Молодь створить каталог відповідальних компаній в Україні в умовах пандемії

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» в рамках Програми SDG-Амбасадори, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, проведе онлайн-нетворкатон для молоді «Бізнес і суспільство» 28 квітня 2020 року. Мета – об’єднати молодь з усієї України задля створення першого Каталогу внеску компаній в Україні для боротьби з COVID-19 (надалі – Каталог).  Впродовж заходу молоді люди  будуть шукати та аналізувати дії бізнесу в умовах пандемії на національному та регіональному рівнях.

Український бізнес активно включився в боротьбу з COVID-19, перераховуючи тисячі та мільйони гривень на допомогу медикам та лікарням, підтримку своїх працівників та соціально незахищених верств населення (в тому числі “ба та ді”). Українські медіа також підтримали національні компанії через висвітлення їх внеску. Але ми впевнені, що і малий та середній бізнес, як і великий бізнес, також роблять багато  на регіональному рівні, в маленьких містах та селах. Як оцінити цей вплив та внесок?

Для оцінки внеску великого, малого та середнього бізнесу CSR Ukraine збирає молодь зі всієї України на онлайн-нетворкатон «Бізнес і суспільство». Протягом п’яти годин команди шукатимуть дії компаній в Україні в умовах пандемії у всіх доступних та перевірених джерелах для створення Каталогу відповідальних компаній.

Кожна команда отримає перелік літер алфавіту, відповідно до яких буде шукати  інформацію про внесок тих компаній, назви яких починаються на ці літери. Перемагають команди, що створили найбільший і найточніший список за оцінкою Журі. Оцінювати роботи будуть представники/ці українських компаній.

Очікується, що результатами нетворкатону стануть: 1) створений Каталог відповідальних компаній в умовах пандемії розміщений на сайті CSR Ukraine, 2) підвищена репутація бізнесу в очах молоді та суспільства, 3) залучення молоді як волонтерів в проєкти в умовах пандемії.

Реєстрація молоді для участі у Нетворкатоні – https://forms.gle/RdkTeDM1h3jwMmoH9   

Контактна особа для ЗМІ та компаній, які хочуть долучитися (надіслати інформацію про свій внесок, надати подарунки для молоді, увійти в Журі) – Олександра Гондюл, координаторка проєкту: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 Network-А-Тhon – це відкритий захід задля нетворкінгу, основна мета якого – встановлення нових знайомств та отримання корисного досвіду.

SDG-Амбасадори – лідерська програма для молоді, ініційована Центром «Розвиток КСВ» з метою залучення молодих людей до впровадження Цілей сталого розвитку, створення ними унікальних проєктів та поширення руху за сталий розвиток по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top