• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Розвиток і підтримка громад / СПІВПРАЦЯ METLIFE ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЮ ОЛІМПІАДОЮ

СПІВПРАЦЯ METLIFE ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЮ ОЛІМПІАДОЮ

В Україні 20 волонтерів-співробітників компанії ПрАТ «МетЛайф підтримали проект Спеціальної Олімпіади України, що відбувся 19 травня у Києві у рамках регіональної ініціативи MetLife «Тиждень підтримки громад».
Ця подія стала продовженням співпраці MetLife в регіоні ЕМЕА (країни Європи, Близького Сходу та Африки) із Спеціальною олімпіадою та фондом Habitat for Humanity, які спонукають співробітників MetLife в регіоні ЕМЕА стати волонтером та взяти участь у громадських проектах.
Співробітники ПрАТ «МетЛайф допомогли у проведенні Всеукраїнського турніру з футболу 7Х7 за програмою «Об’єднаний спорт» для дитячих команд (7 спортсменів у кожній із команд, вік учасників 8-12 років). Турнір відбувся у спорткомплексі Національного педагогічного університету  ім. Драгоманова.

 Олена Мельченко, керівник відділу обслуговування власників полісів та КСВ-лідер ПрАТ «МетЛайф прокоментувала: «Я дуже вдячна усім нашим волонтерам, які підтримали цю подію разом з українською організацією «Спеціальна Олімпіада України». Це була чудова можливість показати, як MetLife може реально змінити ситуацію в суспільстві, якому ми служимо».

Загалом, у регіоні EMEA для участі в заходах однієї з організацій було запрошено 4500 співробітників MetLife в 26 країнах регіону протягом тижня підтримки громад, який тривав з 15 по 19 травня. Співробітники MetLife брали участь у Спеціальній Олімпіаді, метою якої були заняття спортом з молодими людьми з обмеженими інтелектуальними можливостями, а також  підтримали  місцеву ініціативу Habitat for Humanity зі створення або поновлення будівель в неблагополучних районах.

Тиждень підтримки громад фінансувався фондом MetLife Foundation, який має давню традицію підтримки ініціатив для заохочення волонтерів MetLife до участі у заходах, які покращують якість життя і розширюють можливості для людей.

Мішель Халаф, Президент регіону EMEA та Член Правління MetLife Foundation, сказав: «Ми дуже раді, що маємо можливість будувати наше співробітництво з Habitat for Humanity та Спеціальною Олімпіадою. Більше 750 співробітників у 21 країні по всьому регіону EMEA стали волонтерами минулого року, і сказали, що хочуть зробити більше в цьому році. Community Week пропонує їм відмінну можливість допомогти громадам, у яких вони працюють.»

Про MetLife, Inc.  

MetLife, Inc.  є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 149 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 50 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 48 місце у світовому рейтингу найбільших компаній 2016 року “Forbes Global 2000SM”, а також 40 місце у рейтингу Fortune 500® за 2016 рік.

В Україні компанія представлена Приватним Акціонерним Товариством “МетЛайф”, яке з 2002 року надає широкий спектр накопичувальних і страхових продуктів для індивідуальних клієнтів, а також програми страхування для співробітників. Продукти MetLife поширюються через широку мережу незалежних фінансових консультантів, кептивних агентів, а також окремих банків. ПрАТ “МетЛайф” обслуговує більше 460 тисяч клієнтів (станом на кінець 2016 року) та пропонує понад 30 страхових програм, включаючи накопичувальне страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я і корпоративне страхування.

Про MetLife Foundation 

Фонд MetLife Foundation був створений в 1976  році, щоб продовжити давню традицію MetLife  корпоративних внесків і участі у покращенні життя суспільства. З моменту свого заснування і до кінця 2015 року, MetLife Foundation виділив понад 700 мільйонів доларів у вигляді грантів і 70 млн. доларів інвестицій для організацій, які займаються питаннями для покращення ситуації у своїх громадах. Сьогодні MetLife Foundation приділяє увагу фінансовій інтеграції, вкладаючи 200 млн. доларів протягом наступних п’яти років, щоб допомогти побудувати безпечне майбутнє для людей і співтовариств по всьому світу. Щоб дізнатися більше про MetLife Foundation, відвідайте www.metlife.org