• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Довкілля / Співробітники 1+1 медіа зібрали 2 т сміття під час прибирання гори Щекавиця

Співробітники 1+1 медіа зібрали 2 т сміття під час прибирання гори Щекавиця

7 червня більше 40 співробітників 1+1 медіа на чолі з генеральним директором Олександром Ткаченко зібрали 2 т сміття під час прибирання одного із схилів гори Щекавиця – історичного місця столиці України.

Про цю гору ходить багато легенд, учасниками яких є «батьки-засновники» Києва – Кий, Щек, Хорив та сестра їхня Либідь та не менш легендарний Нестор-літописець. А ще – князь Олег-віщун, що нібито був похований на цій горі. Але Щекавиця – це не просто легенда.  Вона має історію, що сягає далеко за хронологічні межі міста Києва. Між цією горою та сусідньою Юрковицею виявлено велику кількість археологічних стоянок та поселень, починаючи від палеоліту й закінчуючи ранньослов’янськими скарбами римських монет.

І дуже прикро, коли таке місце завалене сміттям, яке викидають власники гаражів та будинків, які знаходяться поруч. Волонтери 1+1 медіа під час прибирання проводили роздільний збір сміття та одразу з нашим постійним партнером, компанією «Veolia» відправили його на сортувальні лінії. Таким чином, з 2 т загальної кількості було зібрано 200 кг ресурсоцінних відходів, з яких після переробки можна виготовити корисні вироби!

 Тому, роздільний збір сміття можна впроваджувати не тільки в офісі, але й на природі, під час прибирання.

 Як відбувалось прибирання на горі Щекавиця, можна побачити у сюжеті програми «Сніданок з 1+1».

B71O4060