• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Благодійність / Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей

У день захисту дітей Українська біржа благодійності влаштувала свято для вихованців дитячого будинку «Місто щасливих дітей», яким вже традиційно опікуються співробітники ПрАТ «МетЛайф».     «Дитячий будинок «Місто щасливих дітей» – це одне з місць, яке ми відвідуємо регулярно та всіляко намагаємось допомогти дітям, що опинились в складній життєвій ситуації. Минулого тижня нас запросили на святкування Міжнародного дня захисту дітей у цей заклад. Ми привезли з собою позитив, посмішки та гарний настрій» – відзначила Марія Кошель, співробітник відділу обслуговування власників полісів та волонтер ПрАТ «МетЛайф».
Завдяки благодійникам подія видалась чудовою – був і веселий концерт для малечі, і смаколики, і різноманітні  майстер-класи. Без сумніву, свято сподобалось всім: було безліч яскравих посмішок, задоволених очей та облич, в яких сяє щастя.

Співробітники ПрАТ «МетЛайф» також долучились до привітання – на зібрані кошти було придбано багато смаколиків, які вже другого червня разом з маленькими вихованцями дитячого будинку вирушили на відпочинок до літнього дитячого табору.

Висловлюємо вдячність усім співробітникам, хто брав участь та допомагав з організацією поїздок до «Міста щасливих дітей».
Про MetLife, Inc.   MetLife, Inc.  є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 149 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 50 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 48 місце у світовому рейтингу найбільших компаній 2016 року “Forbes Global 2000SM”, а також 40 місце у рейтингу Fortune 500® за 2016 рік.
В Україні компанія представлена Приватним Акціонерним Товариством “МетЛайф”, яке з 2002 року надає широкий спектр накопичувальних і страхових продуктів для індивідуальних клієнтів, а також програми страхування для співробітників. Продукти MetLife поширюються через широку мережу незалежних фінансових консультантів, кептивних агентів, а також окремих банків. ПрАТ “МетЛайф” обслуговує більше 485 тисяч клієнтів (станом на кінець 1 кварталу 2017 року) та пропонує понад 30 страхових програм, включаючи накопичувальне страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я і корпоративне страхування.
Про «Місто щасливих дітей» Благодійна організація «Місто щасливих дітей» була створена у 2007 році з метою підтримки і розвитку мережі дитячих центрів допомоги дітям. У січні 2008 року організація спільно із Службою у справах дітей і ЮНІСЕФ ініціювали створення та відкриття першого центру допомоги дітям. Такий центр кардинальним чином відрізняється від дитячих будинків радянського зразка. В ньому впроваджують нові методи виховання та індивідуальний підхід до кожного вихованця. Тут діти проходять соціально-психологічну реабілітацію та готуються до життя в родині. Центр створено за принципом великої затишної квартири, а навчання дітей відбувається з урахуванням їх творчих здібностей