Career Hub запрошує долучитися до мережі кар’єрних консультантів у Європі «Career Counseling for Ukrainians»

З початку російсько-української війни до країн Європейського Союзу виїхало майже 5 мільйонів українців. Не всі українські роботодавці та компанії здійснили релокейт, більше того, деяким компаніям довелося припинити свою діяльність. Більшість українців, на жаль, втратили фінансову стабільність, робоче місце та фінансову подушку і питання відновлення цієї стабільності, пошуку нової роботи та самореалізації для них є нагальним і першочерговим.  Перебування за кордоном і адаптація до нових умов загострює цю ситуацію. Для Центру «Розвиток КСВ» і експертної платформи Career Hub це стало поштовхом для запуску авторського проєкту з кар’єрного онлайн-консультування за участі кар’єрних консультантів і HR- ів зі всієї Європи. 

Ще до війни Career Hub, як експертна платформа можливостей, залучали  найкращих консультантів, топ-менеджерів і менторів країни для підготовки української молоді до майбутньої роботи мрії. Війна внесла свої корективи і на теренах успішного працевлаштування, але саме так з’явилася ідея такого потрібного українцям проєкту.

Метою благодійного проєкту з кар’єрного консультування українців «Career Counseling for Ukrainians» є створення мережі кар’єрних консультантів у різних країнах Європи для консультування українських біженців з питань професійної адаптації, професійного розвитку та працевлаштування за кордоном пробоно.

Якщо ви маєте досвід в HR-менеджменті, кар’єрному консультуванні або коучингу, розумієтесь на особливостях ринку праці  в європейських країнах і готові використовувати свої професійні знання на благо українців, радо запрошуємо вас до співпраці в проєкті.

Консультації надаватимуться протягом травня місяця і надалі всі консультанти мають можливість  продовжити співпрацю з Career Hub. Наші консультанти можуть самостійно регулювати свою зайнятість в проєкті та приділяти консультаціям стільки часу, скільки забажають.

Що пропонує  Центр «Розвиток КСВ» та Кар’єрний хаб консультантам і рекрутерам?

  • В першу чергу, це можливість долучитися  до дійсно значущого, благодійного та суспільно корисного проєкту, адже кожен сьогодні має допомагати на тому фронті, на якому може.
  • По-друге, це проведення щотижневих супервізій  та коротких навчальних сесій для підвищення кваліфікації та вдосконалення вже існуючих компетенцій.
  • Консультанти, завдяки участі у проєкті, зможуть знайти потенційних клієнтів для консультацій на комерційній основі.
  • Можливість  промоції  та  розвитку  персонального бренду консультанта.
  • У майбутньому є можливість стати частиною професійної спільноти кар’єрних консультантів Career Hub.

Для участі консультанти мають заповнити форму, після чого Центр «Розвиток КСВ» і експертна платформа Career Hub проведуть відбір консультантів, грунтуючись на їх  компетентності та попередньому досвіді роботи, а також бажанні працювати на добровільних засадах. З відібраними консультантами буде укладено  спрощений варіант договору про волонтерство.

Дедлайн реєстрації: 01 травня.

Контактна особа: Анастасія Голотенко, координаторка спільноти Career Hub,

Телефон: +380 63 598 1376                                  
E-mail: ag@csr-ukraine.org.

Про організацію та платформу:

Центр «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine) – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар’єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Серед основних напрямів діяльності: розробка буклетів та уроків про кар’єру для школярів “Карта професій“, ініціатива Пакт заради молоді-2020, програма розвитку навичок Skills Lab та надихаючі проекти для школярів та молоді на тему планування кар’єри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top