• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Освіта, культура, спорт / “Samsung Electronics Україна” підвела підсумки проекту «IT-школа Samsung»

“Samsung Electronics Україна” підвела підсумки проекту «IT-школа Samsung»

«Samsung Electronics Україна» підвела підсумки проекту «IT-школа Samsung» та підписала меморандум про співпрацю з Міністерством освіти і науки Україну і Інститутом модернізації змісту освіти на 2017-2019 роки. Проект передбачає безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів основам розробки додатків під операційну систему Android. Мета меморандуму – розширити географію проекту в 2017-2019 навчальних роках, надавши доступ до навчання більшій кількості учнів в інших містах України.

У 2016-2017 роках сертифікати про успішне закінчення проекту «ІТ-школа Samsung» отримали 22 випускники. 11 з них отримали можливість особисто уявити розроблені програми під час заходу в Міністерстві освіти і науки України.

За період навчання учні не тільки засвоїли теоретичні основи програмування, а й розробили власні продукти. Випускники «IT-школи Samsung» показали додатки для операційної системи Android: конвертер величин, авторські розвиваючі ігри, месенджери з відкритим кодом і можливістю шифрування даних. Присутні мали можливість протестувати додатки на смартфонах і планшетах, а також задати питання молодим розробникам.

«IT – це компетентність майбутнього, яку ми включаємо в концепцію нової української школи, – каже Павло Хобзей, заступник Міністра освіти і науки України. – Для успішного навчання потрібні 3 складові: комп’ютерна техніка, професійні викладачі та мотивовані учні. А для досягнення висот – талант і постійна робота. Але навіть найважчу працю буде в задоволення, якщо ви займаєтеся улюбленою справою».

«Українські IT-фахівці відомі в усьому світі, – каже Джей Сул Ю, президент компанії« Samsung Electronics Україна ». – Мета проекту «IT-школа Samsung» – надати молодому поколінню доступ до IT-утворення і допомогти розкрити свій потенціал. Ми розширимо географію проекту цього року і зробимо ще один крок на шляху до модернізації української освіти. Майбутнє належить молоді, і якісна освіта – запорука її успіху».

Програма проекту «IT-школа Samsung» розрахована на один навчальний рік, який складається з 6 основних модулів. У неї входять основи програмування на мові Java і С, об’єктно-орієнтоване програмування на мові Java під Android, основи інформаційної безпеки, введення в системи управління базами даних на прикладі SQLite, а також введення в World Wide Web. Підстава для участі в проекті – успішне проходження вступного тестування. У цьому році в ньому взяли участь близько 200 учнів від 7 до 11 класу.

Про компанію Samsung Electronics.  Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї і впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, носяться пристроїв, планшетів, камер, телевізорів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників і світлодіодних рішень. Для отримання більш докладної інформації відвідайте розділ news.samsung.com.