• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Благодійність / «Пробіг під каштанами 2017»: внесок команди NUTRILITE

«Пробіг під каштанами 2017»: внесок команди NUTRILITE

25-й щорічний спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами» зібрав понад 10 000 учасників, бажаючих підтримати дітей із захворюваннями серця на їх шляху до здоров’я. Традиційно найчисленнішою командою проекту стала команда NUTRILITE, яка в цьому році об’єднала 2 986 осіб від компанії «Емвей Україна», в тому числі 350 дітей з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Києва.

Завдяки проекту було зібрано 1 500 000 гривень. З них команда NUTRILITE поклала в загальну скарбничку 447 900 гривень. Як партнер дитячого забігу, компанія Amway перерахувала 52 500 гривень в якості реєстраційного внеску за участь 350 дітей, учасників «Команди здійсненої мрії», які є колишніми пацієнтами Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Також з ініціативи компанії на Пробігу була організована дитяча зона, спрямована на формування навичок здорового способу життя, де більше 700 дітей активно, весело і пізнавально проводили час.

«Спорт не тільки зміцнює здоров’я, розвиває силу і витривалість, а й об’єднує людей заради доброї справи, у випадку з Пробігом – заради порятунку життя дітей. І я безмежно вдячний, що ми ось уже 9 років беремо участь в проекті найчисленнішою командою. Для мене це найкращий приклад втілення наших цінностей – взаємної підтримки, турботи про здоров’я і прагнення змінювати життя людей на краще. Разом ми здатні гори перевернути. Дякую всім!» – Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна».