Кейс компанії Метінвест

До Групи Метінвест входять видобувні і металургійні підприємства в Україні, Європі та США. Компанія є одним з найбільших вітчизняних роботодавців та має багаторічний практичний досвід впровадження кращих світових стандартів у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

ПРОБЛЕМА

Безпека співробітників – це головний виклик для компанії в період боротьби з пандемією COVID-19. Група докладає зусиль, аби  не допустити поширення вірусу, Метінвест допомагає медичним установам та громадянам.

РІШЕННЯ

Метінвест забезпечує персонал необхідними в період пандемії засобами індивідуального захисту в умовах їхнього дефіциту на ринку. Для працівників усіх українських підприємств Групи закуплені медичні маски і респіратори. Всі співробітники також забезпечені дезінфекторами для рук. 

Незважаючи на складну ситуацію, Група Метінвест продовжує виплачувати заробітну плату своїм співробітникам в повному обсязі. Адміністративний персонал керуючої компанії і до 95% адмінперсоналу виробничих підприємств переведені на віддалену роботу.

Під час пандемії Метінвест готовий долучитися до порятунку пацієнтів із підозрою на коронавірус COVID-19, вірусну пневмонію та інші легеневі захворювання.

  • Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча (ММК імені Ілліча), що входить до Групи Метінвест, передає життєво важливий для пацієнтів кисень в маріупольські міські та обласні лікарні, перинатальний центр, онкологічний диспансер, а також всім медичним установам, які його потребують.
  • Підприємства Групи (Азовсталь, ММК імені Ілліча, Метінвест-Промсервіс) побудували  киснепроводи  та  кисневі модулі у трьох міських лікарнях Маріуполя.
  • Метінвест бере участь у роботі регіональних антикризових штабів з боротьби з коронавірусом. Санаторії-профілакторії компанії переведені в режим чергування і готові в будь-який момент почати приймати пацієнтів.
  • Фонд Ріната Ахметова разом із Групою Метінвест передав у Донецьку, Дніпропетровську та Запорізьку області 160 тисяч тестів на виявлення COVID-19.
  • Фонд Вадима Новинського разом із Групою Метінвест передав респіратори і костюми високого ступеню захисту медикам 17 лікарень Дніпропетровської області, 10 тисяч тест-систем для виявлення COVID-19 дніпропетровській обласній лабораторії, а також закупив партію засобів індивідуального захисту для медиків міських лікарень Кривого Рогу.
  • Виділяються кошти на придбання засобів індивідуального захисту і спецобладнання для співробітників правоохоронних органів, лабораторій і станцій екстреної медичної допомоги.
  • Група Метінвест забезпечує продуктовими наборами ветеранів виробництва в містах своєї присутності під час карантину в Україні. Адресну допомогу отримають понад дві тисячі осіб в Маріуполі, Запоріжжі, Кривому Розі, Авдіївці, Кам’янському, Покровську та Новгородському.
  • Акціонер Групи Метінвест Рінат Ахметов об’єднав зусилля всіх бізнесів SCM, Благодійного фонду та ФК «Шахтар» для допомоги Україні у період пандемії. За його особистою ініціативою на боротьбу з COVID-19 виділено 300 мільйонів гривень.

РЕЗУЛЬТАТ

Група Метінвест активно сприяє подоланню COVID-19. Група акцентує свою увагу на практичному аспекті допомоги. Компанія розуміє, що в цей час як ніколи важливі чіткі і усвідомлені дії великого бізнесу, а саме максимальна турбота про співробітників і допомога жителям міст присутності. Тому своїм головним завданням вважає підготовку до можливих наслідків поширення вірусу.

«Ми докладаємо зусиль аби убезпечити наших працівників та їхні родини від COVID-19.   Ми прагнемо, щоб наші підприємства продовжували безперебійно працювати і забезпечували робочі місця, сплачувати  податки. Ми продовжимо надавати допомогу й надалі при цьому максимально сфокусуємо зусилля на тих напрямках, де ми дійсно можемо допомогти як соціально відповідальний бізнес в умовах нової реальності», – зазначив генеральний директор Групи Метінвест, Юрій Риженков.

Група Метінвест продовжуватиме  брати участь у роботі регіональних антикризових штабів з боротьби з коронавірусом і допомагатиме медичним закладам Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top