Експерт/ка з надання послуг організації заходу «Національний день дівчат у технологіях» у регіонах (регіональний/а координатор/ка)

Експерт/ка з надання послуг організації заходу «Національний день дівчат у технологіях» у регіонах (регіональний/а координатор/ка)

Організатор: Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» 

Проєкт: «Розвиток потенціоналу молоді» , що реалізовується Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (ініціатива Дівчата STEM) та UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Швеції. 

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» шукає експерта/ку з надання послуг організації заходу “Національний день дівчат у технологіях” у регіонах (регіональний/а координатор/ка)

Національний день дівчат у технологіях — це щорічна подія, під час якої дівчата мають змогу відвідати STEM-компанії, познайомитися з їхньою діяльністю та побачити, як дівчатам і жінкам будувати свою кар’єру у сфері STEM. Національний день дівчат в технологіях — вперше було проведено у 2018 році. Два роки поспіль захід проходив по всіх областях України. Великі та малі компанії проводили практичні заняття, екскурсії, семінари, вікторини, конкурси, майданчики для спілкування серед дівчат, які навчаються в середній школі. У 2020 році захід вперше відбувся онлайн.

Цього року святкування відбудеться у змішаному форматі – онлайн та офлайн. Під час таких екскурсій компанії розказують про особливості діяльності компанії (чим займається компанія), показує офісні та виробничі приміщення, знайомить з фахівчинями компанії, які мають поділитися своїми історіями кар’єрного шляху, розказати, як це працювати в технологічній компанії та дати поради дівчатам.

11 жовтня 2021 року українські STEM компанії з 24 регіонів України відкриють дівчатам свої двері – фізично або віртуально в залежності від ситуації з карантином у відповідних регіонах. 

Завдання та обов’язки регіонального/ої координатора/ки:  

 • постійна комунікація з Організатором стосовно статусу підготовки регіональних заходів та інших організаційних моментів;
 • комунікація з координаторами/ками Філіалів Дівчата STEM відповідних регіонів та заохочення взяти участь у заході; 
 • забезпечити, щоб мінімум 50 дівчат з регіону відвідали екскурсії (офлайн/онлайн);
 • домовитися про екскурсії з мінімум 5 компаніями/підприємствами з кожного регіону (самостійно та разом з координаторами/ками Філіалів); 
 • закріплення Філіалів за компаніями у відповідних регіонах для екскурсій відповідно до локального розташування компанії та Філіалу; 
 • за потреби, комунікація з органами місцевого самоврядування з приводу сприяння участі дівчат відповідних навчальних закладів в екскурсії (наприклад, фінансування проїзду до місця екскурсії);
 • зведення інформації, хто з Філіалів відвідують офлайн екскурсії, а хто онлайн; 
 • збір усіх згод від батьків неповнолітніх учасниць екскурсій на фото та відео зйомку;
 • збір відео та фотографій з екскурсій; 
 • контроль над проведенням опитування дівчат до та після екскурсій: відправка форм опитування координаторам/кам Філіалів, збір усіх  результатів вхідного та вихідного опитування дівчат з кожного Філіалу відповідного регіону, підбиття підсумків опитування дівчат – зведення загальних результатів з усіх форм.

Вартість послуг визначається за надані послуги координування одного регіону (1 регіон = Х грн). 

Умови участі:

 1. Учасником/цею може бути фізична особа-підприємець, юридична особа, зареєстрована в Україні, не платник ПДВ.
 2. Виконавець/-иця, який/а має намір взяти участь, повинен/а надіслати заявку на електронну скриньку, вказану нижче. У темі листа необхідно зазначити «Експерт/ка з надання послуг організації заходу “Національний день дівчат у технологіях” у регіонах», а також прикріпити наступні документи:
 • Копії реєстраційних документів (виписка з ЄДР про державну реєстрацію, свідоцтво/довідка платника податків);
 • Інформацію щодо вартості відповідних послуг та часу виконання замовлення у формі комерційної пропозиції
 • Контактні дані;
 • Резюме або портфоліо робіт.

Очікуваний термін надання послуг: жовтень-листопад 2021 року.

Документи надсилати на e-mail: tender@csr-ukraine.org

Заявки на участь у тендері приймаються до 04 жовтня  2021 року (18:00).

Контактна особа – tender@csr-ukraine.org +38093 725 6696

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top