• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Члени Центру / SoftServe увійшла до книги «10 успішних українських брендів»

SoftServe увійшла до книги «10 успішних українських брендів»

19 травня на Книжковому Арсеналі відбулась презентація книги «10 успішних українських брендів» – одного з перших українських видань у жанрі бізнес-літератури.

Книга складається з історій заснування та розвитку успішних українських компаній, а також містить низку інтерв’ю із засновниками бізнесу. Серед героїв книжки – !FEST, FEDORIV, Sammy Icon, SoftServe, Tabletochki, «ОККО», «Української правди», УКУ, Форуму видавців, Центру сучасного мистецтва «ДАХ».

У книзі засновники брендів розкривають власні стратегії розвитку, розповідають, як вони виходили з кризових ситуацій і що дозволило їм вирізнитися з-поміж конкурентів. Це щирі й натхненні історії створення власного бізнесу чи ініціативи, історії про самовіддачу, про помилки й успіх, про тяжку, але натхненну працю..

Поява у книзі історії успіху SoftServe – невипадкова, адже сьогодні — це найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням. Її історія розпочалася у Львові з орендованого комп’ютера та групи молодих сміливців, які мали ідею та наполегливість за нею йти. Заснований у 1993 році у Львові, SoftServe сьогодні  налічує 29 офісів у 9 країнах світу. У компанії працює близько 4500 фахівців, з них понад  4300 — в Україні. Про те, з якими викликами на шляху побудови успішного глобального бізнесу зустрілися очільники SoftServe та про те, які  рішення привели компанію до успіху можна довідатися з розповідей її засновників – Ярослава Любінця, Тараса Кицмея та Тараса Вервеги.

Книга «10 успішних українських брендів» стане джерелом унікального корисного досвіду й натхнення, для тих, хто хоче змінювати себе і світ навколо. Придбати видання можна у на сайті видавництва “Discursus”, або ж у книгарнях.