• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Споживачі / На АЗК «ОККО» – ще більше пеленальних столиків

На АЗК «ОККО» – ще більше пеленальних столиків

В рамках реалізації глобальної програми безбар’єрності,перші пеленальні столики зявилися на автозаправних комплексах «ОККО» ще у 2010 році. Компанія першою в Україні серед великих АЗС-мереж потурбувалася про те, щоб батьки, які подорожують автомобілем з маленькими дітьми, мали можливість переодягнути свою малечу в комфорті та теплі. Зараз у мережі «ОККО» доступними для використання є вже 31 пеленальний столик. У першій половині 2017 року в компанії розпочате їхнє активне оновлення, яке буде продовжуватися і в подальшому.

На 6 АЗК «ОККО» проведено заміну старих пеленальних столиків на більш нові та зручні, а також встановлено 2 нових пеленатори у  селах Чабани (траса «Київ-Одеса») та Калинівка (траса «Київ-Чоп»). Найближчим часом ще 2 пеленальних столики буде змонтовано на АЗК в Житомирській області в селі Зарічани та на території Левківської сільської ради на автомобільному шляху «Київ-Чоп». Таким чином, переважна більшість великих трасових АЗК в мережі «ОККО» сьогодні облаштована з турботою про найменших відвідувачів.

«Гості наших АЗК дуже різні, і ми прагнемо максимально враховувати інтереси кожного. Але є серед них такі, хто потребує особливої турботи. Наприклад, батьки, котрі  подорожують з маленькими дітьми, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Анна Тиховська. – У них часто виникає необхідність змінити малюкові підгузки в більш зручних умовах, ніж салон автомобіля, чи просто дати малечі змогу полежати і погратися після тривалого перебування у дитячому автокріслі. Усе це можна зробити на наших АЗК. А коли дитина перебуває в комфорті, то й батьки за кермом почуваються спокійніше і впевненіше».

Спланувати маршрут із комфортними зупинками на «ОККО», що мають пеленатори, можна за посиланням.

 Довідка:

«Концерн Галнафтогаз» є оператором мережі АЗК «ОККО» – однієї з найбільших автозаправних мереж в Україні, до складу якої входить понад 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє й найбільша в Україні мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 41 ресторан, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи «Концерну Галнафтогаз» займаються також реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 16 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. На 7 київських АЗК та ще 5 локаціях за межами автозаправних комплексів працюють пункти прийому власної мережі хімчисток Bolla.