Марина Саприкіна виступить у ролі спікерки на вебінарі “Роль ЦСР під час пандемії COVID-19 “

Керівниця Центру “Розвиток КСВ” Марина Саприкіна долучиться до нової ініціативи Центр міжнародних та європейських досліджень (CIES) “Соціальна свідомість без обмежень” та візьме участь у сесії про ” Роль ЦСР під час пандемії COVID-19 ” вже у понеділок, 18 травня о 17:00 (GMT + 3) у Zoom.

Центр міжнародних та європейських досліджень (CIES) при університеті Кадір Хас в Стамбулі є науково-дослідним центром, що орієнтований на прикладні дослідження та створення дискусій щодо найактуальніших геостратегічних питань.

Вебінар “Роль ЦСР під час пандемії COVID-19” зосередить увагу на тому, чи з’явилася нова соціальна свідомість в Туреччині, Греції та Україні. Спікери обговорять соціальні ініціативи від бізнес-сектору до фондів, які сприяли боротьбі з пандемією на національному рівні та як це вплине на вироблення перспективної соціальної свідомості.

Посилання на реєстрацію.

Стежити за вебінаром можна в прямому ефірі в YouTube на каналі CIES KHAS.

__________________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top