Партнерство CSR Ukraine та GIZ: 100 дніпрян пройшли кар’єрні консультації протягом 10-денного марафону

CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, в рамках проєкту Dnipro Career Hub за підтримки GIZ провела Марафон групових кар’єрних консультацій онлайн для мешканців Дніпра та області. 100 учасників отримали професійну допомогу від кар’єрних консультантів Dnipro Career Hub протягом семи днів, з 21 до 30 квітня. 

Мета марафону – допомогти дніпрянам впоратися зі стресом, переглянути свої здібності та побачити нові можливості кар’єри в умовах стрімких змін на ринку праці.

Спікерами виступили кар’єрні консультанти Dnipro Career Hub – фахівці з чималим досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони пройшли інтенсивне навчання за спеціальним практичним курсом «Кар’єрне консультування», що побудований на основі передового німецького досвіду та особливостей ринку праці України. Крім того консультанти мають досвід понад 30 годин індивідуальних консультацій для мешканців Дніпра.

“Центр “Розвиток КСВ” організовує унікальний марафон саме в період стрімких змін на ринку праці. Спеціально для нього спікери розробили ряд консультацій на найбільш затребувані теми під час карантину та кризи, як-то: “Як проявити себе в умовах кризи”, “Ресурси для пошуку роботи”, “Як створити привабливе резюме та супровідний лист”, “Онлайн співбесіда: як отримати роботу, не виходячи з дому”, “Робота з самооцінкою” та інші”, – зазначив організатор марафону Тарас Деркач, координатор Career Hub, Центру “Розвиток КСВ”.

За результатами опитування після консультацій 72% учасників вказали, що покращили свої навички та знання в сфері кар’єрного розвитку, а 67% – побачили власні зони розвитку.

«Не варто присвячувати своє життя справі, яку не любиш. Можна і треба шукати справді “своє”, постійно навчатися на розвиватися, навіть, якщо тобі далеко за 40+. Кар’єрні консультації дають впевненість та надію”, – поділилася враженнями учасниця Марафону Наталія Линник.

«Загалом дуже корисна інформація, окремі прийоми обов’язково застосую в своїй роботі. Працюю викладачем в ПТУ: питання працевлаштування учнів, профорієнтаційна робота мають дуже велике значення в моїй роботі», – додає ще одна учасниця Марафону Наталія Черевко.

За детальною інформацією звертайтеся за контактами: +38 063 696 97 53, dnipro@careerhub.in.ua.

_________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

«Dnipro Career Hub: переосмислення кар’єри» – це проект, який реалізується експертною організацією CSR Ukraine за підтримки Німецької федеральної компанії GIZ, і має на меті створити в Дніпрі інноваційний простір неформальної освіти з розвитку кар’єри для населення області, зокрема для внутрішньо переміщених осіб. На базі хабу відбулося навчання на першому в Україні курсі підготовки кар’єрних консультантів і надано можливість отримати консультації з питань кар’єри, пройти тренінги з розвитку навичок працевлаштування і знайти бажану роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top