Кейс компанії АСТАРТА

«АСТАРТА» один з найбільших вертикально інтегрованих агро-індустріальних холдингів в Україні. Сталий розвиток компанії забезпечується реалізацією політики корпоративної соціальної відповідальності. Ще у 2014 році «АСТАРТА» розробила КСВ Стратегію з метою узагальнення соціальних та екологічних ініціатив,
посилення їх результативності.

ПРОБЛЕМА
«Чорний лебідь» у вигляді пандемії коронавірусу COVID-19 парадоксальним чином і дистанціював людей, і об’єднав у боротьбі з інфекцією. Вважаємо, що пріоритетним для компанії є мобілізація сил та взаємодія з владою та іншими бізнесами для подолання коронавірусу.Проте не менш важливою є відповідальність перед працівниками, пайовиками та їхніми родинами – кожен з них прагне впевненості у завтрашньому дні. Тому компанія повинна дбати і про безперервність виробничих процесів, аби забезпечувати фінансову стабільність», – зауважує генеральний директор АСТАРТИ, Віктор Іванчик.

РІШЕННЯ
Під час пандемії коронавірусу COVID-19 компанія мобілізувала всі свої ресурси та впродовж першого кварталу виділила 23 млн гривень на підтримку громади. Значна частина допомоги лікарням вже була передана – це дезінфектори, антисептики, тест-системи на визначення коронавірусу, захисні костюми, респіратори, одноразові рукавички, окуляри, маски.

Також «АСТАРТА» закупила 15 апаратів штучної вентиляції легень, 5 кисневих концентраторів, дефібрилятор, монітори пацієнта, пульсоксиметри, безконтактні термометри для Глобинської, Шишацької, Семенівської, Решетилівської, Новосанжарської, Кобеляцької, Хорольської, Миргородської, Волочиської, Підволочиської, Лановецької, Красилівської, Чуднівської, Хмільницької, Диканської районних лікарень. Деяке обладнання вже передано лікарням, частково поставка очікується з-закордону в середині квітня в травні.

Всього 36 лікарень у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Тернопільській, Харківській та Чернігівській областях отримали допомогу та вона продовжує надходити.

РЕЗУЛЬТАТ
Компанія планує і надалі продовжувати програму допомоги усім лікарням – вони з ними на постійному зв’язку та намагаються оперативно реагувати на запити та посильно допомагати. Все залежатиме від ситуації із рівнем захворюваності в країні. Також компанія планує закупити та передати в лікарні ще життєво-необхідне медичне обладнання.

Незважаючи на всі коронавірусні перепони, “АСТАРТА” працює, згідно окреслених на початку року планів. Успішно розпочалась та триває посівна кампанія. Для безпеки працівників в умовах пандемії, з 16 березня максимальну кількість адміністративного персоналу було переведено на режим віддаленої роботи. Вся велика команда компанії працює злагоджено, ефективно комунікуючи, тому втрат у продуктивності немає. Колектив, котрий працює в полі, або ж у зв’язку з посадовими обов’язками, не може залишатися вдома, проінструктований щодо дотримання правил поведінки під час пандемії коронавірусу, забезпечений захисними масками, рукавичками та дезінфікуючими засобами.

Щодо соціальної відповідальності “АСТАРТИ” – вона залишається незмінною: компанія допомагала громадам раніше і продовжить цю роботу, тому що вона невід’ємна від стратегії розвитку всієї “АСТАРТИ”.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top