Кейс компанії Parimatch

Parimatch — міжнародний букмекерський холдинг, представлений у різних країнах, маючи міжнародні та локальні ліцензії. Parimatch реалізує свою соціальну відповідальность завдяки некомерційній організації — міжнародному благодійному фонду Parimatch Foundation.  Місія Фонду — сприяти підвищенню добробуту та здоров’я спільноти через навчання та залучення дітей до занять спортом, надаючи рівні можливості для кожного.

ПРОБЛЕМА

Місія фонду — розвиток дитячого потенціалу через залучення до спорту та освітні програми. Втім, через пандемію фонд був вимушений відкласти свою основну діяльність і направити зусилля на те, щоб допомогти Україні пережити цей складний час.

У фонду скасувалося багато запланованого, адже більшість їхніх активностей передбачають проведення заходів.

РІШЕННЯ

™ Parimatch спільно з міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation виділив 10 млн грн на боротьбу з пандемією в Україні. Компанія сфокусувалася на забезпеченні засобами індивідуального захисту медичних працівників. Адже лікарі стоять на передовій, і якщо не допомогти їм сьогодні, то завтра не буде кому боротись з пандемією та допомогти хворим людям, серед яких можемо бути й ми.

Parimatch Foundation передали захисні окуляри, респіратори різного ступеня захисту, нітрилові рукавички та безконтактні градусники лікарням міста Києва: Олександрівській лікарні, Міській дитячій інфекційній лікарні, Пологовому будинку № 3, Лікарні швидкої медичної допомоги, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м.Києва, Київській клінічній лікарні № 5, Київській клінічній лікарні № 9. Компанія планує забезпечити Лікарні № 9 та №4 обладнанням, необхідним для лікування хворих на Covid-19, а також для дитячої інфекційної лікарні.

Окрім того, незважаючи на пандемію, фонд не припиняє свою діяльність з аудиторією батьків у соцмережах. Parimatch Foundation запустив онлайн-зарядку та спортивний челендж разом із українськими спортсменами і продовжує говорити про важливість спорту в житті дитини під час карантину.

РЕЗУЛЬТАТ

У Parimatch Foundation впевені, що під час пандемії, кожна компанія має трохи відійти від своїх звичних напрямків роботи та докласти зусиль, аби допомогти країні пережити цей складний період. Бо це — внесок в тому числі в себе та своє майбутнє.

Тому, на додаток до вже наданої допомоги лікарням в м. Києві, в найближчих планах компанії — допомога 5 опорним лікарням в Чернівецькій, Івано-Франківській та Львівській областях. Крім засобів індивідуального захисту, ці лікарні планують забезпечити й апаратами ШВЛ. Загалом підтримку отримають 13 опорних лікарень в Києві, Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Саме вони поряд з іншими сьогодні на передовій боротьби з епідемією і їм важлива увага соціально-відповідального бізнесу.

Також у Parimatch вважають, що не зважаючи на фокус на боротьбі з вірусом, слід також нести відповідальність перед своїми співробітниками, адже це також корпоративна соціальна відповідальність. Важливо продовжувати платити людям зарплатню, йти на поступки партнерам, знаходити компроміс, адже економіка зараз у важкій ситуації, всім доводиться адаптуватися. Важливо думати не тільки про себе, а й про тих, хто поруч.

«Пандемія показує, що коли приходить велика біда, ми всі перед нею рівні. Зараз ми маємо ту країну, яку будували протягом 30-ти років, і в ній треба багато що покращити. Але ніколи не знаєш напевно, що саме потрапить під удар. Я впевнена, що коли криза закінчиться, у бізнесу буде чіткіше розуміння, для чого йому соціальна відповідальність і що він від неї отримає — хай не сьогодні, а в близькому майбутньому», — зазначає президентка  міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation,  Катерина Білоруська.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *