Кейс компанії Прикарпаття-обленерго

Основною діяльністю АТ «Прикарпаттяобленерго» є передача та постачання електроенергії споживачам
Івано-Франківської області. Компанія вважає себе частинкою громади краю та протягом багатьох років здійснює соціальні інвестиції в її розвиток.

ПРОБЛЕМА
В умовах пандемії виникли запити від лікарень. Перелік необхідних засобів гострої необхідності надала Івано-Франківська обласна клінічна та інфекційна лікарні. Прикарпатські енергетики закупили те, що є першочерговим для роботи лікарів та лікарень в цілому – індивідуальний захист.
Також у цей період компанія спостерігає погіршення психологічного клімату в компанії серед працівників.

РІШЕННЯ
«Соціально відповідальний бізнес сьогодні сфокусований в об’єднанні зусиль у боротьбі із загрозою від коронавірусу. АТ «Прикарпаттяобленерго» також внесло свою лепту, щоб дати відсіч коронавірусу. Друге важливе питання – здоров’я та захист працівників!» – зазначила керівниця відділу інформаційної політики АТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Лещишин.

Для боротьби з пандемією, компанія вже придбала понад 3 000 хірургічних оглядових рукавиць, 700 хірургічних стерильних халатів та 50 комплектів протиепідемічного одягу, які передано двом лікарням. Для Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні закуплено апарат штучної вентиляції легень.

Компанія зазначає, що усвідомлює, що їх внесок не покриє потреби громади повністю. Тому запустила флешмоб і, у такий спосіб, закликає інші бізнеси долучитися у допомозі медикам краю. Про потреби інфекційної лікарні вони розповідають на сторінці Прикарпаттяобленерго у Facebook. Так підтримують медичні заклади інформаційно.

За 3 тижні карантину (3 17.03 по 3.04) АТ «Прикарпаттяобленерго» спрямувало 1 804 600 грн. на боротьбу з COVID -19. З них, 977 тисячі гривень було спрямовано на придбання предметів індивідуального захисту працівників компанії. А 827 600 тисячі – на допомогу медичним закладам міста.

Також компанія виділила благодійну допомогу для потреб медиків області: 100 000 тисяч гривень – перераховано в антикризовий фонд Теплого міста, а 100 00 тисяч гривень – Івано-франківській Архієпархії УГКЦ
Надважливим також для компанії є захист власни співробітників, які змушені виходити на свої робочі місця. Адже енергозабезпечення – це питання критичної інфраструктури. За перші два тижні карантину на захист працівників спрямовано понад 977 тисяч гривень (респіратори, маски, дезінфектори, оприскувачі, халати, щитки тощо).

Соціально згуртуватися при фізичній ізоляції дозволила акція волонтерів «Шиємо маски» та благодійний розпродаж «Маски до Паски». Працівники та працівниці на карантині вдома шиють захисні маски для медиків Івано-Франківська та декоративні вироби для продажу. За перший тиждень роботи 16 волонтерів пошили та передали у лікарні 1200 масок. Ця діяльність, що фінансово підтримується пожертвами працівників, значно покращила атмосферу в колективі.

РЕЗУЛЬТАТ
Надалі Прикарпаттяобленерго планує посилювати свої дії у напрямку боротьби з пандемією, у тому числі через захист своїх працівників. Але так як для компанії забезпечення виробничої діяльності є на першому місці, то незважаючи на кризову ситуацію, вона все одно намагатиметься дотримуватися взятих на себе соціальних зобов’язань перед усіма цільовими аудиторіями!

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top