• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Благодійність / Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати 16 тисяч євро на принтер Брайля для незрячих

Путівник «Україна для Вас» допоможе зібрати 16 тисяч євро на принтер Брайля для незрячих

Почалися продажі книги-путівника «Україна для Вас: кращі маршрути очима інсайдерів». Всі виручені гроші підуть на придбання принтера, який друкує книги для незрячих людей, а також друк шрифтом Брайля тиражу «Гаррі Поттера».

Путівник «Україна для Вас» створили банк ПУМБ і видання l’officiel. В інтернеті путівник продається тільки на Yakaboo.ua. Щоб придбати сучасний принтер, потрібно продати 2500 книг за ціною 250 грн.

Цю книгу приємно купувати. У путівнику «Україна для Вас» 170 туристичних точок, і серед маршрутів ні Львова або Одеси. Замість цього – Біле озеро з гліцерином для молодості, таємничі болота Міжрічинського парку і найкраща рибалка в Мізинському. Страви древлян на Житомирщині. Осляча ферма на Вінниччині або кінний двір серед розкішних лугів на березі річки Снов. Це місця, про які складно дізнатися в інтернеті. Краще купити книгу. Зібрати гроші на принтер можна разом – купіть «Україна для Вас: кращі маршрути очима інсайдерів»!

Чому потрібен принтер?

В Україні близько 80 тисяч людей – з істотними порушеннями зору. Це як ніби населення двох міст розміром з Борисполя. Вони можуть читати шрифтом Брайля. За 25 років в Україні надрукували всього близько 300 видань шрифтом Брайля для дітей і дорослих. Основна частина – навчальна література та книги для дітей. Середній тираж кожного видання – 20-30 штук. Книги передають з рук у руки. Знаходяться спонсори на видання окремих книг. Щоб друкувати більше і різноманітніше, волонтерам потрібен сучасний професійний принтер – BrailleBox вартістю близько 16 тисяч євро. Новим принтером буде користуватися Braille Studio – соціальна волонтерська ініціатива, яка 100% надрукованих книг роздає безкоштовно незрячим людям по всій Україні.

Як підтримати?

- Купіть книгу-путівник – літні подорожі стануть яскравішими. Загляньте всередину книги – такого видання ще не було.

- Сподобалась книга? Залишить відгук на її сторінці на Yakaboo.

- Просимо: розкажіть про путівнику своїм Рузям в соціальних мережах #УкраїнадляВас #напринтерБрайля

P. S. Як народилася ідея? Книгу створили банк ПУМБ і видання l’officiel. Спочатку це був обмежений тираж під маркетинговий проект. Але після запитань «А де мої знайомі можуть придбати цю книгу?» народилася ідея: випустити новий тираж і грошима від продажу підтримати тих, хто друкує книги шрифтом Брайля. А щоб видання могли купувати по всій Україні, організацію продажів взяв на себе інтернет-магазин Yakaboo.ua. Підтримайте проект і Ви!