• English
  • Ukrainian
  • Facebook
Головна / Новини / Довкілля / Watsons Україна відмовилась від друкованого каталогу

Watsons Україна відмовилась від друкованого каталогу

З квітня 2017 року в компанії Watsons Україна було прийняте рішення відмовитися від друкованого каталогу з акційними пропозиціями на користь електронного. Ключова мета – створити для клієнтів максимально доступні та швидкі умови інформування про поточні акції мережі, а також зберегти ліс, відмовившись від використання більш ніж 19 тон паперу на рік.

 В мережі магазинів Watsons та на сайті watsons.ua діє система лояльності для постійних клієнтів – WATSONSCLUB, учасники якої отримують знижки та акційні пропозиції щодо різноманітних товарів. Раніше дізнатися про ці акції можна було тільки з друкованого каталогу у будь-якому магазині мережі. Тепер із появою електронного каталогу кожен може зайти на сайт компанії зі свого смартфона, планшета, ПК і подивитися, які акції діють у мережі Watsons на даний момент. Повна інформація буде розміщена у вільному доступі на сайті Watsons у розділі «Каталог акцій».

 «Перехід до електронного каталогу пов’язаний у першу чергу із запуском сайту Watsons у повноцінному режимі, – коментує директор із клієнтського досвіду Watsons Україна Юлія Пузирьова. – Адже тепер наш клієнт може зайти в будь-який момент в онлайн магазин і побачити там всі акції, для цього йому не потрібен друкований каталог». Юлія також додає, що таким чином мережа Watsons стає ближче до потенційного покупця за рахунок багатоканальності: електронний каталог дозволяє у будь-який момент в будь-якому місці продивитися акції та придбати потрібний товар по дорозі у магазині, чи в той же момент зробити заказ на сайті».

 В рамках соціальної відповідальності бізнеса і діючого в компанії принципу Green office («зелений офіс»), це також важлива ініціатива. Так, 1 тонна макулатури дорівнює 0,5 га лісу – тобто за рік Watsons зберігає майже 10 га.

 Про Watsons Україна

 Watsons — найбільша роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Азії. На сьогодні мережа налічує більше ніж 4800 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи. До них належать континентальний Китай, Тайвань, Гонконг і Макао, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, а також Туреччина й Україна.

Watsons Україна — провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. До мережі Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 28 аптек у більш ніж 100 містах. Більше ніж 5000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця. Упродовж кількох років Watsons є «Вибором № 1 в Україні» в категорії «Магазини краси та здоров’я» (за результатами конкурсу «Вибір року»). У квітні 2017 року Watsons відсвяткувала своє шестиріччя в Україні.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи якнайширший асортимент продукції, допомагаючи клієнтам мати чудовий вигляд і почуватися добре щодня. Від 2009 року мережі аптек Watsons є № 1 в Азії.*

 * Campaign Asia-Pacific’s «Asia’s Top 1,000 Brands». Огляд 2015 року, понад 6000 респондентів в Азії

Про A. S. Watson Group

Заснована в Гонконзі 1841 року, A. S. Watson Group є найбільшою роздрібною мережею торгівлі продукцією для краси й здоров’я, представленою більш ніж 13 300 магазинів на 25 ринках. Щотижня понад 28 мільйонів покупців роблять покупки в наших онлайн- і офлайн-магазинах 13 ретейл-брендів по всьому світу.

У 2016 році A.S. Watson Group відсвяткувала 175-річчя. Понад 117 000 чоловік працюють в A. S. Watson Group, включаючи 12 800 працівників у Гонконзі. Кількість постійних клієнтів Групи нараховує майже 120 мільйонів чоловік.

A. S. Watson Group також є членом мультинаціонального конгломерату CK Hutchison Holdings Limited, який спеціалізується на портах і пов’язаних з ними послугах, роздрібній торгівлі, інфраструктурі, енергетиці та телекомунікаціях більш ніж у 50 країнах.

Докладнішу інформацію про A. S. Watson Group розміщено на офіційному сайті www.aswatson.com.