• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Освіта, культура, спорт / Комп’ютеризація навчальних закладів та соціальних установ

Комп’ютеризація навчальних закладів та соціальних установ

Компанія SoftServe бере активну участь у розширенні доступу українців до сучасної комп’ютерної техніки в школах, гімназіях, університетах та соціальних установах.

Сьогодні глобальна цифрова трансформація відбувається не лише у бізнесі, але й на рівні місцевого та державного управління, сфери освіти та щоденного побуту. Україна з власним потужним ІТ-сектором не повинна відставати від світових трендів.

SoftServe активно долучається до вирішення цього питання. Зокрема, у лютому 2017 року ми передали 15 комп’ютерів до гімназії міжнародних відносин у Львові. Оновлена ІТ-лабораторія дозволить учням навчатися та практикуватися на сучасних комп’ютерах, які підтримують останні версії програм.

Олег Денис, віце-президент компанії SoftServe, зазначає: «Як соціально відповідальна компанія SoftServe активно долучається до процесу цифрової трансформації різних сфер життя українців. У 2015-2016 роках компанія передала 480 одиниць комп’ютерної техніки для потреб шкіл, дитячих садочків, університетів та державних установ, у тому числі для військових».

SoftServe також долучився до втілення концепції smart city у Львові, розробивши систему з автоматизації діяльності житлово-комунальних підприємств, портал для сплати комунальних платежів для мешканців міста; впровадивши систему для моніторингу та диспетчеризації громадського транспорту. Компанія також долучилася до запуску програми е-медицини у Львові та проектів у напрямку e-government.