• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Діалог зі стейкхолдерами / MetLife відкрила дитячу кімнату у лікарні

MetLife відкрила дитячу кімнату у лікарні

Співробітники MetLife в Україні урочисто відкрили ігрову кімнату в Ірпінській дитячій міській лікарні. Це – перша лікарня, на яку поширюється програма підтримки MetLife за участі фонду MetLife Foundation та при координації “Центру КСО”.

Зокрема, наприкінці 2016 року MetLife в Україні отримала грант від MetLife Foundation на втілення проекту “Лікарня, дружня до дитини” у місцевих громадах. Завдяки допомозі та координації “Центру КСО” у програмі підтримки беруть участь кілька дитячих лікарень Київської області, першою з яких стала лікарня у місті Ірпінь.
До втілення проекту у життя долучилось чимало співробітників компанії MetLife, а також Громади м. Ірпінь. Спільними зусиллями вдалось відремонтувати кімнату та оздобити її новими сучасними меблями та дитячими іграшками. Дизайном кімнати займалась молода дизайнерка та за сумісництвом волонтер – Олена Білопольська, яка розробила концепцію кімнати та надала їй атмосфери справжньої казки.

“В рамках проекту “Лікарня, дружня до дитини”, на який наша компанія отримала грант від MetLife Foundation, сьогодні була відкрита перша дитяча ігрова кімната в Ірпінській центральній міській лікарні. Цей шлях був не легким, але нас підтримали “Центр КСВ” з Мариною Саприкіною та Громада м.Ірпінь. Також ми вдячні прекрасному дизайнеру Олені Білопольській. Звичайно ж, це відкриття не відбулося без підтримки наших співробітників. Варто зазначити, що мета КСВ – це не спонсорство у чистому вигляді, а й участь людей, витрачені сили й час! Це наше перше спільне масштабне соціальне досягнення!” – зазначила координатор проекту, лідер корпоративної соціальної відповідальності та керівник відділу обслуговування власників полісів  ПрАТ “МетЛайф”, Олена Мельченко.
Голова Правління ПрАТ “ МетЛайф”, Мирослав Кісик, підсумував: “ Я дуже радий, що MetLife є частиною цього проекту, і що завдяки MetLife Foundation ми змогли підтримати реконструкцію цього місця. Для нас соціальна відповідальність це не лише спонсорство. Це в рівній мірі стосується залучення наших співробітників і створення для них можливостей підтримати людей, які потребують допомоги. Я хочу подякувати усім співробітникам нашої компанії, які знайшли час та бажання долучитись до цього проекту, а також усім тим, хто разом з нами працював над ним”.
На відкритті кімнати були також присутні журналісти інформаційного агентства ITV, які зняли чудовий сюжет про цю подію. Переглянути його можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=lIuX_Y1AO5I
Про MetLife, Inc.   MetLife, Inc.  є однією з найбільших світових компаній страхування життя, яка представлена на ринку з 1868 року і вже протягом 149 років утримує провідні позиції в сфері страхування життя. MetLife, Inc. надає послуги страхування життя індивідуальним і корпоративним клієнтам, послуги пенсійного забезпечення та управління активами через свої дочірні компанії та філії. MetLife, Inc. обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів і 90% компаній з переліку FORTUNE 100® у більш ніж 50 країнах світу та посідає провідні позиції на ринках США, Японії, Латинської Америки, Азії, Європи та Близького Сходу. MetLife, Inc. посідає 48 місце у світовому рейтингу найбільших компаній 2016 року “Forbes Global 2000SM”, а також 40 місце у рейтингу Fortune 500® за 2016 рік.
В Україні компанія представлена Приватним Акціонерним Товариством “МетЛайф”, яке з 2002 року надає широкий спектр накопичувальних і страхових продуктів для індивідуальних клієнтів, а також програми страхування для співробітників. Продукти MetLife поширюються через широку мережу незалежних фінансових консультантів, кептивних агентів, а також окремих банків. ПрАТ “МетЛайф” обслуговує більше 460 тисяч клієнтів (станом на кінець 2016 року) та пропонує понад 30 страхових програм, включаючи накопичувальне страхування життя, страхування від нещасного випадку, страхування здоров’я і корпоративне страхування.
Про MetLife Foundation  Фонд MetLife Foundation був створений в 1976  році, щоб продовжити давню традицію MetLife  корпоративних внесків і участі у покращенні життя суспільства. З моменту свого заснування і до кінця 2015 року, MetLife Foundation виділив понад 700 мільйонів доларів у вигляді грантів і 70 млн. доларів інвестицій для організацій, які займаються питаннями для покращення ситуації у своїх громадах. Сьогодні MetLife Foundation приділяє увагу фінансовій інтеграції, вкладаючи 200 млн. доларів протягом наступних п’яти років, щоб допомогти побудувати безпечне майбутнє для людей і співтовариств по всьому світу. Щоб дізнатися більше про MetLife Foundation, відвідайте www.metlife.org
Про Центр КСВ Експертна організація Центр “Розвиток КСВ” (Центр КСВ) була заснована у 2008 році з метою впровадження соціальної відповідальності задля системних і якісних змін в Україні. Центр працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, соціальна відповідальність державних органів влади і просування України за кордоном. В цілому, Центр реалізував понад 80 проектів, підготував та видав більше 135 публікацій, провів більше 250 публічних заходів, в яких взяли участь близько 4500 представників бізнесу, громадських організацій та ЗМІ.