Як за 7 годин зібрати Каталог 320 практик бізнесу з боротьби з COVID-19

28-29 квітня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» в рамках Програми SDG-Амбасадори, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, провела дводенний онлайн-нетворкатон для молоді «Бізнес і суспільство». Учасники з усієї України створили перший Каталог внеску компаній в Україні для боротьби з COVID-19 (надалі – Каталог), який містить 320 вдалих кейсів. Партнерами подарунків виступили «Карлсберг Україна», «1+1 медіа», «Syngenta».

Український бізнес, як на національному, так і на регіональному рівнях, активно включився в боротьбу з COVID-19, перераховуючи кошти на допомогу медикам та лікарням, підтримку своїх працівників та соціально незахищених верств населення. За даними дослідження Deloitte, 64% компаній готові надавати допомогу суспільству для захисту від COVID-19.

Для оцінки внеску великого, малого та середнього бізнесу Центр «Розвиток КСВ» зібрав молодь зі всієї України на онлайн-нетворкатон «Бізнес і суспільство». Протягом 7 годин команди шукали кейси українських компаній в умовах пандемії у всіх доступних та перевірених джерелах для створення Каталогу відповідальних компаній.

«Молодь має розуміти, що таке соціально відповідальний бізнес. Тому ми запропонували молоді створити Каталог внеску бізнесу в боротьбі із COVID-19. В результаті 6 команд зібрали 320 практик компаній на загальну суму більше 900 000 000 грн. Важливо, що в Каталозі будуть практики національних та регіональних компаній», – зазначила керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна.

Каталог містить перелік компаній за алфавітом. Кожна практика має  посилання на офіційні ресурси, вид допомоги  (благодійна фінансова допомога, програми підтримки вразливих верств населення і т.д.); рівень підтримки (національний, регіональний, локальний).  Команда переможців отримала призи від компаній-партнерів, а найактивніший учасник отримає місячне стажування на «1+1 медіа».

«Мене вразила свідомість бізнесу: кошти, продуктові набори, матеріали, благодійні ініціативи. До прикладу, компанія «ОККО» профінансувала додаткові поїздки на таксі для медиків, а «Procter & Gamble» надав безкоштовне прання для людей з інвалідністю. Навіть малий бізнес, який потерпає від економічної кризи, робить свій внесок у підтримку громади», – ділиться враженнями учасниця Нетворкатону Аліна Гончарук.

Невдовзі Каталог буде розміщено на сайті Центру «Розвиток КСВ» та будь-яка компанія зможе додавати інформацію про всій внесок у боротьбу з COVID-19.

Для отримання детальнішої інформації про Нетворкатон для молоді «Бізнес і суспільство» звертайтеся до Олександри Гондюл, координаторки проєкту: +38 068 356 49 07, sdg@csr-ukraine.org

_______________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

 SDG-Амбасадори – лідерська програма для молоді, ініційована Центром «Розвиток КСВ» з метою залучення молодих людей до впровадження Цілей сталого розвитку, створення ними унікальних проєктів та поширення руху за сталий розвиток по всій Україні.

 Network-А-Тhon – це відкритий захід задля нетворкінгу, основна мета якого – встановлення нових знайомств та отримання корисного досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top