в Японії введення РВВ підвищило збір і переробку відходів тари та упаковки з 1997 по 2000 роки на 27%.

В Україні, відповідно до статті 17 Закону України «Про відходи»,  виробник має дбати про долю відходів, які спонукає його виробництво. Також було затверджено постанову № 915, яка регулює акумулювання платежів за випуск на ринок тари та пакування, і зобов’язує виробників та імпортерів сплачувати кошти за майбутню утилізацію.

·         Як відбувається процес РВВ зараз?

·         Що думають компанії з РВВ?

·         Чи готові вони грати по європейським правилам?

·         Чи можливо партнерство громадських організацій та бізнесу з питань РВВ?

Про все це ми поговоримо на квітневій зустрічі Green Hub , присвяченій РВВ. Серед спікерів – Анна Таранцова, відповідальна за питання корпоративної соціальної відповідальності та зв’язків з органами влади в Тетра Пак, голова робочої групи по поводженню з відходами Американської торгової палати в Україні,

Реєстрація до 19 квітня: ld@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

*Просимо демонструвати соціальну відповідальність і відвідувати захід, якщо зареєструвались

***

Про Центр “Розвиток КСВ”: експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктні часи, бізнес і університети, соціальна відповідальність державних органів влади і державних компаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

Про Платформу зростання зеленої економіки: учасниками Платформи є Торгово-промислова палата України, Центр “Розвиток КСВ”, Центр ресурсоефективного і чистого виробництва, Глобальний Договір ООН, Інститут Зеленої економіки. Платформа сприяє структурованому діалогу з енерго- та ресурсоефективного управління підприємствами і створює міжрегіональні мережі контактів та партнерства.