Сучасний світ потребує ченджмейкерів: Центр «Розвиток КСВ» запустив лідерську програму SDG-амбасадори 3.0.

Реєстрацію продовжено до 31 січня! Проєкт “SDG-амбасадори 3.0.” шукає ченджмейкерів, яких так потребує сучасний світ.

Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” запускає третій набір на лідерську програму для молоді “SDG-Амбасадори”. Мета програми – залучення молодих людей до впровадження Цілей сталого розвитку (ЦСР), створення ними корисних проєктів та подій, поширення руху за сталий розвиток по всій Україні у співпраці з бізнесом.  

Програма «SDG-амбасадори» допомагає розкривати лідерський потенціал молодих людей з України, які під час участі виконують цікаві та інтерактивні челенджі від українських компаній, аби глибше розібратись в Цілях сталого розвитку та запропонувати інноваційні рішення на реальні кейси. Кожен челендж для учасників/ць базуватиметься на одному із блоків Цілей сталого розвитку “Екологія-Економіка-Суспільство” та передбачатиме використання дослідницьких, аналітичних та креативних підходів при виконанні.

Запрошуємо до участі молодих людей віком 18-25 років, які розділяють цінності та Цілі сталого розвитку, готові змінювати країну та бізнес на краще на засадах сталого розвитку, вільно говорять англійською мислять глобально, а також мають уже наявний досвід волонтерства, громадської діяльності або участі у проєктах пов’язаних з реалізацією Цілей сталого розвитку. 

Лідерська програма триватиме з січня по березень, впродовж якої учасники/ці будуть досліджувати успішні кейси з корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку від компаній, креативити разом з іншими молодими людьми, створювати корисний контент і поширювати ідеї сталого розвитку в Україні через власні події та проєкти та ініціювати нові ідеї популяризації ЦСР в Україні. 

За час існування програми були реалізовані унікальні молодіжні проєкти, серед яких гайд для молоді “Цілі сталого розвитку починаються з тебе”, фотопроєкт про важливість сортування сміття, настільна гра про відновлювальну енергетику, міжнародний дискусійних клуб про ЦСР на базі Вільнюського університету, програма з розвитку навичок для дітей-сиріт, проєкт для студенток військових закладів освіти про гендерну рівність та ін. В межах програми також було запущено комунікаційний майданчик  SDG Opinion Space,  фейсбук-сторінку, з ДП НАЕК «Енергоатом» реалізовано проєкт «TRUSTainability: партнерство заради сталих міст та щасливих жителів», який увійшов до фіналу «Partnership for Sustainability Award».

Серед учасників/ць, які дійдуть до фіналу, буде обрано нових  SDG-Амбасадорів, що візьмуть участь у тижні розвитку лідерського потенціалу. Молоді люди будуть знайомитися із ТОПами соціально відповідальних компаній в Україні, представниками посольств та міжнародних організацій, представлятимуть Україну на національних та міжнародних заходах.

Якщо ви завжди хотіли змінити світ, але шукали неймовірну спільноту для реалізації власних ідей та популяризації сталого розвитку, то не зволікайте. Реєстрацію продовжено до 31 січня за посиланням: https://forms.gle/v3qa4pf983Fggy7s9 

У разі питань, звертайтесь – nastya.stad26@gmail.com Анастасія Стаднік, або пишіть нам у наші соцмережі в Facebook 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top