• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Благодійність / ПрАТ «МетЛайф» долучився до 25-го «Пробігу під каштанами»

ПрАТ «МетЛайф» долучився до 25-го «Пробігу під каштанами»

28 травня 2017 року співробітники ПрАТ «МетЛайф» пробігли дистанцію у 4 км 900 метрів на 25-му щорічному спортивно-благочинному заході «Пробіг під каштанами» у м. Києві. Волонтери ПрАТ «МетЛайф» беруть участь у цій акції вже кілька років поспіль, постійно збільшуючи кількість учасників,  заохочують до здорового способу життя та приносять користь нашому суспільству. Адже зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.
“Я щиро радію за особисті досягнення наших колег – для декого ця подія стала новим досвідом та новими емоціями. Адже справа не у спортивних здібностях, а в солідарності людей, бізнесу та суспільства,” – зазначила лідер корпоративної соціальної відповідальності та керівник відділу обслуговування власників полісів ПрАТ “МетЛайф”, Олена Мельченко.
Висловлюємо  щиру подяку усім учасникам пробігу та бажаємо нових перемог!

Про MetLife, Inc.   MetLife, Inc.  є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 149 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 50 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 48 місце у світовому рейтингу найбільших компаній 2016 року “Forbes Global 2000SM”, а також 40 місце у рейтингу Fortune 500® за 2016 рік.

В Україні компанія представлена Приватним Акціонерним Товариством “МетЛайф”, яке з 2002 року надає широкий спектр накопичувальних і страхових продуктів для індивідуальних клієнтів, а також програми страхування для співробітників. Продукти MetLife поширюються через широку мережу незалежних фінансових консультантів, кептивних агентів, а також окремих банків. ПрАТ “МетЛайф” обслуговує більше 460 тисяч клієнтів (станом на кінець 2016 року) та пропонує понад 30 страхових програм, включаючи накопичувальне страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я і корпоративне страхування.

Про «Пробіг під каштанами» «Пробіг під каштанами» – наймасовіша спортивно-благодійна акція в Україні. Проходить щорічно, починаючи з 1993 року на День Києва (остання неділя травня). Мета пробігу: привернути суспільну увагу до проблем дитячої смертності в Україні; посилити позитивне ставлення населення до здорового способу життя; розвивати у людей традицію взаємодопомоги; стимулювати корпоративні компанії до прояву соціальної активності; зібрати максимальну кількість коштів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.