Corteva оголошує переможців всеукраїнських шкільних наукових змагань в рамках програми Scientibattle

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує переможців всеукраїнськихшкільних змагань з агробіології в рамках освітньо-грантової програми Scientibattle, започаткованої з метою сприяння популяризації агробіологічних наук серед школярів і школярок та розвитку їхнього потенціалу в сільському господарстві.Трійка переможців розділять подарунковий фонд – обладнання для кабінетів хімії та біології, та отримають заохочувальні подарунки від Corteva Agriscience.

Усього на програму Scientibattle булоофіційно зареєстровано 150 команд, або майже 1200 учнів, зі шкіл населених пунктів до 100 000 осіб з 24 областей України. Наукові змагання проходили у формі онлайнвікторин, питання яких були сфокусовані на агробіологічних предметах та мали на меті допомогти розширити уявлення учнів та учениць про реалізацію власного потенціалу в сільськогосподарських науках.

Трійка лідерів:

1 місце – команда «Зелений гомін», Жашківська спеціалізована школа№1, м. Жашків Черкаської області.

2 місце – команда АGROGIRLS, Пологівський ліцей «Основа», м. Пологи Запорізької області.

3 місце–команда «Екобум», Солонянський ліцей, смт. Солоне Дніпропетровської області.

Наталія Гузенко, координаторкапроєктуScientibattle, консультант з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Україні:

«Ґрунтовні знання з агробіологічних наук дозволяють зрозуміти, за якими законами існує світ, чому треба дбайливо ставитися до навколишнього середовища та чому сучасний агробізнес націлений на збереження та примноження природніх ресурсів та сталий розвиток. І для молоді цікавість до агробіології – один з шляхів до роботи в сільському господарстві, що є дуже важливим для компанії Corteva, яка вважає залучення молоді до сільськогосподарських практик однією з власних Цілей сталого розвитку 2030 та можливістю зберегти продовольчу безпеку в світі».

Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ»:

«Центр “Розвиток КСВ” вітає всіх 12 команд-фіналістів та переможців. Впевнена, що для цих школярів і школярок вже відбулася профорієнтація в рамках Scientibattle та ми неодмінно зустрінемося у нових STEM-проєктах за лавами агроуніверситетів. До того ж, спільна робота над проєктом з Corteva Agriscience стала прикладом взаємодії з бізнесом задля розвитку агронаук серед молоді. Тож з радістю чекаємо нових наукових битв у наступному році».

Наталія Ященко, вчителька біології Жашківської спеціалізована школи №1:

«Нам, вчителькам природничих наук, дуже важливо максимально сучасно передавати всі знання про природничі науки. Ми зібрали команду ерудованих, ініціативних та кмітливих дітей, і хотіли продемонструвати всій Україні це! Дякуємо всім, хто підтримував нас в цьому, а особлива подяка організаторам за новий, неоціненний досвід!».

Наталя Степура, вчителька біології Пологівського ліцею:

«Я завжди шукаю нові способи, як донести інформацію до дітей та відкрити біологію по-новому. Хочу визнати, що завдання, особливо в фіналі, не були прості, проте той драйв, що нас підтримував, дозволив повноцінно включитися в гру. Дякую проекту Scientibattle, який допоміг розігріти інтерес не лише учасниць команди, а і усієї школи! Головні призи стануть гарним матеріальним поповненням кабінету біології».

Вікторія Сидоренко, вчителька біології Солонянського ліцею:

«Взяти участь в наукових битвах ми вирішили одразу. Щасливі, що отримали перемогу в цій битві – це мотивує наших учнів вчити природничі науки ще краще! Для нас це новий досвід, можливість вдосконалити та поглибити знання. Для випускників також можливість підготовки до ЗНО та профорієнтація. Я впевнена, що після наукових змагань учні всерйоз займуться наукою у відповідному вузі чи захочутьпроявити себе в агрономії.Ми реально повірили в «силу науки»!».

В рамках Scientibattle Corteva також надала п’ять грантів на загальну суму 67 000 гривень для підтримки аграрних шкільних проєктів в Черкаській, Херсонській, Рівненській, Миколаївській та Донецькій областях. Всього на грантовий конкурс надійшла 31 заявка від шкіл з усіх регіонів України. Також на YouTube-каналі вже вийшла серія наукових відео c провідними українськими вченими про складні аспекти біології, які впливають на сільське господарство – біотехнології, проблеми ґрунтів, зміни клімату, життя комах-запилювачів тощо. Також протягом наприкінці листопада відбудеться віртуальний табір з біологічних наук для дівчат – команд з учениць шостих класів шкіл-учасниць наукових змагань, з метою заохочення їх займатися природничими науками та подолати гендерну нерівність.

Ініціатор та координатор проєктуScientibattle:

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience

Імплементаційний партнер проєктуScientibattle:

Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»

Партнери програми проєктуScientibattle:

Міністерство освіти та науки України

Київський Національний університет біоресурсів та природокористування України

Мала академія наук України

Музей наук

Медіа-партнери програми проєктуScientibattle:

Генеральний медіа-партнер –журнал НВ, сайт nv.ua

Спеціальний медіа-партнер – Lb.ua

Наукові медіа-партнери – портали InScience та«Наукуїмо»

Онлайн медіа-партнер – Журнал «Однокласник»

Профільний медіа-партнер – AgroPortal.ua

Для отримання додаткової інформації слідкуйте за перебігом проєктуScientibattleу Facebook  та Instagram.

# # #

Про Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі – включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті www.corteva.com.ua

Слідкуйте за Corteva Agriscience у FacebookInstagramLinkedInTwitter та YouTube.

# # #

11/19/21

™ ® Торгові марки Corteva Agriscience та її афілійованих структур. ©2021 Corteva

Контакти:

Відділ корпоративних комунікацій – Центральна і Східна Європа

ceecom@corteva.com

099 0800216

Ольга Сімонова, координаторкапроєкту «Scientibattle»

scientibattle@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top