Сталість і війна: глобальні та локальні виклики

Війна в Україні є вершиною потоку безпрецедентних глобальних подій, які загрожують зупинити  прогрес у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) та підірвати добробут людей і довкілля в усьому світі.

Саме тому, 21 червня, о 16:00 за Києвом, GlobeScan, CSR Europe та CSR Ukraine  збирають міжнародну спільноту сталого розвитку рівно на 24 години, щоб разом дослідити наслідки останніх подій на макрорівнях, глобальні тенденції для майбутнього сталого розвитку, а також потребу в більш згуртованих та інклюзивних зусиллях для просування ідей і принципів сталого розвитку. Ще одна не менш важлива мета проєкту збір життєво необхідної  фінансової  підтримки для НУО в Україні, що постраждали від війни.

“Це безпрецедентна подія, яку  проводить вперше глобальна спільнота професіоналів зі сталого розвитку з більш ніж 20 країн. Така єдність свідчить про глобальність війни та про підтримку України у всьому світі. Одним з результатів стане фандрейзинг для громадянського суспільства України”, – зазначає Марина Саприкіна, керівниця Центру “Розвиток КСВ”, співорганізаторка марафону.

Це без перебільшень наймасштабніша подія червня, яка включатиме 24 сесії з найрізноманітнішими темами, що розкриватимуть та досліджуватимуть майбутнє сталого розвитку і роль бізнесу, долю громадянського суспільства та урядів. 

Спікерами, які  представлятимуть Україну стануть: 

  • Марина Саприкіна, виконавча директорка Центру “Розвиток КСВ”;
  • Олександр Грибан, заступник Міністра економіки України;
  • Дарина Марчак, співкерівниця проєкту “Росія заплатить” Київської школи економіки, керівниця Центру аналізу публічних фінансів та публічного управління Київської школи економіки;
  • Сергій Черненко, Голова Правління  ПУМБ;
  • Надія Омельченко, віцепрезидентка “ІТ-Інтегратор”;
  • Євгенія Мазуренко, директорка благодійного Фонду родини Загорій 
  • Ганна Дерев’янко,  Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Україна (EBA);
  • Олексій Рябчин, радник голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» з питань розвитку низьковуглецевих бізнесів та зеленого курсу ЄС.

Марафон об’єднає лідерів думок та експертів зі сталого розвитку зі всього світу, які діагностуватимуть поточний стан сталого розвитку і запропонують українцям перелік конкретних дій та стратегій для відновлення країни. Серед міжнародних спікерів: Paul Polman, John Elkington, Georg Kell, Ertharin Cousin, Dr. Ndidi Nnoli-Edozien, Agnes Kalibata, Andreas Beckmann, Bart Houlahan, Chris Coulter, Esther An, Hans Daems, Helio Mattar, Jane Nelson, Jenny Vaughan, Kamal Seth, Kevin Franklin, Leslie Johnston, Marcel Fukayama, Momo Mahadev, Namita Vikas, Naoki Adachi, Peter Paul van de Wijs, Raphael Bemporad, Sally Uren, Stefan Crets, Svein Tore Holsether, Vartan Badalian, Zahid Torres-Raman та багато інших. 

Цінно, що понад 200 організацій стали партнерами івенту, серед них : 3BL Media, Akatu Institute (Бразилія), AuctusESG (Індія), B Lab, BBMG, BSR, Business Fights Poverty, Business Leaders Forum, CBSR (Канада), CSR Europe, CSR Ukraine, ELEVATE, Forum for the Future, GlobeScan, GreenBiz, GRI, Maala (Ізраїль), Net Positive, ReThink (Гонконг), SB Japan, SB Thailand, Sustainability Connect (Сінгапур) і WWF.

Велика шана корпоративним спонсорам – City Developments Limited, Coca Cola Europe, Gore Mutual Insurance Company, ServiceNow, Sun Life Financial, TELUS та Vale – за щедрі донати на підтримку місцевих неурядових організацій в Україні задля створення міцнішого фундаменту для майбутнього сталого розвитку та громадянського суспільства в Україні.

Щоб переглянути деталі заходу та зареєструватися на сесії, а також зробити пожертви нашим сестрам і братам, які працюють над проблемами сталого розвитку в Україні, відвідайте сайт    www.sustainability4ua.org/. Запис етеру можна буде переглянути з умови реєстрації.

Контактна особа: stacy.rowland@globescan.com

Про GlobeScan

GlobeScan — це глобальна аналітична та консультаційна компанія, яка працює на перетині цілей бренду, стійкості та довіри. Ми співпрацюємо з провідними компаніями, НУО та урядовими організаціями, аби надати інформацію, яка керуватиме прийняттям рішень і розробляємо стратегії, які сприяють сталому та справедливому майбутньому.

Компанія заснована в 1987 році, ми маємо офіси в Кейптауні, Гонконзі, Лондоні, Мумбаї, Парижі, Сан-Франциско, Сан-Паулу і Торонто. Як самодостатня і незалежна компанія, яка повністю належить своїм співробітникам, ми інвестуємо в довгостроковий успіх наших клієнтів і суспільства. GlobeScan є приватно сертифікованою корпорацію та учасником Глобального договору ООН.

Дізнатися більше: www.globescan.com 

Про CSR Ukraine

CSR Ukraine —  неприбуткова організація, заснована у 2008 році, яка співпрацює і має членство з 45 компаніями  в Україні для просування ідей сталого розвитку  та корпоративної соціальної відповідальності. Метою організації є впровадження проєктів сталого розвитку, які уможливлюють системні зміни в Україні та будують краще майбутнє для країни. Серед них є проєкти щодо сталого розвитку, кар’єрного розвитку молоді та проєкт для дівчат у STEM. Організація також розвиває та підтримує співпрацю і  партнерство між бізнесом та місцевими НУО в Україні.

Дізнатися більше: www.csr-ukrane.org 

Про CSR Europe

CSR Europe – це провідна європейська бізнес-мережа з корпоративної стійкості та відповідальності.

З нашими корпоративними членами, національними партнерськими організаціями (НКО) та асоційованими партнерами ми об’єднуємо, надихаємо та підтримуємо понад 10 000 підприємств на місцевому, європейському та глобальному рівнях.

Ми підтримуємо бізнес і промислові сектори в їх трансформації та співпраці в напрямку практичних рішень та сталого зростання. Ми за системні зміни. Дотримуючись цілей сталого розвитку, ми хочемо спільно з європейськими лідерами та зацікавленими сторонами розробити всеохоплюючу стратегію «Стала Європа 2030».

 

Дізнатися більше:  www.csreurope.org/ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top