Центр “Розвиток КСВ” та компанія МХП запустили освітню програму «Школа сталого розвитку МХП» для учнів шкіл

На минулому тижні Центр “Розвиток КСВ” та компанія МХП розпочали реалізацію програми «Школа сталого розвитку МХП». Ця програма з’явилася вперше і передбачає освітню мету для учнів п’ятих класів. На уроках діти будуть знайомитися із поняттям сталого розвитку та Глобальними цілями сталого розвитку. 

Мета проєкту — створення екосистеми для інтегрального виховання нового відповідального покоління, розвитку критичного мислення та формування цінностей і принципів на базі Цілей сталого розвитку ООН у процесі навчання у школі.

Проєкт буде реалізовано на базі шкіл в регіонах присутності підприємств холдингу МХП разом із вчительською спільнотою, волонтерами та амбасадорами МХП, експертами та консультантами, починаючи з 5 класу, й буде масштабуватися і в старших класах. Також лекції для дітей будуть читатися й топ-менеджментом МХП.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» : «Впроваджуючи пілотний проєкт у трьох школах, ми маємо далекоглядні плани. Адже результати проєкту стануть підґрунтям для масштабування по всім школам України  для навчання молодого покоління, а це 2 млн діток з 10 до 14 років,  засадам сталого розвитку».

«Я сама є мамою двох дітей і мені не байдужий розвиток підростаючого покоління. Ідея нашого проєкту полягає у побудові освітньої системи для дітей. Над створенням проєкту працювало багато людей. Колеги в МХП приділяють свій особистий час і йдуть у корпоративне волонтерство, бо кожен розуміє — виховання нового українця чи українки важливе для того, щоб побудувати сучасну Україну. Люди, які готові змінюватися самі, змінюють і світ навколо себе», – зазначила Анастасія Соботюк, керівник проєкту, директор Департаменту зв’язків з інвесторами МХП.

Учні п’ятих класів трьох шкіл вже пройшли посвяту в чемпіони програми та «важливий урок в житті», кожен став амбасадором 17 цілей ООН. Офіційна посвята й перші уроки розпочалися з міста Канева, Черкаської області 3 лютого, 4 лютого посвята відбулася в місті Ладижин, що на Вінничині, а завершилася 5 лютого в місті Миронівка, Київської області.

«Я приємно була вражена першим уроком, діти були активні. Вони дійсно переймаються Глобальними цілями: благодійністю, чистотою нашої планети та питанням миру у світі. Я відчуваю, що вони будуть із задоволенням працювати над кожним завданням. Під час уроку вони були однією командою. Я задоволена роботою», – поділилася враженнями Анна Прус, вчителька англійської мови Канівської гімназії імені Івана Франка.

Нагадаємо, що проєкт «Школа сталого розвитку МХП» з’явився під час лідерської програми для співробітників компанії — MHP Leaders HUB, в якій кожен, хто працює в компанії, мав можливість подати заявку на участь та стати її учасником. 

Програма «Школа сталого розвитку МХП» триватиме до кінця навчального року.

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top