• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Члени Центру / Дослідження EY «Найкращий роботодавець»

Дослідження EY «Найкращий роботодавець»

Протягом останніх трьох років можливості особистісного та професійного зростання залишалися ключовим фактором при виборі роботодавця, проте наразі досвідчені кандидати насамперед звертають увагу на розмір заробітної плати. Про це свідчать результати щорічного дослідження компанії EY «Найкращий роботодавець», проведеного у 2016 році. В опитуванні взяли участь понад 1000 фахівців з різних галузей з усієї України. Компанія EY висловлює особливу подяку партнеру дослідження Міжнародному кадровому порталу HeadHunter Україна (hh.ua).

У порівнянні з результатами минулорічного дослідження, основні критерії вибору роботодавця та їхня пріоритетність дещо змінилися. На фоні загальної невизначеності кандидати почали частіше звертати увагу на розмір заробітної плати та імідж компанії, що може свідчити про їхнє прагнення до стабільності. Цього року респонденти значно рідше згадували можливості особистісного та професійного зростання (68% у 2016 році порівняно з 79% у 2015 році), проте цей фактор залишається одним з визначальних. Як і раніше, кандидати прагнуть кар’єрного зростання, особливо представники покоління Y (з досвідом роботи до 5 років). В той же час, значно зросла важливість такого критерію вибору як корпоративна культура (на 7%), що увійшов до п’ятірки ключових у 2016 році. Зокрема, цей фактор є більш пріоритетним для кандидатів, які обіймають керівні посади. Найменш згадуваним критерієм вибору серед досвідчених кандидатів є графік роботи, що може пояснюватися їхньою готовністю підлаштуватися під умови праці заради інших, більш важливих переваг.

Які компанії кандидати вважають найбільш привабливими
Під час опитування кандидати самостійно назвали понад 600 компаній, які вони вважають найбільш привабливими роботодавцями України. Як і минулого року, найчастіше згадували представників IT та FMCG галузей (виробництво та продаж товарів широкого вжитку), а також промислові компанії. Серед найменш популярних галузей – готельно-ресторанний бізнес, юриспруденція та страхування.

Детальніше