Сміливий український бізнес

Центр «Розвиток КСВ» вже протягом 15 років об’єднує компанії в Україні, які проводять корпоративну соціальну відповідальність та працює з більш ніж 120 компаніями у КСВ проєктах. 

В рамках нашої ініціативи, за підтримки організації Global Giving, ми запускаємо медійний проєкт Brave Ukrainian business і хочемо показати світовій спільноті неймовірну корпоративну соціальну відповідальність українського бізнесу.

Через історії малого, середнього та великого бізнесу ми хочемо показати сміливість та відповідальність українських компаній та розкрити питання: 

  • роботи компанії до та після вторгнення росії, 
  • викликів, з якими зараз зустрічається бізнес, 
  • безпеки співробітників,
  • топ-порад малому та середньому бізнесу в Україні, а також міжнародним компаніям, 
  • відповідальність по відношенню до співробітників, громад, Армії, 
  • залученість СЕО у волонтерські проєкти, 
  • перегляд стратегії та ситуацію на економічному фронті, 
  • роль компанії у відновленні країни. 

Відео-проєкт «Сміливий український бізнес» — це наша подяка всім компаніям, що працюють, допомагають та мають чітку позицію під час війни росії проти України, а також заклик до міжнародної спільноти — не зупиняйтеся підтримувати України! Співпраця у спільних проєктах, звернення до послуг українських-компаній, спільне ведення бізнес-справ — один із кращих можливих внесків для допомоги українському бізнесу. 

Ми готові показати тізер проєкту «Сміливий український бізнес», що демонструє силу, незламність та відповідальність українського ІТ-сектору:

Розвиток ІТ-сектору в Україні: 

Попри воєнний стан, мобілізацію, вимушену релокацію бізнесів та команд, IT-галузь України в I кварталі 2022 року забезпечила рекордні $2 млрд експортних надходжень — на 28% більше, ніж минулого року ($1,44 млрд). 

До повномасштабного наступу Росії, IT-галузь була на третьому місці за темпами зростання експортного виторгу після агропромислового комплексу та металургії. Водночас на початку лютого 2022 року IT-індустрія досягла найвищого за всю історію українського IT-ринку щомісячного показника експорту — $839 млн, що на 43% більше за аналогічний період 2021 року ($480 млн).

Працюють більше 6 років. Мають офіси на Мальті, у Німеччині, Польщі та в США. В основному працюють з американськими та ізраїльськими компаніями в питаннях кібербезпеки. Послуги, які надають, – все, що стосується допомоги в питаннях кібербезпеки: тестування, захист і консультування. 

Кількість співробітників – 70+ 

Загальна сума внеску – 300 тис $

Закупили більше 500 шт амуніції для військових, понад 400 шт планшетів, понад 15 шт дронів, 7 шт пікапів, 2 тягачі для гармат та інше. 

Компанія співпрацює з Службою Міністерства Звязку, Львівським танковим заводом, Львівською ОДА.

Створили внутрішній канал для об’єднання та надання волонтерської допомоги.

Сайт компанії – https://underdefense.com/ 

Є найбільшою компанією з розробників програмного забезпечення в Центральній та Східній Європі. Виконали понад 20 000 проєктів за майже 30 років роботи на ІТ-ринку. Мають 41 офіс у 12 країнах, такі як США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Швеція, Сінґапур, Об’єднані Арабські Емірати та інші. 

Кількість співробітників – 13 тис.

SoftServe підтримує економіку України з перших днів війни, так, до прикладу, в лютому компанія перерахувала сумарно 50 млн гривень податків авансом, аби додаткові надходження до держбюджету країни підсилили економіку.

SoftServe виділив 12 млн гривень на допомогу по різних напрямках пов’язаних з війною, а згодом ще 22 млн гривень від керівництва компанії. Окремо, працівники компанії зібрали 2 млн гривень та продовжують збирати значні суми і зараз. Більше 400 000 доларів пожертв здійснили також клієнти, партнери та працівники компанії з-за кордону.

Велика частина цих коштів була скерована корпоративному Благодійному Фонду «Відкриті очі», який займається закупівлею необхідних речей та гумдопомоги за кордоном, логістикою та транспортуванням в Україну та по українських містах і зокрема на Cхід. На рахунку фонду – десятки вантажівок та більше 300 тон гумдопомоги, медикаментів, харчів, комп’ютерної техніки для потреб біженців та військових.

Також допомагаємо у боротьбі і власною експертизою: сотні ІТ-спеціалістів компанії в межах проекту ОпенТех співпрацюють з НГО та урядовими структурами, розробляючи для них цифрові продукти та рішення. У роботі волонтерів SoftServe на сьогодні близько 25 проектів. Частину проектів у підтримку держави та військивих наразі не можемо комунікувати назовні.

Сайт компанії – https://www.softserveinc.com/uk-ua  

ІТ-Інтегратор — найбільший розробник та постачальник IT-рішень для державного сектора України. Більше 20 років на українському ІТ-ринку та є компанією-партнером 40 міжнародних вендорів. Перша в Україні woman-friendly технологічна компанія. 

З початком війни максимальна кількість ресурсів та можливостей компанії покладено на волонтерську допомогу підрозділам ЗСУ, ДСНС, фронтовим волонтерам, ВПО в Україні та світі.

На запити військовиків командою «ІТ-Інтегратор» на волонтерських засадах збираються та передаються на фронт засоби захисту, медикаменти, спорядження, харчування, комунікаційне обладнання, оптика, автомобілі, плавзасоби, тепловізори, БПЛА. Для технічного забезпечення систем цивільного захисту громад та територій компанія постачає засоби масового сповіщення, тепловізійне обладнання, системи відеонагляду та захисту від дронів тощо.

Проваджено більше 6 соціальних ініціатив та КСВ-проєктів у 2022 році для ВПО, дітей та українців за кордоном. 

За час війни «ІТ-Інтегратор» спільно з БФ «Фонд освітніх ініціатив» в рамках багатьох волонтерських проектів надав допомогу бойовим та рятувальним підрозділам, а також українцям, що постраждали від бойових дій, на понад 1 млн. грн.

Сайт – https://it-integrator.ua/ 

Проєкт «Сміливий український бізнес» відкритий до будь-якого виду співпраці (медіа, інформаційне, партнерство). Контактний e-mail – ms@csr-ukraine.org.