Напрям: Розвиток КСВ та популяризація Цілей сталого розвитку

Центр «Розвиток КСВ» впроваджує сталий розвиток компаній в Україні! Проводимо тематичні події, об’єднуємо КСВ-менеджерів/ок та надаємо практичні поради щодо сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. CSR Ukraine об’єднує компанії та адвокатує розвиток КСВ на національному рівні.

Проєкти після 24 лютого 2022 р.:

Конкурс кейсів з КСВ для компаній

Конкурс кейсів з КСВ — найстаріша премія з КСВ в Україні та проводиться з 2009 р. за підтримки EY та Global Giving заради підтримки, оцінювання та нагородження соціально відповідального бізнесу.

Brave Ukrainian Business

Відеопроект «Відважний український бізнес» – це наша подяка всім компаніям, які працюють, допомагають і мають чітку позицію під час війни Росії проти України. Також закликає міжнародну бізнес-спільноту – не припиняйте підтримувати Україну! 

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub

UWE_Hub – спільнота з програмою навчання для жінок в Україні та за кордоном, які мають власний бізнес, які тільки планують його розпочинати чи територіально переміщати.

Sustainability4Ukraine

21 червня міжнародне співтовариство зібралося, щоб дослідити наслідки війни та глобальні тенденції майбутнього сталого розвитку.

 

 

Інформаційна робота з бізнесом 

Зустрічі з міжнародними компаніями, бізнес-асоціаціями, партнерами за кордоном та компаніями-членами CSR Ukraine для поширення інформації про допомогу та збір коштів під час війни.

Менторська програма для українців за кордоном 

Програма #M4U за підтримки компанії SAP із залучення експертів-представників компаній для того, щоб познайомити українців з ринком праці у певній країні та сприяти культурній і професійній інтеграції.

Навчання англійській мові «Freedom English»

Безкоштовні онлайн-курси за підтримки ІТ-Інтегратор з англійської мови для українців/ок за кордоном з метою допомогти використовувати навички комунікації у побутових та робочих ситуаціях.

Всі проєкти:

Онлайн-Курси для КСВ-менеджерів

Платформа онлайн-навчання про Цілі сталого розвитку та КСВ IMPACTORIUM створена для збільшення обізнаності про реалізацію ЦСР на особистому, професійному та державному рівнях.

Зустрічі компаній-членів Центру

Зібрання представників українських компаній-членів Центру, які впроваджують практики КСВ. На зустрічах обговорюються результати реалізованих КСВ проєктів, плани та перспективи.

КСВ Школа

Дводенний інтенсивний тренінг для представників компаній, університетів та ГО, які цікавляться сталим розвитком та продовжується самостійною роботою за допомогою менторів й публічним захистом. Захід відбувається з метою покращити стратегічне розуміння та планування КСВ компаніями.

КСВ Сніданки

Відкриті зустрічі для бізнесу, присвячені глобальним тенденціям КСВ, ключовим трендам, викликам у світі та ефективним ініціативам. Спікерами/ками сніданків виступають експерти/ки, представники/ці ГО, засновники/ці та СЕО компаній з метою підвищити професійні знання експертів/ок з КСВ.

SDG Opinion Space

Комунікаційний майданчик для обговорення основних викликів, роль ЦСР у подоланні викликів, кейси компаній. Це дискусії задля генерації ідей та пошуку рішень разом з представниками/цями бізнесу, ГО та міжнародних організацій.

SDG-Амбасадори

Лідерська програма для молоді для створення проєктів задля реалізації ЦСР. SDG є абревіатурою Цілей сталого розвитку (Sustainable Development Goals), яких світ має досягти до 2030. Вже було проведено 2 сезони лідерської програми.