• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Благодійність / Пробіг під каштанами 2017

Пробіг під каштанами 2017

День Києва 28 травня став також і святом благодійності – люди з усіх куточків України об’єдналися для участі в 25-му щорічному спортивно-благодійному проекті «Пробіг під каштанами». Традиційно найчисленнішою командою проекту стала команда NUTRILITE в кількості 2986 чоловік від компанії «Емвей Україна», до складу якої також входить 350 дітей з Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Києва. Компанія також 5-й раз виступає генеральним партнером проекту.

Участь в Пробігу стало доброю традицією, яку щорічно підтримує все більшу кількість представників компанії. Наприклад, в цьому році учасники команди NUTRILITE зі Львова та Одеси, які не змогли приїхати до Києва 28 травня, організували локальні акції – флешмоб «Збери серце», а в Івано-Франківську команда зібралася і пробігла п’ять кілометрів в своєму місті. Більше 250 Незалежних підприємців Amway висловили свою підтримку команді NUTRILITE в цій добрій починанні в своїх регіонах.

«Пробіг під каштанами» щорічно збирає як спортсменів, так і любителів бігу, а також всіх бажаючих зробити добру справу і допомогти дітям, які цього потребують. Приєднатися може кожен: бігуни власним прикладом надихають оточуючих вести більш здоровий спосіб життя, а всі, хто зробив реєстраційний внесок на Пробіг роблять внесок в загальну скарбничку коштів, які будуть передані Центру кардіології для придбання нової двопроекційної ангіографічної системи Siemens класу AXIOM Artis zee для рентгенологічного дослідження серця і судин

«Взаємна підтримка, турбота про здоров’я і прагнення змінювати життя людей на краще – основоположні принципи бізнесу Amway. Той факт, що така велика кількість співробітників і Незалежних підприємців Amway щороку відгукуються на заклик компанії взяти участь у Пробігу і знаходять можливість допомогти дітям з проблемами серця, свідчить про глибоке розуміння цінностей компанії усіма нашими співробітниками і НПА. Я безмежно вдячний усім учасникам проекту – разом ми допомагаємо дітям почати жити здоровим повноцінним життям», – Томаш Мурас, генеральний директор ТОВ «Емвей Україна».

Дистанція благодійного забігу для команди NUTRILITE – це наш «здоровий шлях разом», вклад кожного учасника Пробігу в одужання маленьких пацієнтів Центру на їх шляху до щасливого, повноцінного життя. Традиційно, в складі команди NUTRILITE бігли забіг люди з обмеженими можливостями. У «Забігу мужніх» взяли участь більше 20 людей на візках, подолавши 300-метрову дистанцію як символ того, що для людини будь-які перешкоди стають незначними, якщо у нього є підтримка і чітка мета.

За 25 років Пробіг допоміг сотням дітей. Багато з них, подорослішавши, приєдналися до благодійного проекту в складі «Команди здійсненої мрії». Наприклад, свою першу дистанцію пробігла 3,5-річна Валя Ушакова. Півроку тому дівчинці провели операцію в Центрі, що стало можливим завдяки Пробігу. Людмила Ушакова, мама Валюші (3,5 років), учасниці «Команди здійсненої мрії»: «В минулому році учасники «Пробігу під каштанами» бігли заради здорового серця моєї Валюші, адже операцію нам зробили лише півроку тому. У цьому році на Пробігу ми бігли разом всією сім’єю, щоб подарувати можливість іншим діткам мати здорове серце!»

Здоровий спосіб життя важливо прищеплювати з дитинства. Для цього на «Пробігу під каштанами» з ініціативи Amway була організована дитяча зона в рамках національної спортивно-розважальної програми Sport for Peace. Більше 700 дітей взяли участь у спортивних естафетах та цікавих майстер-класах, а також попрактикували свої творчі навички і просто весело провели час.